Erkekler defalarca ilişkiye girmiş olmalarına rağmen neden bakire kız ararlar?

erkekler defalarca ilişkiye girmiş olmalarına rağmen neden bakire kız ararlar?

0|0
3|27

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Ben hiç girmedim, gerekte duymadim ama bakire istemek normal degil mi sencede? Neden genelleme yapiyorsun?

2|1
    0|0
    • soruyu oyle sordum genelleme değil aslında tamam seninki normal ben sadece gercekten boyle tipler tanıgım için bazı fikirler almak istedim ks dostlarımdan

• Evet... Ne ahlâkî, ne de mantıklı bir talep. Sizinle aynı görüşteyim.

1|0
    0|0
  • Ararlar da bulabilirler mi acaba? :D

1|1
    0|0
    • müstahak değilmi :)

• bazısına müstehak evet hatungidip diktiriyor arkadaşımız da bakire kız aldım diye seviniyor . hatunların çoğu artık bakire değil zaten bakire olanların da çoğu anal oral yapıyor neyin muhabbetini yapıyoruz biz ?

• Ben bu zamana kadar sizin tabirnizle kimseyle cikmadim kimsenin elini tutmadim opmedim koklamadim dedim ki bir gun sen birine bunlari yaparsin belki ama kader oyun oynamayi sever ya beklemedigin bir anda onu karsina cikarirsa hic bir sey olmamis gibi mi davranacaksin hadi ona goz yumdun diyelim yarin bir gun birisi senin sevdigin kiza sevgilim askim diyecek belki kandiracak belki yurekten sevecek benden ayrildiktan sonra yalniz kalacak kiz kimle karsilasacagi belli degil ki onunla olmadan onu koruyamazsin benim hayatimda benim olan kisiler benimdir paylasmam fazla paylasmayi sevme hele ku karsi cinstense cok pis agresiflesirim uzun lafin kisasi cok laf isittim cok seyler duydum su zamana kadar ama benim icin onemli olan baskalarinin degil kendi dogrularim o yuzden ben bu konuda bu kadar hassas davranmisken karsimada bu derece hassas biri isterim evet belki buyuk bir sevda yasamistir belki bahar gelince onunda icinin icine sigmadigi zamanlar gormeden duramadigi insanlar olmustur belki ama bunu icinde yasasin icinde halletsin bence lise sirasinda ne kadar ciddi iliskiler kuracak ki zaten uni olsa neyse

0|0
    0|0
  • onu oyle erkeklere sor ben yapmadım yapmamıs isterim ama yapanada yapmıs biri gelsin inş

2|0
    0|0
  • Erkek bu. Arar. Ne yapacağı belli olmaz.

1|0
    0|0
  • Tuhaftır insanoğlu..

1|0
    0|0
  • Sifir km sevdigimiz icin

1|0
    0|0
  • bakire aramiyorum

1|0
    0|0
  • ben girmedgim için bilmen bakir erkegim daha :D

2|0
    0|0
  • aramazlar bakirelerden nefret ederler genelde şimdi s. g

1|1
    0|0
  • kazanmış olduğumuz deneyimleri size aktarabilmek için akıllım :)

1|0
    0|0
  • zor girmesini istemek ve yeni tatlar sence

1|0
    0|0
  • karaktersizlik cinsiyetle bir alakası yok ;)

1|0
    0|0
  • Helal olsun! :)

1|0
    0|0
  • ben dul aruyıorum :)))

1|0
    0|0
  • bozuk malı sen olsan satın alır mısın?

1|0
    1|0
  • O zarı delmenin zevki başkadır knk

1|0
    1|0
  • seneye 23 oluyorum hala bir ilişkim olmadı. bakir/bakire önemli değil. seviyormuyum? netice önemli hatice değil. hatice'ye bakan neticeyi unutsun. netice yerine haticenin peşinden koşuluyorsa bu ülkede. netice avrupadadır.

1|1
    0|0
  • Bakma sen onlara küçükken buyuklerinin dedikleri cevreden duyduklari diziler filmler yoksa onlarda bilmiyo.

0|0
    0|0
  • Benim icin bakire olmasi onemli degil...

Namuslu olmasi onemli

0|0
    0|0
  • bakır degılım olmadıgım gıbı bakıre olamayn kızı hak edıyorumm _?

1|0
    0|0
  • finali yırtarak bitirmek için

1|0
    0|0
  • genelleme yapma ben hiç ilişki yaşamadım

2|0
    0|0
  • öyle bir arayış içinde değilim

1|0
    0|0
  • İlla o darlığı çekingenliği sıkmayı hissetmektir belkide

1|0
    0|0
    • e oda karsındakı kıza haksızlık değilmi?

• Hal hukuk sorarsa haklısın, kendin icin istediğini başkası icinde isteyeceksin

Kızlar Ne Diyor 3

• Onların zaten zihniyetıne tukuriyim erkegiz yaparız kafası

1|0
    0|0
  • Hayaller Kezban gerçekler Paris yolları

0|1
    0|0
  • Bahaneleri su genelde seni oyle cok seviyorum ki baskasnn sana dokundugunu bilmek beni kahreder bunla yasayamam. Turk filmi tadinda oyle degil mi

2|0
    0|0
Yükleniyor...