Bakir erkek kendini nasil belli eder?

Sevgilim 24 yasina girecek ve bakir oldugunu söylüyor...aslinda ona inaniyorum ama ben kendim de bakire oldugum icin tecrübesiz bir erkekle tecrübeli erkek arasindaki farki bilmiyorum.

Beni hicbir seye zorlamiyor. Istersen evlenene kadar beklerim ben diyor. Ama ben ara sira o kadar beklesek mi gercekten diye düsünmeden edemiyorum :s

Ilk defa cinsel iliski yasayan erkek nasil davranir? Hal ve hareketleri nasil olur?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• ne mutlu size. birbirinizi bulmuşsunuz. ama senin "o kadar beklesek mi" lafına kızdım doğrusu. tabi bekleyeceksin. ayrıca bakir bir erkek olarak benim de söyleyeceklerim var ki; seni çok sevecektir. evlendikten sonra helal dairesi içinde olduğunuz müddetçe herşeyi yaşarsınız. ve yaşamalısınız. birbirnize yardımcı olursunuz. bu durum sizi birbirnize daha çok bağlayacaktır. tabi dediği gibi bakirse.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Sen sevgiline inanmıyorsun ki, şimdi bakir olsa ne olur, olmasa ne olur... Sana şunu çok net söyleyebilirim ki, sevgiline olan bu güvensizliğin ileride de sorunlar yaratacaktır...

1|1
    0|0
  • :D ewlenene kadar beklerim diyosa bakirdir :D kesin ve net :D

4|0
    0|0
  • valla cinsellik yasamayan nsaıl desem kavun değilki koklayıp anlayasın temız yasarsan temız biri nasıp olur ınan buna Allah nasıp edıyo sen bakıreysen karsına da bakire cıkar ınan ama hanı bellı olur herhalde ne bılım senı gordumu daha bı kıpr kıpır olur oyle dusunuyorum

2|0
    0|0
  • Elini kalbine koy güm güm atışı hissediyorsan ilktir. gerisi yalan.

1|0
    0|0
  • Şahsen bende henüz birşey yaşamadım ama ilk birlikte olacağım kişi ben söylemeden bunu anlayamaz.Teoride tecrübe çok fazla ise insan bunu pratiğe dökerken zorlanmaz.

1|0
    0|0
  • Su yolunu bulur arkadaşım merak etme..

tecrübesizde olsa p*rno izleyerek bile azda olsa tecrübe ednirsin..

1|0
    1|0
  • Bence beraberce seksi öğrenin.birbirinizin hocası olun

1|1
    0|0
  • Seni hiçbir şeye zorlamıyormuş, daha sen neyi zorluyorsun ki.

1|0
    0|0
  • Bakir bir erkek olarak söylüyorum.Sanırım aşırı heyecan duyar ve terler.

1|0
    0|0
  • eğer cinsellik bilgisi varsa.. abazalık da yoksa ki yok gibi duruyo tecrübeli erkek kadar iyi olabilir ayrıca seni gerçekten seviyo gibi duruyo :)

0|1
    0|0
  • Milli olmaktan bahsediyosun

milli olduysa formanın hakkını verir zaten olmadıysa acemi hareketlerinden anlaşılır.

0|0
    0|0
    • acemi hareketler nelerdir bu durumda?

• Aslında anlaman çok zor çünkü fiziksel bir kanıtı yok ama

o andaki duygu yoğunluğu heyecen falan bunu ilk defa yaptığını gösteren hareketlerdir bence.

• Bunu anlayabilmen için tecrübeli bir erkekle birlikte olman daha doğrusu senin de tecrübeli olman gerekir.

0|0
    0|0
  • İlkimde giriş noktasını bulamamıştım.. Eliyle yardımcı olmuştu.. belki böyle birşey olur anlarsın..

0|0
    0|0
  • Sana o güveni verir, hal ve hareketlerinden anlarsın. Seni yatağa atmaya çalışmaz ve evlenene kadar bekler ki söylemiş zaten. Evlenmeden önce yapmayın sakın! Dönüşü olmayan bir yola girmeyin...

0|1
    0|0
  • Peki sen tecrübeli mi olmasını isterdin?

1|0
    0|0
    • en azindan biraz pratigi olsun isterdim, ben kendim heyecandan geberirim zaten o an...en azindan o sakinlestirebilirdi belki :/

• boşalır hemen

1|0
    0|0
    • ön sevismede mi hemen bosalir yani?

• girişten sonraki ilk anlarda

Kızlar Ne Diyor 2

• ''bi ton ağırlıkla çullanır üstüne...

G noktasını bilemez...

kadının nasıl neresinden zevk alacağini bilmeden okşar çoğunlukta acıtır :s''

diye yorum yapan gizli kullanıcının aksine hiç alakası yok. Sanki bkir olması tercih edilmemsi gibi bir durum ortaya çıkmış. İdeali zaten dinende zinaya bulaşmadan evlenmesi değilmidir? Benim eşimde inancı gereği yaşamamışdı öncesinde ama hiçde bu üstteki yazılanlar olmadı .

0|3
    1|2
    • katılıyorum sırf hikaye tecrübe olayı , okuyup izleyipde bilgilenilebiliyor

• bi ton ağırlıkla çullanır üstüne...

G noktasını bilemez...

kadının nasıl neresinden zevk alacağini bilmeden okşar çoğunlukta acıtır :s

:(

1|3
    1|5
    • :/ kötüymüs.

• yoo ben bakirim gayette biliyorum bunların hepsini google ufak araştırmalarla öğrenebilirsiniz ( yazılı olarak ) görüntü isteyenlerde uzman tv ye göz gezdirsin .

• ''bi ton ağırlıkla çullanır üstüne...

G noktasını bilemez...

kadının nasıl neresinden zevk alacağini bilmeden okşar çoğunlukta acıtır :s''

diye yorum yapan gizli kullanıcının aksine hiç alakası yok. Sanki bkir olması tercih edilmemsi gibi bir durum ortaya çıkmış. İdeali zaten dinende zinaya bulaşmadan evlenmesi değilmidir? Benim eşimde inancı gereği yaşamamışdı öncesinde ama hiçde bu üstteki yazılanlar olmadı .

öyle mi canım?

benim eşim de inancı gereği hiç yaşamamiştı harbi bakirdi :s

Yükleniyor...