Namus 2 bacak arasında mı?

Evet siz erkekler bakireliğe önem veriyomusunuz bunu merak ediyorum ben sevdiğim adamın ilki olmak isterdim kendimi tek bir kişiye saklamak ben erkek olsaydım bakireliğe önem verirdim . Bu bence asla geri kafalılık değil. Sizin sevgilininzn bakire olmasına önem verdinizmi veya verirmiydiniz?

0|0
4|50

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 49

• Elbette İsterim 1 olarak en başta Bakireliğe önem veririm. 2 kişiliğine bakarım nasıl bır kişiliğie sahip oda çok önemli ;) sevgiyi dilindemi yoksa kalbindenmi yaşıyor ona da bakarım. günümzde geçnlerin çoğu sana aşığım diyenlerın dilinde ayrıldığında çok cabuk unutup bi başkasınla oluyor. çevremde ve bir çok ortamda gözlemlediğim olaylara dayanarak söylüyorum insanları davranışları ile olsun duygularıyla olsun çok iyi analiz ediyorum. ve insanların nasıl bri yapıya sahip olduğu açıkca ozaman ortaya çıkıyor günümzde malesef senin düşündüğün gibi kız az. dilde böle söylüyorlar ama yapacağını yine yapıyorlar. İşte bu yüzden çok zor güvenirim.

0|1
    1|2
  • namusu iki bacak arasında arıyanlar her zaman yanımsama içindelerdir.. herşey beyinde başlar ve beyinde biter.. ancak kişilerin bakir kalma tercihine de saygı duymak gerek.. bu bir tercihtir.. namusluluk yada namussuzluk değilidr..bakire kalıp türlü ilişkiler yaşıyanlarda biliyoruz..insanlar nasıl mutlularsa öyle yaşasın.. kendi doğrularıyla yaşasın.. tercihlerine saygı duyun..sizin gübü düşünene de düşünmiyenede..

2|2
    1|3
  • Benim için çok önemli. Bu yüzden ben de bakir biriyim. Namus iki taraf için de vardır. Olmazsa olmaz.

1|4
    1|1
    • tabii ondan sonrada sen tecrübesiz kız zaten tecrübesiz haydaaa gerdek dönüşsün felakete

• zinaya teşvikin böylesinide anlamıyorum. Üstelik bir bayanın yazması daha acı...

• Manevi değeri olmayan insanlar hiçbir zaman gerçek mutluluğu bilemezler. Sonra da erkekler aldatıyor diyorlar. Siz erkeklerin sizden önce başkasına dokunmasını isterseniz onlar da evlendikten sonra da buna devam ederler. Etmeyen var diyecek olanlara şimdiden sorarım; etmediğini nerden biliyorsunuz?

• mesele bacak araında olmak degil allahın emir ve yasaklarına elinden geldigince uymaktır..kuranda bunun gunah oldugu anlatılmaktadır.normalde bizim şeriaatla yönetilmemiz lazım ama herkez allahına şükretsinki Türkiyede demokrasi var iranda şeriaat var görüyorsunuz cezası ölümse direk asılıyor aslında olması gereken bu ama biz yine halimize şükredelim görüldüğü gibi beterin beteri var...

1|5
    2|4
    • şeriatçi değilim arkadaş burda senin ve senin gbi odun kafalılara bir konu anlatmaya çalışıyorum.bu arada türke imla kurallaı ayaklarına yatıp aklın sıra adam bozmaya çalışma neyin ne olduğunu senden daha iyi biliyorum..sus midahil olduğun konuya atlama

• müdahil bu arada sen ona bir cinslik bulusrun şimdi :D

• Kesinlikle haklısın.

Ayrıca sevişen biri sadece vücuduyla değil aklıyla kalbiyle beraber sevişir. Sadece iki bacak arasında falan değil bir kız bir kez seviştiyse hem o adamı unutmaz hem ten kokusunu vb. unutmaz hem de birdaha yapmak ister. Bir tek bacak arasıyla olmaz bu iş.

Bazı kızlar da erkekler de bakir olsun diyor tamam onlar da haklı ama en azından bakir olmasa bile erkek kolayca unutabiliyor eğer aşık olmadığı biriyle seviştiyse. Hem de erkekte başkasıyla beraber olduğuna dair kalıcı bir iz kalmıyor. Ama kızlarda kalıyor.

0|2
    3|3
  • ben vermezdim. önemli olan insanın ruhunun namuslu olması.. bekaret değil.. insanlığı arıyorum.. Kiimseyi yaşadığı hayat için suçlamanın anlamı yok..!

5|1
    0|3
  • Namus sadece bacak arasında değil verdiğin sözlerde, aldığın borçta, çalıştığın iş için verilen maaş karşılığında, insanlara yardım edip etmemende, insanların hakkına saygı göstermende, haksız kazançta.

2|2
    1|2
  • dürüst olsunda bakire olmasada olur..

6|0
    0|4
  • ne kadar bacak arasında değildir desekte, bi' hatunun bakire olmamasını kabullenecek kadar geniş çaplı biri değiliz..

