Ben intihar etmiyim de kim etsin?

Bende sertlesme sorunu var. ben ergenken bile taş gibiydi şimdi niye boyle oldu bilmiyom.24 yasindayim. sevdigim biri var evlencez yakinda. onu mutlu edememekten korkuyorum. bir de 17 yasindayken doktora gitmistim bir ara. doktor gormustu toplarin biri asagida biri yukarda benim. sonra sen bir gel kısırlık var mı yok mu kontrol edelim dedi. ben de gitmeye cesaret edemedim. isyan edicem az kaldi

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• ayy üzülme seni seviyorsa herşeyinle sever

0|0
    0|0
    • Ben onu birakicam. aile hayalleri suya dusmesin. bir kiz olarak onun da hayalleri vardir. o daha bilmiyor. diycem kizim sen yoluna ben yoluma senin hayatini mahvetmeme hakkim yok. ama ben de cok seviyoruk cok zor olacak benim icin :( anasini s2m bu dunyanin da bu dunyaya gelenin de

• tamam hadi bebek sahibi olduk diyelim de. neden hep beni bulur? sertlesme sorunu neden var? şu an ölebilsem keşke. ölsem de kurtulsam

• off öyle deme inş geçer tedavi ol

Kızlar Ne Diyor 2

• Kız arkadaşın buna takılmiycaktir , senin sağlıgin onun için çok onemlidir seni seviyor ve seninle evlenmeyi düşünüyor var mi ötesi?

0|0
    0|0
    • Ben onun hayatini da yakmak istemiyorum

• Inan bende ölmek istiyorum sen benim sorunlarımi duysan ben ne kadar çok saçmaliyormusum dersin , biz burada seni ikna edemeyiz madem kafana koydun bırak gitsin ama bıraktigina pişman olma kardeş...

• Bunun için intihar edilir mi?

0|0
    0|0
    • Sen erkek olsan hic kalkmasa ve ustune bir de kısır olsaydın napardın?

• Kısır olduğun belli bile değil. Kendini korkutma bu kadar

Erkekler Ne Diyor 4

• Korkma kardeşim git bir kontrolden geç. Aklında şüphe kalır tatmin olmazsan başka doktora gidersin. Eğer sorun varsa erken teşhis önemli. Biraz cesaret

0|0
    0|0
  • varikosel olabilir sende git araştır bir

0|0
    0|0
  • Doktora git intiharlık vi durum yok

0|0
    0|0
  • Dostum benzer bir sorun bendede vardı. sigara kullanıyorsan bırak ya da azalt düzelecektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...