Kapat

Eşimle 1 ay sonra ilişkiye girebildim..sonrasında konuşma şekli beni çok üzdü

Yaklaşık 1,5 aydır evliyim.. biraz korkudan ve kasmamdan dolayı ilişkiye giremedim..oda zaman tanıdı bir kaç gün..daha sonrasında her demememizde başarılı olamadık... adet kanamamdan 3 gün önce çamaşırımda çok az kan geldi ben o an adet olmaya başladığımı sandım.. bu bekaretin bozulmasıda olabilirmi..ama ilişki gece olmuştu gördüğüm gündüzdü hafif karın ağrısıyla..birkaç gün önce bu sefer rahat ve ağrısız ilişki yaşadık..ama bişey hissetmedim zevk olarak... eşim bana kızlık zarı engeliyle karşılaşmadım dedi...bu beni biraz üzdü..doktora gidelimmi dedim hayır dedi..ama benim için sorun oldu hala kafama takıldı...eşimden başka kimse olmadı hayatımda ve çok zoruma gitti böyle söylemesi..ne yapmalıyım...

0|0
7|24

En İyi Erkek Görüşü

• zar kafalılarla evlenmeyin diye boşuna demiyoruz. hiç bitmez dertleri. doyumsuz onlar. her soktuklarında kan gelsin isterler, hem de çarşafı kıpkırmızı yapacak kadar :) zar engeliyle karşılaşmamış mış. çok komikmiş, çünkü ilşki sırasında zar olup olmadığı asla hissedilmez.

9|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 23

• Onu kandırdığını düşünüyor. İkna et gidin doktora yoksa bu şüphe ile bir ömür geçmez ve senin karşına sorun olduğu her zaman getirebilir.

0|1
    0|0
  • Eğer çocuk yapmayı planlıyor ve hamile kalmaya hazır hissediyorsan kendini sende ikinci meryem ol o zaman. bayanlar bakire ikende hamilelik döneminde hamile kalabilmektedir. öyle bozulamıyorsa ki sanırım sizde biraz vajinismus var o halde doğurarak halledebilirsin o işi. Tabiki en güzel yol sizin çizeceğiniz yoldur.

0|0
    0|0
  • Esnek olabilir. Hemen git bekaret raporu al ve göster, sen değil o utansın. Evliliklerde en önemli şey karşılıklı güvendir.

Ayrıca çamaşırında gördüğün kan zedelenmeden dolayı veya adetten dolayı da olabilir kızlığından dolayı da. Doktor aydınlatır seni

0|0
    0|0
    • acaba o bir ay denemelerde ilişki gerçekleşmedi ama zorlamayla kızlık bozulabilirmi

• Kızlığın yırtılabilmesi için esneme payından daha çok gerilmesi gerekir. Yani eşinin penisi içine girebildiyse belki, ama sen çok kasıldıysan vajina ağzındaki kasların kasıldıysa ve ilişkiye izin vermediyse kızlığının zarar görebileceğini düşünmüyorum.

Kızlığının esnek olabileceğini de gözardı etme belki hala kızsındır

• Her kızlık zarının aynı olmadığını bazılarının çok geniş olduğun söyle ona. İlla dar olacak erkek te onu hissedecek diye bir şey yok. Ama baktın ki anlamayacak yapıda doktora git rapor al. Çarp yüzüne. Artislik yapmasın karısı isen güvensin sana

1|0
    0|0
  • Mimar Sinan, bir çocuğun minare eğri demesi üzerine işçilere minareyi düzelttirmişti ya, onun gibi eğer işmdi doktara gitmezseniz ömür boyu kafasında bir şüphe kalacak. Ve ne zaman bunun bir bomba gibi patlayacağını bilemezsin. Mutlaka bir doktora gidin derim.

0|0
    0|0
  • eşine durumu anlat ayrıca kızlık zarının esnek olduğunuda anlat belki haala yerinde duruyordur dogumda yırtılan zarlar bile var..otur konus bunları gucume gıttı de senden baskası hayatımda olmadı de..hatasını anlar..içine atma ama güzelce konusman lazım...olmadı doktora gıdın yardım alın.sende eşinde bilgilenirsiniz..

1|0
    0|0
  • Denerken eğer penisin bi kısmı içeri girdiyse kızlık zarar görebilir.1.5 ayda seni rahatlatamadığından eşininde tecrübesiz olduğu anlaşılıyor.Bu söze çok üzüldüğünü ona açıklamalısın ve gerekirse rapor alabileceğini tekrar tekrar söylemelisin yoksa bu soru işareti uzun süre onun kafasını meşgul edecektir ve daha büyük sorunlar açabilecektir.