2|2
    1|1
  • bakireliğini saklamak isteyen kız kendi bilir

ben sevgilinin bakire olmayanını tercih ederim

herzaman da ilk olacak halimiz yok

herzaman bakire arayan avucunu yalar

2|0
    0|3
  • kesınlıkle sana katılıyorum namus ıkı bacak arasında degıldır elbet ama oyle dusunmuyoruz dıye de ıkı bacak arasını herkese acmıs br kadını sahsen ben esım olarak ıstemyrm

3|2
    0|3
  • Ağrıdayken bir söz söyledi arkadaşım; kız dediğin İstanbul gibi olmalı, fetihi zor fatihi tek olmalı.

0|4
    1|0

• oral anal serbest mi?

hey Allahım ya ...

:)

3|0
    2|2
  • hayır önem vermem.bana bakire gelene kadar bekaretini koruyarak seks yapacağına gerçekten yapmasını tercih ederim.sonuçta cinsellik bir ihtiyaç.benim için önemli olan dün değil bugün ve yarın

3|1
    0|3
  • kesinlikle evet bu demek değildir ki her haltı da yıyecek orayı muhafaza edecek her haltı yıyen ama zarını koruyanlarda benim için aynıdır

1|3
    0|3
  • Bekarete önem verilir..şöyle ki;bakire olmayan bir kadının kaç kişiyle yattığını bilemeyiz.neticede orasında sayaç yok ki.ya 500 kişiye miktirdiyse...ben beyninde olacağına bacak arasında olmasını isterim..neticede mikilen beyni olmuyor...

0|2
    2|2
  • evlenilecek kadın

eglenilecek kadın

hepdi bu

0|4
    3|2
    • Tek taraflı düşünmeyin sadece başkalarının kızları yok sonuçta başkalarını sizin tanıdıklarınız hakkında böyle şeyler düşünmesi hoşunuza gider mi ? eğlenilecek kadınmış burada o*rspdan bahsetmiyor arkadaş bekaretten bahsediyor bi hata yapmış olabilir bu onu eğlenilecek kadın sıfatına mı sokuyor.

• sevdigim adamınilki olmak sterdim demiş.bunları diyen biri böyle bir haltı yememeli.kızlar kendilerini korumadıkları sürece bu hp böyle olacak.

• Bekarete önem veririm ama dünyanın sonuda değil kişiliğe daha fazla önem veririm.

0|1
    0|2
  • ben önem veriyorum.

ruhum fahişe diyenlere hiç katılmıyorum.benimde ruhum p*ezevenk.ama ben önüme gelen kızla yatıyor muyum ? noooooo :D

he bide.heryerde yazıyorum bunu.kötü insanla iyi insan arasındaki fark.iyi insan kötü ile iyinin farkındadır.iyiyi seçer.kötü insanda iyi ile kötünün farkındadır kötüyü seçer.ve hiçbirimiz düşündüklerimizden mükellef değiliz.

0|1
    1|1
  • namus 2 bacakr arasında degil asla bence bu sacmalık kimse kusura bakmasın illa bakire degil die bi kıza namusssuz demek sacma sapan bişiy garip yani bi kız insanlıgındadır namusu bence...

1|1
    0|3
  • ruhun or*pu olmuşsa bedenin temiz kalmış neye yarar

2|1
    1|1
  • önemli çok önemli hemde.

0|2
    1|1
  • namus beyindedir kafa yapındadır,kafan çalışmassa sikinde çalışmaz amında( not genelleme yaptım kimse üstüne alınmasın )

2|0
    1|2
  • tabi ordada var bu konuda baban abin baya serttir

0|0
    2|1
  • İnsanın içi kaşarsa eğer vücüt size yalan söyler

1|1
    1|1
  • üç bacak arasındadır, bazen 4 bazen 5

0|0
    3|4
  • önem vermem yeter ki benimle yaşasın

3|0
    0|5
  • oyle herkesin altina yattiysa olmaz

0|3
    2|1
  • fazla vermezdim.. bakire olmadığını öğrensem de bişey değişmeyecek zamanında yapmış dicem geri dönüşü yok sonuçta belki çok bağlandığı birisiyle yapmıştır...

0|0
    0|0
  • sinekte bile iki bacak arasında ararım.. :)

0|2
    2|1
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet, namus iki bacak arasında. Oldu mu?

Ayrıca önem vermem diyenleri şöyle bir gerçek hayata alalım. Burada cool olmaya çalışırken, kıllı trikonun winzip versiyonu bazıları. Sen neye inanıyorsan onu yap. Kimsenin fikiri önemli değil. Ailenin bu yaşına kadar verdiği terbiyeyi burada bir yorumla çökertemeyiz.

4|8
    4|5
  • namus ıkı bacak arasında degıl ınsanın kalbınde .. bırıyle ilişki yasasan bunu ben namussuzluk olarak adlandırmam ama ilişkı yasadıgın veya sevdıgın kısıyı kandırıp baskalarıyla da beraber olursan o zaman ben buna sadece namussuzluk degıl or****lukda derim...ayrıca daha önce yasadıgın ılıskıden bakırelıgını kaybettıysen sonrakı bır kısının kabullenıp kabullenmemesıyle alakalı ...

7|7
    1|13
  • İki bacak arasında şekerim...

0|7
    2|5
  • Hadi lan ordan!

3|2
    3|15
Yükleniyor...