Lezbiyen olsam ne gibi sorunlar olur?

Erkeklere güvenemiyorum, sanki bayanlar beni daha iyi anlar gibi..

Lezbiyenlik hakkında bilgi almak istiyorum.

Lezbiyen olsam ne gibi sorunlar olur?

0|0
11|27

En İyi Kız Görüşü

• Lezbiyen olmak güvensizlik dolayı olmuyor.

Erkeklere aşık olamiyorsan hep kızlara farklı duygular hissettiysen ozaman lezbiyensın

Sorun dersen pek sorun olmaz :)) rahatca kızı evıne getirirsın yanında kalır yatar ailenden sorun yapan olmaz :)) sadece evliliğiniz biraz garip olur. Hanginiz damat hanginiz gelin :)) hanginiz neyı ödeyecek kim kimi istemeye gelecek :))))

3|0
    0|0
    • Güzel bir yaklaşım oldu hakkını vermeliyim :) Son paragrafa çok güldüm yanlız. Gerçi Türkiye'de lezbiyen evlilik yok ama düşünmesi bile komik :)

• Tavsiye ederim yasanmali

• heyecan iyidir

Erkekler Ne Diyor 27

• Allah akıl fikir versin diyerek söze başlıyorum .

Tedavisi mümkün olmayan ve ahlaki dejenerasyona sebeb olan bir sapkınlıktır. eşcinsellik ferdi bir günahtan ziyade içtimai bir beladır. ve her belada her ne pahasına olursa olsun yok edilmeli kökten kazınmalıdır. hayvanların dahi yapamayacağı bir aşağılıkla kendi hemcinsine ilgi duymayı hormanal bozukluk ya da tercih meselesidir diye görmezden gelmek yapılan iğrençliğe ortak olmkatan başka bir şey değildir. müslüman türk milleti tarihinin hiç bir döneminde bu tip sapkınlıklara meydan vermemiştir. çünkü milli bekasının devamı için ahlaksızlığa yer olmayacağını bilir ve ona göre davranırdı. günümüzde ise sözde modernlik adına bu cinsi sapkınlığa çanak tutulmaktadır. bu gafletin içinde bulunanlar (savunanları kastediyorum) yaptıkları yanlışın farkına varmalıdırlar. aksi taktirde tarih önünde er yada geç yargılanacaklardır. eşcinsel ilişki halinde olanlarsa toplumdan tecrit edilmeli yaptıkları yanlışın bir hormanal bozukluk değil tamamiyle sapkınlıktan ibaret olduğu en sert dil ve uygulamalarla anlatılmalıdır. özetlemek gerekirse eşcinsellik hastalıklı ve sapkın ruhların yaptığı iğrençlikten başka bir şey değildir. bu iğrençliği çeşitli bahanelerle savunmaya çalışanlarda en az onlar kadar suçludur.

1|1
    3|2
  • Öyle ay aman erkeklerden sıkıldım bari lezbiyen olayım diye olmaz o iş.

bu böyle bir seçim meselesi değil. genel seçimler de parti mi seçiyorsun ? :)))

eşcinsellere karşı kötü muameleye de bu yüzden karşıyım zaten :)

büyüdün baktın karşı cinse çekici geliyorsa heteroseksüelsin

bir baktın 2 cinsden de etkileniyorsun == Biseksüelsin

baktın sadece kendi cinsine ilgi duyuyorsun = homoseksüelsin.

yok ben şu mu olayım bu mu alayım diye olmaz o işler.

1|0
    0|0
  • Lezbiyenliği seçim olarak gören birini ilk defa görüyorum. Gerçekten kaç erkeği tanıdın kaç kere gerçek bir ilişki yaşadın akıllı ol pişman olursun canın çekiyosa başka

2|0
    0|0
  • olay sadece erkeklere güvenmemek ise bir daha düşün derim. belki karşına doğru erkek çıkmamıştır. ama kızlara karşı farklı duygular besliyorsan onu bilemem.

1|0
    0|0
    • Yok, bayanlara karşı farklı bir duygum yok aslında.

• ozaman o şekilde de mutluluğu aramak çok iyi sonuç sağlamayabilir. güvenebileceğin birileri elbette çıkar karşına. belki bu zamana kadar şanssızlık olmuştur.

• Dini boyutla alakası yok diyosun ama sana bu konuda sayısız hadis gösterebilirim..

“Erkek erkeğin,kadın kadının avret yerine bakamaz,helal değildir”

HADİS-İ ŞERİF

“Erkeğin kadına,kadının da ekeğe(şehvetle)bakması haramdır”

HADİS-İ ŞERİF

“Kadının kadına yaklaşması(ilişki kurması)zinadır”

HADİS-İ ŞERİF

Resulullah (s.a.v.) buyuruyor:

“Erkekleri erkekleriyle, kadınları da kadınları ile yetinince Lût kavmine azab erişti.”

