Bir erkeğin gay olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

uzun zamandır birinden etkileniyorum.uzun zamandır hayatında kimse yok.ona oaln ilgimi belli ettim ama bana tam anlamıyla cevap vermiyor onunla seviştik ama bazen kafama soru işaretleri takılıyor. bir erkeğin gay olup olmadığını nasıl anlarız. yada normal hayatta gay olan bir insan nasıl kendini saklar yani gay ama gay değil gibi davranır. gay olan arkadaşlar varsa bana bi yardım edin nasıl anlarım gay mi değil mi?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• yapılacak herseyi yapmışsın. olacak hersey olmuş neredeyse. kendisine bile sormuşsun. belki de inançları engelliyordur. öyle yetişmiştir. annesi kız gibi yetiştirmiştir. vs vs

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• sana yardım edecek bi erkek arkadaşın yokmu birazda o ilgi göstersin ona bakalım ne yapacak :)

2|0
    0|0
  • zarf atarsın.. mesela dersinki içimde hissetmek çok güzel sen ne düşünüyorsun böyle bir konuyu rahat konuşabilirmi onu öğrenmiş olursun sonrasında konuyu anüs e getirirsin konudan hoşlanırsa gözleri önce sol yukarı gidecek sonra hafif kızaracak eğer bu olur sa bence rahat ol onlarda insan :)

0|0
    0|1
    • benim için cinsellik çok önemli değil diyor zarf çok attım ama beni böyle baştan çıkaramazsın dedi cinsel iöerikli mesajlar göndermeme ragmen karşılık vermedi

• ama ben onunla ciddi düşünüyorum

• seni anlıyorum.. çözümün tabiiki sende.. açıkça sor.. çünkü ciddi olduğunu bilmiyor olabilir.. kısa ve öz sor gay misin seninle ciddi bir birlikteliğimiz var ve bunun bu şekilde devam etmesini istiyorum.. ileride bu tür bir şeyle karşılaşacaksak şimdiden net olmanda fayda var demelisin..

• Belli olmuyor galiba bilmiyom yaa bi sarilsana sana sıkı sarilissa gay degildir ve seni seviyor

1|0
    0|0
    • sıkı sıkı sarıldı ve tutkulu sevişti yani benim gibiydi öpüşmeler sarılmalar koklaşmalar erkekler genelde işini halletmek hemen boşalmak istemez mi bu öyle değil ki

• aynen o da öyle yaptı meşgulmuş iş görüşmelerim var dedi kapattı bende bunu üzerine sinirlendim sürekli aradım tel kapattı açınca arama bi daha beni dedim hepsi bu bir hatadır görüşmüyoruz bende artık gay olduguna inanmaya başladım

• aynen benim yapdigimi hergün 30-40 mesaj atiyordum konusmadigi halde sonra block yapdi yolda tutmaya calisdim birinde tuttumda ama valla korktu tirrmeye basladi dedim hadi git ben sana kiyamam, biraktim sonra birdahada göremedim yolunu degistirmis bence barismaz bu birdaha

• ala aaşkına yaşa bak soruya bak 11880 i ara o söylesin töbe töbeee :))))

0|0
    1|0
    • ben 24 yaşındayım

• orda 30-35 yazıyo ama neyse sonuç olarak 1880 diyorum pirim usulü çalışıyoruz nick imi söylersen bi kolaylık yaparlar :))))

• senin güvenini zedelemek istemiyordur. abartma bukadar. '' BÖYLE GÜZEL BİR KIZI BULMUŞUM, ÜRKÜTMEYEYİM '' diyordur. sana değer verdiği için acele etmiyordur.

0|0
    0|0
  • önünde soyun, harekete geçmezse gaydir

0|0
    0|1
  • Sen bu soruyu sorunca kendimi gay gibi hissettim :(

0|0
    0|0
  • onunla seviştik ama kafama soru işaretleri takıldı demişsin biraz daha açıklayıcı olsan ne gibi soru işaretleri ? pipisel yönden bi soru işaretimi yani :D ?

