Efendim şimdi kizlik zari dikimi hakkinda bilgisi olan ks üyecanlar yardim?

Bir kaza gecirdim nasil geçirdin diye sormayin.. cok az miktarda kanama geldi vajinamdan sordum ettim kizlik zarin bozuldu diye solendi evlenicem ama korkuyorum yanlis anlasilmaktan eskiden nisanliydim smdi kotu bir dusunce gelsin istemem kizlik zari dikimi yapilan yerler varmis bunu yaş sınirini ve ucretini ogrenmek istiyorum bilgisi olan birisi varsa yardimci olabilirmi.. tesekkurleerr 😊😊

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Bak arkadasim git evlenecegin hayatinin geri kalanini paylasacagin cocuklarinin babasi olacak adama ne olmussa dosdogru anlat.. sana inanmali.. bu aslinda aranizdaki guvenin saglamlasmasi ivin bir firsat bile olabilir.. bugun sana inanmayacaksa yarin baska birseyde yine inanmayacak.. soyle.. vicdaninda rahat olsun..
    Sunu unutmayin!!!
    Operasyonla dikilmis zar anlasilir..
    ya anlarsa o zaman ne anlatacaksiniz!!

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• onu herkez yapmaz birkaç doktor oda gizli saklı muayenehanesinde steril olmayan ortamda oluyo senin sıkıntı ne onu bir yazsana bakalım ona göre konuşalım

0|0
    0|0
  • "Aşkım benim zarım esnek valla sen ilksin" de :D

0|0
    0|0
  • Hayatını birleştireceğin insana yalan söyleyeceksin yani göz göre göre kandıracaksın

0|0
    0|0
  • Pisiklete mi bindin

0|0
    0|0
  • Mesela kiz arkadasim 2 sene once lunaparkta makinaya binerken dengesini kaybetti koltugun üstüne geri dustu ve birden kan gelmeye basladi genede evlendik şu an 5 ci seneniz

0|0
    0|0
  • yaw he he. git milletin altına yat. sonra kaza. ulan kime güvenicez biz. hepiniz fahişesiniz.

0|0
    0|0
  • 2tür hymen dikişi var. 1hafta ve çok uzun süre dayanan. ama artık belli kriterler var heryerde yapılmıyor

0|0
    0|0
  • sorma demişsin ama cok merak ettim nasıl bir kazı bu kanama olduysa oraya darbe gelmiş heralde. ordan kanın gelmesi nasıl oluyor ya ağır darbe alırsın yırtılma falan olursa kanar. adet kanamasıda biraz hormonla alakalı bişey. yani tam bilmeden konusuyorum ama. nasıl bir kaza ki vajınanın içindeki zar yırtılıyo.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence diktirmekle uğraşma hiç burada görmüştüm iğrenç ama yapay zar varmış onu kullanıver

0|0
    0|1
    • Ilk gecede belli olurmu peki yapay oldugu?

• hiçbir fikrim yok sadece görmüştüm öyle konu

• rapor alsaydın kaza geçirdiğinde?

0|0
    1|0
  • Bende kaza gecirdim kanama oldu doktora gittim yirtilma yok dedi. Yani doktora gitmeden bilemezsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...