Kızlar siz bakmayın sorum erkeklere :) ?

beyler şimdi biz bir şekilde bir hayat kadını ile anlaştık. bunu otele veya eve getirdik her neyse. derken polis fuhuş ihbarı üzerine baskın yaptı bu suç mudur?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• fuhuş parayla yapılan sekse denir, kayıtlı fuhuş serbest fatura kesip vergi ödüyorlar, senin anlattığın değil, ciddi bir ihbar olması lazım polisi harekete geçirmek için.. bir mekan randevu evi haline gelirse enselenirsiniz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• değil

0|1
    0|0
  • Sen gunahindan korkmuyorsan polisten hic korjma kardesim kolay gelsin

0|0
    0|1
  • l*n oğlum sizin evde fuhuş mu yapılıyoda sizin ev kerhane mi de polis bassın :D hayat kadınıyla yatmadım hiç ama dediklerine göre zaten onların kendi mekanı var otel veya ev tarzı oraya götürüyolar seni basarlarsa orayı basarlar sizin evi değil :D

0|0
    0|0
    • ben yatmadım kuzenim yatmış :)

• Yok evini direkt FBI basar. Helikopterle :)
    Kardeşim niye bassınlar sizin evi yahu?

0|0
    0|0
  • suç. ama cezasını bilmiyorum

0|0
    0|0
    • bilader neden suç olsun anlamıyorum. sevgilim falan desem işin içinden çıkamam mı?

• polis neyin ne oldugunu bilmezmi. ayrıca o işlerin yapıldıgı bir otelse baskın yer toplu fuhus vs. ama normal bir otele gidersen birsey olmayabilir. dier türlü toplum ahlakı vs işin içine giriyorya sıkıntı

• Ben kullanıciyim de 😂

0|1
    0|0
  • Bak sen simdi kizi bul at otele sonra otel adresini bana at bende polislere ihbar edeyim sonra bakalim ne olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...