0|0
    0|0
    • vajenimi öpmek istedi izin vermedim aslında ben bu insanla evlilik düşünüyorum ben küfür severim. sürtünme ile boşalmayı denedi kzılık zarı duruyor ama cinsel deneyimlerim oldu..küfür sevdiğim için ona ne yapıyorsun dedim oynuyorum dedi ben s...m demesini beklerdim neremle dememe ragmen a...m la diyemedi küfür kullanamadı neden

• hahahha eski sevgilimle manyak fantezilerimi vardı alışmışım küfüre

• o halde yeni sevgiline öğretecen bu işleri :D

• vayy bee etkileniyorsunn birlikte değilsin ama seviştin.. böyle kızlar niye bana denk gelmez ki :d seninle seviştiyse gay değildir rahat ol :)

0|0
    0|0
    • emin misin

• gay değilse evlenilecek bir insan temiz titiz mantıklı sevecen dikiş bilir yemek bilir spor yapar

• valla tanımadan bişi denmez ama sen yine de evliliği düşünme istersen :)

• sorarak anlarsın

0|1
    0|0
  • Senden hoşlanmıyorsa illa gay mı olacak? sadece fikbadi olarak görüyor olamaz mı?

0|0
    0|0
  • sevıstıysen nasıl gay olduguna ınanıyorsun sence gaylık nedır

0|0
    0|0
  • kendini açık etmezler konuşmalardan davranışlardan takıldığı insanlardan falan anlarsın bi şekilde

0|0
    0|0
  • sewiştik derken hala cwp wermiyorsa bi sıkıntı war demek :)

0|0
    0|0
  • Hareketleri, konuşmaları, duruşu, tavırları ve bir de direk sorsana.. En güzel yol..

0|0
    0|0
    • sordum değilim diyor ve gay dememe ragmen agırına gitmiyor. ona gay misin benden nenden hoşlanmıyorsun dedim

• ben farklıyım

• hmm anladım, arkadaş cool bir ortam yaratıyor.. Gay olduğunu sanmıyorum, yani seviştik diyorsun en fazla bisex olabilir.. Ama net anlama şeklin takıldığı arkadaşlarına sor, kesin cevabı işte o dakika alırsın.. Mutlu ol saygılar..

• bu alemde sen ben gibi delikanlı yok diyorsa gaydır :))

0|0
    0|0
  • Biseksüel olabilir anlayamazsın gözunle çok net bot sekilde gormedikten sonra ve kendi söylemedikten sonra.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• halinden belli olur zaten arkadaş cevresi nasıl?

0|0
    0|0
    • uzun zamandır sevgilisi yok hep erkek arkadaşları var onlarla takılıyor nasıl anlayacağım ki

• ilgilenmeyince yapıştırın hemen gay damgasını. allam nasıl bi ego var bu hatunlarda :)

• belki yapısı öyledir tüm bunlar gay olduğunu göstermez ki...

• sor bakalım ne yapıcak

1|1
    0|0
  • Kahlo2 haklı dedi. gay arkadaş dedi. ben demedim o dedi.

1|0
    0|0
  • Sevistiysen en fazla biseksueldir. Gay olan kisinin kadina cuku kalkmaz arkadasim.

1|0
    0|0
  • O ne deki;"seni lubinya seni" gör bir tepkisini.

1|0
    2|0
    • Lubunya hocam o.

• Hbfdknsfjgorvgfnerh kaynagim eksi degildir lgbt ortamidir. 35 yasinda bir LUBUNYA dir. Ayrica lubunya lafi her i*neye de kullanilmaz. Kasarlanmis. Yasi fazla olana denir :D.

• Ben gay ortamlarini bilirim bacim. Ayrica unlem de koymana gerek yoktu.

Yükleniyor...