1|0
    0|0
  • Esnek olabilir falan filan da nedir bu 1 ay ya baska korkularin olabilir mi? Olayi tamamen dogru anlatmadigini dusundum acikcasi yok kan az gelmis oglen gelmis he he gece pompa oglen patlama tamam

0|0
    1|0
    • hayır acı duyuyordum denemelerde kasılıyordum...o kanı görmem 1 ay önceydi..ilişkiyi gerçek anlamda yaşama 1 hata olmadı daha... gördüğü eşime hiç söylemedim..o öyle söyleyince düşündüm öyle olduğunu acaba denemelerde kızlık bozulmuş olabilirmi diye yazdım.. hala bilmiyor bunu

• Denemeler gayet sikintili gecmis.desene sahsen anlayisli davranmis bir ay dayanarak. ettigi soze gelirsek be davar onceden sokmaya kalkmadin mi falan deseydin. Ki eger esnekse ve ya denemelerde kanamadiysa burda bit yalan var bak benden soylemesi.

• pekii nasıl düşünürseniz diyecek bişeyim yok size..

• Tebrik ederim..Harbi sığır biriyle evlenmişsin...Adam etmen bayağı yorucu olacak gibi...

1|1
    0|0
  • kac yüz metre engelli kostuki ben bir sey demiyorum kaderinse yasiyacaksin

0|0
    0|0
  • Arkadaş Tuğla dan barikat mı bekliyormuş...MAL...Bence doktora gitmeye ikna et anlasın öküzlüğünü

1|0
    0|0
  • eşin öküz hic kusur bakma . eşin bu işi en azından bilmiyorsa nette bir gezinsin kızlık zarı yazsın google ordan bile sorunun cevabı var.cehalet cahillik en büyük hastalıktır.

0|0
    0|0
  • ilişkiye girdiğiiz an kan gelecek diye birşey yok. bazen hiç gelmeyebilir de... Eşinin bu davranışı çok kabaca olmuş... Alllah sana sabır versin.

0|0
    0|0
    • doktora gitsem bişey çözebilirmiyim acaba..

• jinekolağa değil de psikoloğa gitmelisiniz. eşinin bu konu hakkında iyice bir bilgilendirilmesi gerekiyor. doktora gitmeniz geçici bir çzüm olabilir ama ileride başka problemlerin de doğabileceğini görmek çok ta zor değil. hakkınızda hayırlısı.

• daha önce ilişkiye giresen zaten öyle kasmazdın sizinkide çok uzamış ilişkiye irdigin anda kanın akması bekliyecek tiniz kandan sonra veye bir gün sonra iliş kiye devam edecektinmiz

0|0
    0|0
  • ayıp etmıs bence

1|0
    0|1
  • oda insan günümüz kotu oda üzülerek söylemiştir ve seni 1.5 ay beklemıs canını yakmamıs senı beklemıs senı sevıyor bir omur mutluluklar bole düşünme

0|0
    0|0
  • Yanlış evlılık yapmışsın gecmıs olsun nur topu gibi bir öküzün oldu :)

6|0
    0|0
  • Üzme kendini, o da belki korkmuştur güvendiğim insan acaba bana yalan mı söyledi diye bir ana ama atar üzerinden. Zaten senin doktora gidelim mi deyişin ona güven vermiştir.

0|0
    0|0
  • kızmayın o da insan ve üzülmüş

1|0
    0|0
  • Bunu hissetmiş olması kendisinin de 'bekareti' olmadığını göstermez mi sence?

0|0
    0|0
  • allah bana sizin gibi kızlar nasip etmesin... kafayı yemişsiniz bekaretle.. dötünüze sokun.. bıktırdınız valla

1|0
    2|1
    • kocalar takıntılıysa ne olucak...

• Sadece bir damla kan için söyle davranması üzücü tavır yap dediğini şişman et,kendine gelsin

0|0
    0|0
  • yanlış karar alıp yanlış kişiyle evlenmişsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• öküz herif yaa

7|1
    0|2
  • Esim bana böyle bi cumle kursa bosanirdim, ne yani bana guvenmeyen adamla isim olmaz

2|1
    0|0
  • '' ama bişey hissetmedim zevk olarak '' diyorsun. Bence kızlık zarından önce bunu hallet yoksa cinsel hayatın kalmaz.

3|0
    1|0
  • Öküzmüş işte zar kafalılarla evlenmeyin bune ya kalbini mi sevmiş, kukunu mu belli değil...

1|0
    0|0
  • ısıtıp ısıtıp koymasın önüne dikkatli ol! bence ispatlaki böyle bir sorun yaşamayasın.

0|0
    0|0
  • bu gayet normal bir durum bazı kızlık zarları doğumla ancak yırtılabiliyor.. eşininkinde de problem olabilir boyu kısa felan sa esnek olan zarı delemeyebilir.. ama o erkeğin bunları anlıcağını sanmıyorum. kendin doktora gidip raporunu alıp önüne koyabilirsin başka türlüde ne laf etsen nafile bence.. veya birlikte bir psikoloğa giderek bu konu hakkında ikinizi de bilgilendirmesini sağlayabilirsin tabi eşini razı edebilirsen.

0|0
    0|0
  • Çok ayıp etmiş eşiniz..

3|0
    0|2
Yükleniyor...