1|1
    2|0
    • güzel diyorsunda arkadasim peygamber ocagi askeriyede hepimizi ciplak hamama sokuyorlardi buna ne diyorsun peki

• dostum biz 550 saydık yanisi 18 ay yaptım ama ne ranza arkadaşım ne devrem nede bir başkasına göbeğimle diz kapağım arasını göstermedim 18 ay boyunca hiç bir asker arkadaşımda üzerimi değiştirirken bile gördüğünü idda edemezler bu biraz seninle alakalı sen kendini nekadar sakındınki...bir noktadada haklısın daha düzenli olabliride...

• ayddmx ..birşey haramsa ve onu yapıyorsan günaha girmiş olursun ama haram olduğu sabit olarak bilinen bir fiile günah değil demek bu apayrı bir durum anladın sanırım..yorumuna gelince herkes askeriyede çıplak hamama girmior mesela ben girmedim :) .. en azından avret yerleri kapatılabilir..

• Lezbiyenlik halı yalamak gibi. Yala yala nereye kadar :)

2|0
    0|0
  • Bence genelleme yapma iyi erkeklerde var.Kadınları seks objesi olarak görmeyen onlara değer veren kişiler var.

1|1
    0|0
  • bence lezbiyenliğe özeneyim deme bi erkek arkadaşın olsun ha ben erkek arkadaşımla yapamadığım şeyleri yapmak istiyorum diyorsan öyle düşünüyorsan bi kız arkadaşınla o şeyleri yaparsın böylelikle lezbiyen ikişkiyi tadarsın merak ediyorsan ama erkek arkadaşınla da evlenirsin sonra bu tür ilişkiye son verirsin böylelikle

0|0
    1|0
  • yasin 18 ise her sey olursun ister lezbiyen ister erkek ister biseksüel anasini satayim millet cinsinden bikmis yaf cok sükür erkegim sadece bayanlarla ilgileniyorum erkek olarakta ölecegim erkeklere güvenmiyen herkes lezbiyen olsaydi inan türkiyenin yarisindan fazlasi lezbiyen olmustu simdi yada homoseksüel

0|1
    0|0
  • en önemlisi çocuğun olmaz daha ne :))

1|0
    0|0
  • erkek için kız gibisi, kız için erkek gibisi olmaz diğer yönelimler normal ilişki kurma sürecindeki problemlerden olur sanıyorum.

1|0
    0|0
  • yahu senin hele bir erkeğin olsun bak sen gör çok seveceksin onu(koca olarak tabi evlenmeden açma kutuyu)

1|0
    0|0
  • türkiyede evlenemezsin. çocuğun olmaz olsada eşinden olmaz. koluna girip düşman çatlatamazsın vs. vs. vs==)))) lezbiyen olim demekle olunacağını sanmıyorum bu hisler ve duygularla ilgili bir şey.

1|0
    0|0
  • Lezbiyen olmak "erkeklere güvenememek" değildir. Lezbiyen olmak sadece kadınları arzulamak, kadınlarla birlikte olmak istemektir. Erkeklere güvenemiyorsan bu kişiliğinle alakalı bir durum.

1|0
    0|0
    • Şuanlık zaten erkeklerden hoşlanıyorum.. Böyle birşey aklımda ? olarak duruyor sadece..

• bence biseksüel ol ikisinin de tadına bak:))

2|0
    0|1
    • :D o daha bi iğrenç ya ne öyle ıyh

• lez falan olma arkadaş bak burda birsürü delikanlı var al birini telli duvaklı gelin olarak evinden çık (tabi güzelsen bakarlar )

0|0
    1|0
  • benim gibi bir erkeği kaçırısın

2|0
    0|1
    • Çok mu bişey kaybederim sence :)

• sende emin olablirsin yardım istiyorsan ederim de karşı cins her zmn dha iyisi olmalı

• bak bu yorum en güzel yorumdu:))) kendine güven ve inanç:)))) bence bu adamı kaçırma:))))

• tek sorun şu olur ateşi dünya ateşin den 70 kat yakıcı olan CEHENNEMİ boylarsın :((

1|1
    2|1
    • Dİni boyutla ne alakası var?

• mast. yap daha ii.. irençsin:@

1|0
    0|0
  • anne olamazsın

1|0
    0|1
  • turkıye de ne olursan ol ama lezbıyen ve gay olma :)

0|1
    0|0
  • ben lezbiyenim bi sorun olmuyor...:D

1|0
    0|0
    • Erkek kimliğiyle ne işin var o zaman?

• Tam olarak değil..

• hmm...o zaman böyle düşünmen normal...çünkü sevişmek (tam anlamıyla 4/4 lük sevişmek) anlatılamaz, kusursuz bir his...bir gün bu hissi yaşadığında sende ondan vazgeçeyenler arasında olacaksın...

