Sekste zevkini nasıl arttırabilirim?

Kocamı daha çok nasıl mutlu edebilirim?
Birde seks bittikten sonra isteksiz mi oluyorsunuz yani size bir süre kadar dokunmamak sarılmamakmı gerekiyor yoksa seksten sonra neler hissediyorsunuz?

Güncellemeler:
Gncl

0|0
1|25

En İyi Erkek Görüşü

• konusun.. ıletısım cok onemlıdır.. sız essınız mahremınız olamaz.. ılıskı bıttıkten sonra erkegın yenıden toparlanması ıcın bır zaman lazım kesınlıkle.. ama bu dokunmaya sarılmaya neden engel olsun.. asıl o zaman lazım sarılmak..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Seksten sonra sinirli olmayı, dokunmamayı, uzak durmayı da ilk kez duydum. :/ Nerden duyuyorsunuz böyle şeyleri?

0|0
    0|0
  • seksten sonra bir 15-20 dk kendi haline bırak o sarılmak isterse sende sarıl yok kalkmak isterse bırak kalksın. arasıra seks sırasında kontrolü sen al tabiri caizse kızılay çadırında kan verir gibi yatmadığın sürece sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
  • Hap kullan

0|0
    1|0
  • cem yılmaz bu konuyu detaylı anlatmıştı :)) boşaldıktan sonra bir kaç dakika makinanın soğumasını bekle, bırak dinlensin adam, konuşturma sakın saçmalar

seks için vajinal kaslarını çalıştırmayı öğren, adam çıldırır...

0|0
    0|0
  • öncelikle bakımlı ve temiz ol herzaman. kilona filan dikkat et. seksi iç çamaşırları, mini gecelikler ortamı ısıtır. seks esnasında erkeğin egosunu okşayacak kelimeleri cesurca kullan, şimdilik yeterli sanırım :)

0|0
    0|0
  • farklı iç çamaşırları olabilir beklemediği anda sürpriz yapabilirsin,
    erkekler seks sonrası uyku haline girerler bu önüne geçilemicek bir durum sarılıp dinlenilebilir

0|0
    0|0
    • Ben seks esnasından bahsediyorum

• Misal?
      Sadece bukadarcıkmı

• buraya yazarsam şikayeti yiyebiliriz :) erotik kelimeler işte.. onun dışında belki farklı ortamlar denenebilir sadece yatak odası değil de ya da eviniz değil de hafta sonu için değişik biyerde bir otel olabilir gibi.

• 1 defa asla yetmez zaten boşaldıktan sonra sevişme koklama oral devam etmeli ki 2. Ye hazırlanmalisın

0|0
    0|0
  • iş bitince sadece Gözlerini kapat ve o anın tadını çıkar

0|0
    0|0
  • Bircok sekilde onu mutlu edebilirsin ama birdan yazarak engellenebiliriz bende evliyim istersen sana bilgi verebilirim bu konuda

0|0
    0|0
  • dokuna bilirsin neden dokunmayasın bitmezki sks hiç

0|0
    0|0
  • 15 dakka kendi haline bırak. sonra
    devam.

0|0
    0|0
  • yeter ki arkasını dönüp yatmasın

0|0
    0|0
  • seks te fantazi önemli seks esnasında konuşmalısın onu gaza getirecek şeyler söylemelisin

0|0
    0|0
  • duvara yasla ve gerisini bana bırak diyip ona bir iş bırakmassan zevkini artırabilirsin ;)

0|0
    0|0
  • fantazı

0|0
    0|0
  • ramazan ramazan milleti coşturmayalım burada. özele yaz yardımcı olayım.

0|0
    0|0
  • bunun bir çok yolu var ama burada söylenmez canım

0|0
    0|0
  • Kırmızı pul biber dök oraya

0|0
    0|0
    • Şaka bir yana bu erkeklerde olan birşey yani kuş inince öyle olur endişe etme

• anal. ve o arkadan yaparken ayağa kal sana arkadan sarılsın vajinanı okşayıp göğüslerini sıksın. hem sen hemde o çok keyif alcak.

0|0
    1|0
  • kişiye göre değişir bu ama. ben derim ki herşeyi sen yap. ama eşin bunu sevmeyebilir. eşini iyi tanı derim ona sor bunları çaktırmadan ama :)

0|0
    0|0
  • Pc kası yani ask kasını gelistirebirsin eşinin daha çok zevk almasını sağlayabilirsin

0|0
    0|0
  • Kocanı mutlu edemediğini düşünüyosun

0|1
    0|0
  • Sevişmeyi uzun tutt

0|0
    0|0
  • aynen öyle

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1