Meme büyütme estetiği?

Merhaba kızlar meme büyüten var mı k. s da ben emzirdikten sonra iyice kötü ve cok küçüldü yaptırmayi düşünüyorum yaptıranlar varsa , nasil zarari varmi? Bilgi verirseniz sevinirim

1|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• meme büyütme olur olmaz degil ama buna ihtiyaç duymana gerek yok meme büydükten sonra sert kalır ve tekrar tekrar estetik hiç iyi olmaz bunun için spor ve vucut hareketleri öneririm sana bunları nerden bılıyorsun dersen benım ısım bu buyutmeyı dusunme buyutmek ıcın hadı 60 bedensın dıyelim giydigin elbiseler olmuyor ne bilim kendını zevksız hıssedıyorsan tamam yapılır ama su an en kötü ihtimalle 75 bedensın iyi düşünceler.

0|0
    0|0
    • Hiç kalmadi

• siz benım özelimden yazarmısınız?

• emzirmeden sonra meme çöker memenın toplanması ortala 2 seneyı bulur 1 sene boyunca çökmüş ve sönük durur ıkıncı sene ıcınde meme kendını toplamaya calısır

Erkekler Ne Diyor 8

• Slikon olabilir.

0|0
    0|0
  • Cok buyurse sikinti olur sarkar...

0|0
    0|0
  • tavuk ye tavuk erkekte bile göğüs yapıyo belki bir faydası dokunur :D

0|0
    0|0
  • Orijinal olsun küçük olsun

0|0
    0|0
  • kocan bu durmdan şikayetçimi

0|0
    0|0
  • koltuk altı yağ bezleir ile büyütüyorlar ve sütte sorun yaşamıyorsun

0|0
    0|0
    • Nasil oluyormuş o

• Araştırdım herkez zarara yok cok memnunum diye yazmişlar ve doktorlarda oyle anlatmiş ben gerçek yaşayanlar varsa diye...

• Ölene kadar patlama falan olmuyo kendi parçan ve mükemmel okşanıp emiliyor

• Yapma bence silikonlu sütyen kullan

0|0
    0|0
  • Doğal yollarla dene önce daha onlar etki etmezse estetik yaptırmani öneririm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bilgim yok. Ama silikon konusunda tedbirli olmalısın. Ucuz ve zararlı silikon kullananlar car. 2 sene once bu tür ameliyatı 3000 liraydı.

0|0
    0|0
  • YAPMAAA

0|0
    0|0
  • Doğal yolla buyumez. Arkadaşım yaptırdı pişman. Tavsiye etmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...