• nette her istediğinin cevabı var zaten...bilgide alabilirsin, sorunları orada daha iyi görebilirsin...

ama insanlarla ilgili güven problemin varsa bu ciddi ...bunu aşabilmeni arzu ederim...hayatınızı bu şekilde idame ettiremezsiniz...

0|0
    0|0
  • kız değilmisiniz işte...neyi nezaman isteyeceğinizi hiçbir zaman bilmiyorsunuz...

0|1
    0|1
  • iğrençlik.. Bende olan şey onda da var niye onunla yatiyim diye düşünür bi insan :D

0|0
    0|0
    • Tek yatak olarak mı düşünüyorsun.. Benim düşündüğüm en son şey o

• ama emin ol asla bi erkeğin gönlündeki gibi bi yer edinemezsin :)

• Bilemem :)

• çoçuk

0|1
    0|0
  • nasıl çoçuk yapacaksınız

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• erkek gibisi varmı ya.. saracak seni o gücüyle bırakacaksın kendini kollarına..bazende o vücudun sen bakacaksın tadına.. kadın kadına tadı olmaz bu işin.eksik kalır

6|2
    1|0
  • Lesbiyen olsam diye bi soru tuhafima geldi yani sanki hangi elbiseyi alsam siyahmi kirmiziyimi... lesbiyenlik bi duygu meselesi allah koruusn diyorum yani cünkü böle biseyi kabulenmek aile olarak kolay degil. Ama güvensizlikten dolayi lesbiyen olmak istegin tuhaf. Sen dertlesmek icin bi kiz arkadasin olsun. Ve eger bi gün karsina sevdin bi erkek cikarsa zaten ona gözü kapali güvenceni fark edersin. Allah yanlis yoldan korusun

1|1
    0|0
    • Zaten içten gelen bir lezbiyenlik duygusu yok.

• bayanları arzulamak durumudur. kendini bayanlarla beraber rahat bir şekilde hayal edebilmelisin. fakat türkiye'de eş bulman zor olabilir. ayrıca ha deyince olunmaz. kendinden emin olman gerekli. her erkeklerden soğuyan lezbiyen olsa işimiz iş. :) ayrıca lezbiyenlik kadınların bir numaralı fantezisidir. unutma bunu.

2|1
    0|0
    • Hiç hoşlanmam bayanlarla fantaziden falan.. Bana uzak da, ben manevi şeylerden bahsediyorum aslında.. Ama teşekkürler güzel yorum..

• Tamam. senin asıl isteğinin nedeni anlaşıldı. :)

• :) evet buldum sayende, teşekkürler arkadaşım.

• En büyük sorun toplumdan dışlanırsın. Çünkü Türk toplumunun bazı kuralları katıdır. Bu erkek içinde geçeli hani bi erkek arkadaşınla yattığında birilerinin göznde f...şe olursun ama kimse sevdiğinden yaptı demez.Sen de erkeklere güvenemeyip bayanlarda arıyosun bazı fgüven çerçevesini bunun yerine iyi bi dost çerçevesi al içine de iyi güzel seni analyabilen bir erkek arkadaş edin. Çnkü o kız aradaşın seni bi erkekle aldatabilir kimse senin üzülmeni istemez..

1|1
    0|0
  • hiç uraşma canım öyle şeylerle.doğa kurallarına uy ve macera arama kendine.erkekten vazgeçme :))

1|1
    0|0
  • ileride bir aile kurmak istemiyorsan sorun olmaz, ömrün boyunca diledigin gibi yaşar gidersin.. tabi dersenki yurt dışında yaşarım evlenirim onu bilemem.. ama çoluk çocuk yapamassın, evlat edinirsin falan:)

0|2
    0|0
  • ha diyince olmuyor ki .

1|0
    0|0
  • Bana özelden yazarsan iyi ve kötü yanlarını anlatırım

0|1
    0|0
  • Bir arkadasim en Kutsalimi bir erkegemi birakicam diyerek bekaretini kendisi bozdugunu soylemisti..O gun bugundur lezbiyen.

Detayina hic inmedim isin bilgi veremicem ne yazikki

0|1
    0|0
  • iğrençleşme yaaaa erkeklere güvenmiyorsun diye kadınlamı şetcennn saçma saçma şeyler yapmayın allah aşkına hadi kuldan utanmanız yok allah korkusuda mu kaldı ... ALLAHIMMM kendi cinslerimizden bile korkar olduk :(

2|7
    5|2
    • Allah ile ne alaksı var?

• Lezbiyenlik taraftarı değilim, tercihim erkekler.. Sadece merak ediyorum..

• ozman fazla merak iyi değildir:)) daha farklı şeyleri merak et bence

Yükleniyor...