Komşunun azgın kızı?

Sene 2003 8 yaşındaydım komşunun kızı vardı benden büyük18 yaşındaydı galiba aldı beni evine götürdü abimde yanımda oda 1 yaş büyük benden vajinasını gögsünü yalattı hala aklımda o zamandan beri aklımda doktora gidicem cinsel istegim bu sebepten dolayı çok fazla durduramıyorum kendimi allahtan namaz kılıyorum oruç tutuyorum da biraz iyim gün içinde çok azıyorum kanım kaynıyo fena oluyorum euzu besmele çekiyorum iyi oluyorum sonra tekrar aynı durumdaydım psikologa gidicem bir problem olurmu ailem bilirmi ne konuştugumu

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Git konuş. Psikolog kimseye söylemez.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Vay be :)
    Aga yapacak bişey yok yaşın 16-20 ise en azgın dönemler :)

0|1
    0|0
  • vay arkadaş bizim komşularda 150 yaşında alışveriş poşetleri taşıtıyolar işte :D

0|1
    0|0
  • geçmiş olsun.. psikiyatrlar konuşmalarını mahkemede bile açıklamak zorunda değiller hasta doktor arasındaki sır olduğu için rahat olabilirsin fayda görürsün umarım

0|0
    0|0
    • Kesin gidicem teşekkür ederim

• psikologluk bir durumun yok bilinçle alakali birsey o duygusal bir durum değil

0|0
    0|0
  • Bilmez git sen

0|0
    0|0
  • Kurgu olay çok güzel kardeşim yeni kurgular da buluşalım 😀

0|0
    0|0
  • erotikhikaye com gibi bir sitedenmi alıntı bu.

0|0
    0|0
  • Size gelin yalayın dedi sizde aç kurtlar gibi atladınız mı insan demezmi ben senin şeyini niye yalıyorum diye

0|0
    0|0
    • Yarattı dediğim dondurma yapar gibi değil dokundurdu falan :)

• Bende küçüklüğümden beri azgınlık var 6 7 yaşlarında bile ereksiyon olduğumu hatırlıyorum sokakta oynayan büyük komşu kızlara gidip kalkmış pipimi gösteriyordum 😀 yanlarına oturup bacaklarını okşuyordum bazen dayak bile yiyordum. Senin komşu bana yaptırsa 8 yaşında bile sikerdim 😀 psikolojini bozacak bişey yok bence kafayı takma. Şimdi o ablalar evli barklı bazen yolda karşılaştığımızda tebessüm edip içten içe güldüklerini görüyorum 😀

• Aynen bende öyleydim disiplin cezası yemiştir bir kere kantin sırası meşhurdur bilirsin ne günlerdi yok takmıyorum zaten o ablayıda görmüyorum görsem :) gülerim

Yükleniyor...