Vajinam çok ama çok çirkin napıcam ben?

evlenmeme çok az kaldı ve vajinam çok çirkin napıcam ben yardım edin kızlar akıl verin :(

0|2
7|43

En İyi Kız Görüşü

• Yapicak pek bisey yok :/ nasıl çirkin anlamadm ben ne kadar çirkin olabilir ki :/ sen begenmiyorsndur ama belki de karşı taraf beğenir

1|0
    0|0
    • yok gerçekten çok çirkin dilleri var o kadar çirkin ki anlatamam psikolojim bozuldu :(

• Ben de bazen kendimi begenmem ama benden başka herkes beni beğenir böyle bisey zaten seninle evlenick kişi oraya bakmayack emin ol seninle onun için evlenmedi ya

Erkekler Ne Diyor 43

• Pardonda kardeşim seninle evlenen o güzellik için mi senin kalbinin kişiliğinin hanimliginin peşinde mi nasıl bir takınti bu gözünü seveyim birak kendine eziyet olmayı adam seni sen olduğun için sevmedimi daha ne istiyorsun

0|0
    0|0
  • Sarkma va rmı?

0|0
    0|0
  • Estetik ameliyat olabilirdin geçmiş artık

0|1
    0|0
  • yaa ne çirkini delimisin sen ne kadr kötü olabilir ki sarkık mı ney sakin ol sanki karşındaki de 5 yıldızlı arıyodu çok takma boş yer çocuk yerinde duramığcak senin düşünsüğün şeye bak :D :D bazıları abartıyonuz görünce şu olcak bu olcak diyede biz millet olarka mübalayı severiz zaten :D :D merka etme bişey olmaz :D :D nesi çirkin ki?

0|0
    0|0
    • işte 27deki gibi dilleri var o çirkin :(

• o niye öyle daha şimdiden yaa normalde fazla ilişkiye girmekten ve yaşlanmadna dolayı olmuyomuy du sen yinede çok takma eşin bişey demez anlayışlı birini bulduysan tabii hem oda mükemmel değil emin ol :)

• Neye gore kime gore cirkin
    Evlenince ucunuz beraber selfie mi cekineceksiniz cirkin olsa nolur guzel olsa nolur

0|1
    0|0
    • evlenceğim kişiye karşı rahat olamıycam buna üzülüyorum

• Sikma canini seni seviyosa hosuna gidecektir guzel gorunecektir

• Bisey olmazya damacanaya tecavuz eden millet sence vajina secermi

2|1
    0|0
  • karanlıkta sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Fazla kafana takma o dudaklardan biraz kesilebiliyormus filan diye duymustum kafana takman gerekn bir mevzu degil bende sana bir soru sormak istiyorim 19 a 4 penis iyi mi yoksa abartili mi yani iliskiye girdigimde karsikdaki ne hisseder?

0|0
    0|0
  • İntihar etmeyi düşündün mü

0|1
    0|0
  • vay arkadaş penisin vajinanında güzeli çirkini mi olurmuş? alt tarafı bir delik bir çubuk ne dert tasa ediyorsunuz

0|1
    0|0
  • Kesin.

0|1
    0|0
  • Yaş kaç

0|0
    0|0
  • dert etme

0|0
    0|0
  • bir görseydim söylerdim

0|2
    0|0
  • dudaklar dısarda mı

0|1
    0|0
  • işlevi onemlı

0|0
    0|0
  • Saçmalama orana burana bakıp seven kişiden hayır gelmez zaten

0|0
    0|0
  • l*n sanki vesikalık çektirip nufüsa yapıştırcaksınız neyin derdi bu *

0|1
    0|0
  • ayırınca nasıl duruyor? sana göre resimdekilerden hangisi gibi olsa güzel derdin?

0|0
    0|0
  • Estetik yaptir

0|0
    0|1
  • Çirkin olsa ne olmasa ne görüntüsü değil içeriği işe yarıyor

0|1
    0|0
    • ama evlenceğim kişi görüntüsüne bakarsa?

• Seninle vajina için evlenen biriyle işin ne bahsettiğin vajina tipi çıkık dudaklı büyük olansa gayet ideal

• çirkin derken?

0|0
    0|0
  • aldır gitsin

0|0
    0|0
  • yapcak bişey yok tek derdin o olsun

0|0
    0|0
  • Siyah beyazdaki 27 çok guzel renklideki de oyle

0|0
    0|0
  • 100 bayana sorduk 6-10-29 dedı sen durust çıktın takma :D

0|0
    0|0
  • Çirkin derken, bunun bir kriteri var da biz mi bilmiyoruz :)

0|0
    0|0
  • çirkin derken tam olarak neyini beğenmiyosunn?

0|0
    0|1
    • 27deki gibi dilleri var çok çirkin

• himm anlıyorum seni canım üzme kendini yaa senle evlenecek erkek vajinan için evlenmeytecek sonuçta yaş kaç senin

• kes bence

0|0
    0|0
  • Güzellik salonu :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir şey olmaz.

0|1
    0|0
  • Cirkin derken :/ ?

1|1
    0|0
  • kaş burun çiz bir işe yarasın.

0|1
    4|0
  • Utanır, oraldan da mahrum kalırsın sen

0|0
    0|0
  • Benim de oyle ben de sorun ediyordum basta ama sonra ogrendim ki bizim zevk alma sansimiz daha yuksekmis. Ayni sekilde erkekler de daha fazla zevk alirmis. Sansliyiz yani.

0|0
    0|0
  • Neresi çirkin anlamadım zaten orası güzel olabilir mi? :/

3|0
    0|0
Yükleniyor...