Kızlık zarı aynadan bakınca gözükür mü gözükürse şekli?

ben masturbasyon yaparken kızlığım gitti diye korkuyorum hep o yüzden interetten bir kaç fotoğrafa baktım aynanın karşısına geçtim işte bacaklarımı açıp tam deliğin içinde yukarı tarafıda bişey vardı sanırım o kızlık zarı.. size sormak istediğim şey kendimiz kızlık zarımızı görebilir miyiz hastaneye gitmeden ve eğer görebilirsek nasıl bir şekli var yani ben bozulup bozulmadığını nasıl anlicam lütfen saçma sapan yorumlar yapmayın

0|1
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• büyük ve küçük dudakları dikkatlice ayırmak gerekiyor eger dikkatli bir şekilde ayırmazsan bozuk olmayan kızlık zarını bozabilirsin
    kızlık zarı görünür

0|0
    0|0
    • öyle çok ayırmadım ya elimle hafif açtım böyle yuvarlak birşeydi nasıl anlatıcaüımıda bilmiyorum küçük yuvarlak birşeydi eğer o kızlık zarı değilse o gördüğüm neydi anlayamadım

• bide kızlık zarı bozulduğunu nasıl anlayabiliriz kesinlikle acı oluyor değil mi ve kan geliyor benim bu gine kadar hiç acı ve kan olmadı

• kızlık zarı ince bir tabakadır vajinanın 2 cm içinde bulunur ya ortası deliktir ya da hiç deliği yoktur bir çok çeşidi var
      ama yuvarlak değildir sizin gördüğünüz klitoris sanırım

bir de kızlık zarı bozulurken kesinlikle acı hissi ve kanama olur
      kanamanız ya da acı hissiniz olmadıysa korkmayın

Erkekler Ne Diyor 6

• Projektörü Denedin mi?

0|0
    0|0
  • gözükmez.

0|0
    0|0
  • Bakabilecekmisin peki?

0|0
    0|0
  • sen göremezsin

0|0
    0|0
    • neden göremem ki hiç anlamanın bir yolu yok mu doktora gitmeden ama bu güne kadar hiç acı ve kan gelmedi sadece yinede korkuyorum

• ya eğer göremezsem gördüğü neydi anlamadım ben kesin kızlık zarı odur diye düşündüm çünkü bildiğin içerdeydi ve nasıl söylesem yuvarlak gibi böyle bişeydi

• yok ya ben doktora gitmem utanırım

• 0|1
    0|0
  • gözükmez tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Diyelim ki bozuldu, sorun nedir, sizin sozunuze inanmayıp guvenmeyecek birisinin sizle ne işi olabilir? Erkeklerden neden bu kadar korkuyorsunuz?

0|0
    0|0
  • sağlamdır korkma. hemşireyim

0|0
    0|0
  • Yapmasaydın ne var bölemi mutlu oluyonuz gidin evlenin

0|0
    0|0
Yükleniyor...