Neye içiyoruz? Kafası güzel kaç kişiyiz?

Aşk acısı çekenler, ağlayanlar- Mutlu olup,aşkını haykıranlar- Cinsellik peşinde koşup hatun kovalayanlar- Kişisel meselerele dalanlar, dost kazığı yiyenler- Boşluklara dalıp boşluklardan boşluk beğenenler.i Herşeyi, herkesi geride bırakalımda ne acıdan ne mutluluktan sadece içmek isteyipte içip kafası güzel olan kaç kişiyiz? Neye içiyoruz boş hayata içip umarsızca ekrana bakıyorum ben, ya siz ?

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 13

• Pampaa :) 2 gğn önce 477 TL lik alkol aldık :) evde stok sağlam gel patlatalım :)

0|0
    0|0
    • Nicelik değil niteliği önemli ama ne aldınız :D

• o kadar para verdik hacı .. ne istersen var..

bira efes, gusta miller backs, mariachi, rakı, olmeca, absolut, hare muz likörü kola fanta şiivepps :)

• en güzel keyfim iyi olduğunda en azından keyfim kaçık olmadığımda içerim. onun dışında pek bişi anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • ben muhabbet olmadan oturmam masaya kuru kuruya içilirmi öyle içip sapıtanlarla işim olmaz aşk ilan eden vs.. otururuz artık içki neyse mezesi değişir biraz iştem biraz hatundan kafayı bulmaya yakın kalkar dağılırız çoğu evli barklı her alkol masasında adım geçiyor yengelerim kötü tanımasın beni =) içirip içirip getiriyosun kocamı demesinler ben arkamı döndümmü en azından beni savunsun ayık kalsın :D

0|0
    0|0
  • bagımlılıktan. kafam güzel takılmayı seviyorum ben şahsen. günümünde %60ı böyle geçiyor. bi nevi hayat felsefesi

0|0
    0|0
  • içicem ama patlatmaya kıyamıyorum her sigaram ayrı bi bomba senin için fitili ateşliyorum neye içiyorum ııııııııı bilmemeye içiyoruym neye içtiğimi bilmiyorum bende senin gibi ekrana bakıyorum ve çakmağın o güzel taş sesini veriyorum ...

0|0
    0|0
  • içmek için bahane aramam. ota boka içerim. iş için izmire geziye göndermişlerdi, istanbul'a ayak bastım, istiklalegidip, içtim mesela şimdi. sebep ne? yok. hava güzeldi, kafam da güzel olsun saiki etken olabilir.

0|0
    0|0
  • sadece içmek isteyip kafası güzel olanlardanım. Alkolü seviyorum. Alkolik hareket engellenemez :))

0|0
    0|0
  • herşeye içiyoruz acı gerçeklere...

0|0
    0|0
  • Sana içiyim bari lan:)

0|0
    0|0
  • kafa yapmasa kimse içmez zaten:)iğrenç bi tadı var.votka hariç

0|0
    0|0
    • Sek votkada serttir. Onuda içtik gerçi bu akşam biradan cilalanmaya devam.

• ben kadehimi asla gülmeyen kaderime kaldırıyorum seni bi gün güldürcem görceksin...

0|0
    0|0
  • Sadece sarhoş olmak için içiyorum. Çok da çabuk oluyorum. Bi de çok fena sapıtıyorum

0|0
    0|0
  • ne la

0|0
    0|0
Yükleniyor...