Zevk alamıyorum neden sizce?

Soru gayet acik istiyorum erkek arkadasimla cinsel anlamda yaklastigimizda o is olurken ben zevk almiyorum istememe gbi bir seyim yok her sey gayet norml istiyormda ama o esnada bu orgazm dedikleri olay olmuyo sizce neden olabilir? Lutfen mantikli yorumlar

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Tūrk toplumu olarak yetiştirilme tarzımız malûm çocukluk günlerinden itibaren yetiştirilirken cinsellik bize kötü 1 şeymiş gibi lanse ediliyor kız çocukları daha zor daha kötü durumda bu manâda biliyorsun erkek çocuklar yine kızlara göre daha şanslı az çok bir şeyler yaşıyorlar evlenene kadar kızlar genelde çoğunluk kocası ile yaşıyor cinselliği o güne kadar bastırılmış bir cinsellik yaşıyor sonra tabii ne oluyor evliliklerde mutsuz eşler çıkıyor ortaya. Sen arkadaşın ile bazı tecrübeler yaşasan bile senin durumunda farklı değil sanırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Beğenmiyorsun onu belki de ya da farkı isteklerin var

0|0
    0|0
  • Bunun nedeni hep klitoral orgazm yaşamış olman.. Mast. ın zararları da var bazen :)

0|0
    0|0
    • Nasil duzelir bu durum

• Bu biraz partnerinin becerilerine kalmış bir durum.. Ön sevişmeyi uzun tutun.. Sana dokunmasını tenine hitap etmesini bilmeli.. İçeri girip çıkmayı kedi köpek de yapıyor zaten

• sevmiyosun onu?

0|0
    0|0
  • Zevk alırsan ne olacak

0|0
    0|0
  • Ön sevişmeyi en az 45 dk tutun. G noktalarının üzerinde dursun özellikle. Sonradan cinsel birleşmeyi deneyin.

0|0
    0|0
  • Klitorisi sürtmesi gerek sokmakla zevk almiyorsunuz
    Kac pozisyon var sokarken elide senin klitorisini oksamasi gerek

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın biraz acemi olabilir ya da önsevişme denen olay az veya hiç yoktur o yüzden de olabilir..

0|0
    0|0
    • Kisa oluyo onsevisme ne kadar surmeli tahminen

• Süre ikinize bağlı ama ortalama olarak 15 dakikadan uzun sürmeli ve aceleci olmamalı o da sen de.

• Mast yaparken tatmin oluyor musun

0|0
    0|0
    • Evet

• O zaman klitoral orgazma alışmışsın sen.. mast yapma sıklıgin nasıl? Haftada kaç defa yapıyorsun

• Lezbiyensin dostum

0|0
    0|0
  • Demekki doyuramıyor seni

0|0
    0|0
  • sanırım erkek arkadaşın tecrübesiz.

0|0
    0|0
  • Çok basit ten uyuşmazlığı diye birşey ondandır

0|0
    0|0
  • özele mesaj at yardımcı olayım

0|0
    0|0
  • Seni sanaldan bile bosaltirim ben beee :)

0|0
    0|0
  • ten uyumu denilen birşey var demekki sizin ten uyumunuz yok ;)

0|0
    0|0
  • Suçluluk duygusu zevk almaya engel

0|0
    0|0
  • Bana kalırsa mastürbasyon yapa yapa ona alışıyonuz. Sonra gerçek ilişki yaparken yok beni tatmin edemiyo şu bu zevk alamıyom diyonuz. Erkekte kadında şu mast işini bırakmalı bence

0|0
    0|0
    • Nasil duzelcek peki

• Zamanla olacak bişey mast bırakacan unutacan o işi. Ön sevişme filan başka türlü yeniden zevk almaya bakacan. Senin beyin mast alışmış başka türlü olunca bu ne la böyle diye tepki veriyo.

Kızlar Ne Diyor 2

• aynen benımde öyle oluyor. kendım masturbasyon yapınca daha cok zevk alıyorum orgazmda oluyor. bence psıkolojik.

0|1
    0|0
    • sevgılımde oyle sanal seks yapıyoruz bosalıyor telefonu yıyecem dıyor
      bulusuyoruz elımle mast yapıyom tık yok yalıyom tık yok surtuyom tık yok neden

• bilmiyoz görmeden bişey diyemeyiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...