Erkek arkadasimla her opusup ellesmemizden sonra mide bulantisi hissetmem normal mi?

Evet duzgunce cevap verin lutfen bu normal mi yoksa bende bir sorun mu var?

Güncellemeler:
Yaparken sehvete kapilip istiyorum da sonrasinda cok tedirgin oluyorum korkuyorum ya bir dahaki sefere daha da ileriye gidersek diye cogunlukla da yaptigim seyden pisman oluyorum , zihinsel olarak kabul edemedim durumu. Sebep bu olabilir mi?

0|1
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• zorlamı yapıyorsun

0|0
    0|0
    • Yoo isteyerek ve sadece ben istedigimde

• Yani onu seviyor olsam da rahat olamadigim icin mide bulantisi hissediyor olabilirim?

Erkekler Ne Diyor 12

• Normal değil.

0|0
    0|0
  • opusunce mıde bulantısı olamz iyice bir otur düşün cici kız.

1|0
    0|0
    • Sadece opusmek degil belki biraz ileri gitmek... yaptigimiz seylerden hoslanmama ragmen sonrasinda fizyolojik bur mide bulantisi ve karin agrisi hissediyorum bu anormal mi?

• Normal değil

0|0
    0|0
  • tiksiniyosundurrr

0|0
    0|0
  • normal olmayıp daha sonra eşini gıcık edecek birt durumdur. çünkü daha bunun sakso su var neleri var neleri. umarım geçer.

0|0
    0|0
  • Bu kadar kendini kasma. Tadını cıkarmaya bak. Pişman olmaman ilginç olurdu.

0|0
    0|0
  • norlmal çünkü onu sevmiyorsun

0|0
    0|0
  • anormal

0|0
    0|0
  • Normal değil onu sevmiyorsun kesinlikle net olarak bu sorunun cevabı.

0|0
    0|0
  • Kelebek etkisi

0|0
    0|0
  • hayır anormal bir durum

0|0
    0|0
  • Evet normaldir bendede oluyor

0|0
    0|0
    • Peki sebebi nedir biliyor musun?

• haha hayır a sla

• neyse cok ısrar ettım ben salla

Kızlar Ne Diyor 2

• Değil.

0|0
    0|0
  • normal degil. erkek arkadasını sevmiyorsun. her öpüşüp elleşme sonrası bir dahaki bulusmayı iple cekiyorum ben.

0|0
    0|0
    • Yoo onu seviyorum ve yaptigimiz seylerden hoslaniyorum her an yaninda kalmak istiyorum ama her bulusmadan sonra fizyolojik olarak mide bulantisi ve karin agrisi hissediyorum

• fizyolojik olarak beynın sana onu sevmedıgını gosterıyor işte. inkar edip bunu yapmaya devam et. bigün mide bulantın kusmaya kusman gözyasına evrilir.

• Peki hakli olabilirsiniz belki de

Yükleniyor...