Bİ BAKARMİSİNİZ?

Benim cocukluktan gelen bir sacma aliskanligim var. Kliplerden gorup o anda erkek arkadasimiz olmadigu icin opusmeyi kiz kiza denemek18 oldum. Sevgililerim oldu. Normalim. Onlarlada yakinlastim. bir kizin poposu gogsu tahrik etmez kesinlikle bir cinsel veya duygusal cekimde olmadi hemcinsime karsi ama diyelim arkadasimla yatalta oturuyoruz. Onun vajinasi popoma degdi tahrik oluyorum ama o an onun kiz oldugu yok aklimda erkekmis gibi sevisiyorum. Bu biseksuellikmi yoksa cocuklugun getirdigi bisimi. Yardim edin lutfen

Güncellemeler:
Depresyondayim sevgilim var uc senedir birden aklima dustu cocuklugum aglicam yardim edin. Psikolojim bozuldu. Sevgilimle konusamiyorum

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Bir kadınla sevişmek seni lezbiyen veya biseksüel yapmaz... O an seni tahrik eden bir temas, dolayısıyla o kişiyle sevişme şansın olduğu için o an kadın veya erkek olmasını umursamıyorsun... Gayet sağlıklı ve normalsin kafana takacak birşey yok...

0|0
    0|0
    • sizin gibiler iyiki var iyiki! siz ve alttaki arkadaş çok yardımcı oldunuz ben size iftardan sonra mesaj atıcam bana biraz daha yardımcı olur musunuz?

• hı yok zaten yardımcı olanda oydu.. biz konuştuk sizde gelirseniz

• teşekkür ederim en iyi görüş için...

Erkekler Ne Diyor 9

• Kabul et içinde azda olsa bir eşcinsellik var

0|0
    0|0
  • bır an önce bu piskolojık durumdan kurtulmalısın. ilerde dahada kötuye sarmadan önce bir psikiatr ile konuş.

0|0
    0|0
    • Ben utanirim gidemem anlatamam annemin kulagina giderse cok uzulur o huzursuz olur ben cok kotuym

• özele gel ozaman elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.. burdan yaz deme burdan uzun uzadıya yazmayı sevmıyorum... kısa şekilde halledilecek konular değil, altbenliğine inmek lazım.

• Tamam nolur bir gelin

• Normal bir durumdur.

0|0
    0|0
  • sevişiyorsun yani sevişiyorsan bisexüelsin istiyorsanda gene bisexüelsin

0|0
    0|0
  • çocukken yaşadın mı hiç bişey?

0|0
    0|0
    • evet malesef 9-10 yaşına kadar :D arsızdım ben biraz ya. ama böyle aşkıda bilirdim mahallede hoşlandığımız çocuklar olurdu sadece meraktan yapardık. sanırım takıntı yapıyorum çocuklktan gelme

• Verebilirimm tabiki.. biraz uzun tabi okumak isterseniz çünkü herşeyiyle yazdımda

• Evet ama mesaj olarak yaz.

• Neden tekrar aynı soruyu soruyon?

0|0
    0|0
  • Çok b.. ktan duygularla karşı karşıyasın

0|0
    0|0
  • kızın vajinası benimde popoma değse bende tahrik olurum bişe yok AS:DFASf

0|0
    0|0
  • Biseksüel

0|0
    0|0
    • Eminmisin benim bildigim yolda gorse bile tahrik olana denir

Kızlar Ne Diyor 5

• Senin kafa gitmiş

1|1
    0|0
  • burdan yardım isteme bence çünkü sayfayı kapatınca aynı olacak düşüncelerin. psikologa gidersen çözülür hemen git bence.

0|0
    0|0
    • Nasil gidim bildigim bir yer yok anlatamam ben annemin kulagina giderse hele.. Cok uzulur o aglar kiyamam beni biseksuel sanarsa :'(

• yaşadığın yerde yok mu hiç vardır mutlaka. yaşın kaç ki? niye gitsin annenin kulağına gitmez seninle onun arasında kalır

• İcinde oldugum durumu bende bilmiyorum

• Aramıza hoşgeldin (BİSEKSÜELSİN)

0|0
    0|0
  • Onun vajinası senin popona nasıl değiyor?

0|0
    0|0
  • O herkeste oluyor diye biliyorum

0|0
    0|0
    • Depresyondayim sevgilim var uc senedir birden aklima dustu cocuklugum aglicam yardim edin

Yükleniyor...