Ağustos 3evleniyorum görücü usulü ile ve merak ettiğim konu bu ilk gece fazla yuklenmez diyorlar neden gayet soru ortadaa neden devam edılmıyor?

Ağustos 3evleniyorum görücü usulü ile ve merak ettiğim konu bu ilk gece fazla yuklenmez diyorlar neden gayet soru ortadaa neden devam edılmıyor?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• muhafazakar biriyle evlendiğini varsayarsam;
    1) hayatında erkeklerle aynı odaya bile girmemişken tanımadığı bir adamla sevişecek? sencede bu biraz yanardağa atlamak gibi değilmi? bir iki haftaya yaymak lazım bence sevişmeyi. konuşarak ve küçük oynaşmalarla birbirinize alışın bence önce.
    2) bedenler Seksi tanımıyor olacak.. yaptığınız şeyden fazla zevk alamayacaksınız acemilikten. senin için bir acı söz konusu olmayacak ama onun penetrasyonda canı yanacak. en yakınlarından birine şakadan bir tokat attın diyelim.. sen küçük vurdun belki ama o nazikdi canı yandı... ikinciyi atar mısın?
    3) zarın yırtılma aşaması kimi kadın için zorlayıcıdır.. sadece o gün değil bir hafta kdr karın ağrısı çekenler olabilir. ayrıca rahim yolu hassaslaşır.. br nevi ufak çaplı yara olur orda.

2|3
    0|0
    • Anladım teşekkür elerine salıkk 😞

Kızlar Ne Diyor 2

• Gecmis olsun

0|0
    0|0
    • Saçmalamayın lütfen yardımcı olmanız gerekincen dalga geçıyorsunuz

• kıza yazık

0|0
    0|0
    • Ya ne işte nee saçmalama lütfen öğrenmek ayıp değilmi neden devam edilmez işter?

• bedenlerin birbirini tanıması lazım

• Tşkk 😉

Erkekler Ne Diyor 2

• Ağustos 3 benim doğum günüm, pastadan 1 dilim isterim :)

0|1
    0|0
  • Görücü usulu olmasa
    kapıda ambulansmı bekleticen yani ne alaka.

0|1
    0|0
    • Ne alaka yahuu öğrenmek ayıp değil sadece neden öğrenmek için sordum 😞

• Müsamahakar davran relax yani
      hafif anlayışlıı
      ortak kararlar alınmış şekliyle.
      güzel bir temel at.
      gerisi gelir.

• 😉😉

Yükleniyor...