Genelleme bir soru cinsel kimlik

hayatımızda sexs olmasaydı cinsel kimliğimiz erkek veya dişiliğimiz olmasaydı halimiz ne olurdu kadın erkek beraber bir arada yaşar eşinizin kirli çoraplarına katlanırmıydınız?...

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Hem erkek kadın olmayaydı diyosun hem eşinizin kirli çorapları diyosun , o zaman da usb girişlerimiz olurdu emin ol ...

0|0
    1|0
  • İşte bunları düşünmemek lazım, sevişmek lazım hissetmek lazım...Kadın ve erkek olarak birleşmek lazım...

Çorap,b*k,kir takılmamak lazım!

0|1
    0|1
  • Cinselligi önemli ama hayati ona yönlendirmemek lazim

0|1
    0|0
    • nasıl yönlendirmeyeceksin sen bu kücük çocuğu gece gündüz ayakta hep ağlamak istiyor nasıl olurda ona lolipopundan bir kere yalatmassın hayatın tamamı sexs neyimiz var ondan başka

• soruyu çoraplara bağlaman komik olmuş...yok ben yaşamam..yıkasın çorabını..

1|0
    0|0
    • amaaaaaaaaaan evde bulasık makinesi gibi görüldüğün sürece makina çorabı yıkasa ne olacak

• eşimizin kirli coraplarına smdı cinsellk oldugu içinmi katlanıyoruz sacmalamıssın kabul et:)

0|0
    0|0
  • o değil de, kirli çorabı niye bu kadar dert ediyonuz siz onu anlamadım. gören de dere kenarına çamaşır çitilemeye iniyoz sancak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çorapları ve tüm kirli çamaşırları çamaşır makinası, bulaşıkları da bulaşık makinası yıkıyor artık. Onun için de ayrılıklar arttı.

Ben hayatımın her anını kendi başıma yapabilen ve hiçbir kadının marifetine ihtiyacı olmayan birisiyim. Eğer hayatımda dürüst ve saygılı olmazlarsa döner giderler. Tek yaşamak daha mutluluk verici. Cinselliği istersen günlük veya birşeylerin karşılığında yaşayabiliyorsun. Ama o da ham meyve gibi olur. Sadakat ve dürüstlük esastır.

0|0
    0|0
  • canın sıkılmış fantazi üretmişsin, cinsellik olmasaydı, neden evleniyoruz ki, anlamadım, doğanın kanunları arasında üremek var ise, senin dediğin her türlü saçma zaten

0|0
    0|0
  • Seks olmasaydı birlikte yaşamaların olacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • soruyu pek anlamadım cinsiyetslzik çorap falan ama şöyle diyim bazen kendimle bile katlanmakta zorluk çekiyorum

0|0
    0|0
  • hımm durum çok kötü olurdu..erkekler kadınları ortadan kaldırırdı büyük ihtimalle günümüze gelene kadar :p

0|0
    0|0
  • gelmişsin 36 yaşına düşüne düşüne bunu mu düşündün bu saatte.insanlar yaşayıp giderdi sıradan nolucak.üreme diye bişey olmazdı bide ozaman

0|0
    0|0
  • Bu soru olmamış frederic.

0|0
    0|0
  • Ciddi kişilik çatışması içerisinde olurdum

0|0
    0|0
  • üremeyi nasıl düşünüyosun acaba ? printer dan çıktı mı alacaz çocuğu ?

0|0
    0|0
    • renkli lazer yazıcı

• hatta çıkartmadan önce de photoshopta düzeltelim de çocuk hiçbişey olamazsa manken falan olur :D

• Bilinç altında neler yatıyor senın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...