Kapat

Nefret ediyorum internet aşkımdan

Ya arkadaşlar netten biriyle tanıştım benden 5 yaş büyük ben üni 1 o söznda okuyor bölümlerde denk gibi sıkıntı yok çocuğun hayatından çok kız gelmiş geçmiş ınkar etmiyor benim 2 tane ilişkim oldu ve çok kötü bitii ikiside oda biliyor benden hoşlandığını beni sevdiğini söyledi ama sevgili olmak istemiyor benimle cddi düşündüğünü söylüyor eğer sevgili olursak benim ona yapamayacağım isteklerinin olacağını söylüyor beni kırmak istemediğini söylüyor bu çocuk ne yapmaya çalışıyor 2.dönem geleceğim diyor özellikler erkkeler birde basım paraya sıkıştı laf arasında söyledim ben hemen gönderiyorum dedi 1 hafta ısrar etti gönderdi şimdi borcumu ödeyeyim diyorum hayır diyo farzetki sana hediye aldım diyor benden 2 gün giydğiim atletimi istedi sizce göndereyimmi ? birde dediki başka kızlarla msnde konuşurken hemen aklıma cinsellik geliyor dedi sennle konuşurken gelmiyor dedi :? 4 yıl sonra çok güzel olacak dedi biri yorum yapsın amacı ne bu çocuğun

Güncellemeler:
ya bırde soyle bır konu oldu bana kurdum dedı senn ıcın sorun olur mu dedı yok dedım sonra lafı bır sekılde pkk ya getırdım hemen ortmeye calıstı ıste benım amcamın ogluda askerde bılmem nede dedım senın askerlık ne olacak dıye neyse parası verırım gıtmem dedı.s
tamamen bıttı artık anlayısla karsıladı kendısı umrumda degıl artık para onemlı degıl dedı ama gonderıcem yuz bulup aramasın dıye herkese tesekurler ..

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Başlığı ve yazdığının birazını okudum :) Ama eminol sana çakıp bırakmak amacı.Ki akıllı olun kızlar net güvenilir değilllllllllllllllllllllllllllll. Babana bile güvenmemen gereken bir devrde yaşıyoken hiç tanımadığına sevgilim diyosunuz aklım almıyoooooo.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• yaa kızım saf saf işler yapmayın atletini napıcak bir nevi sapıklığa girer bence bu sen ne diye para istersin elin adamından ortada ciddi birşey yok görmemişsin etmemişsin çocuğu biraz akıllı düşün

1|0
    0|0
    • haklısın ama ggonderıcem onemlıde degıl dıyo .s

• sen bilirsin kendi düşün ağlamaz diyorum çocuk bana pek tekin gelmedi

• internet aşkımı olurmuş hiç?

1|0
    0|0
  • atleti mi istedi ? Herif atlet sapığı desene.. Seni yiyor bence bu, zaafından yararlanıp kötü şeyler yapabilir. Önce kendine çekecek sonra kullanacak.

0|0
    0|0
    • bu olabılır

• ınsallah oyle bırsey olmaz sagol valla

• Dediklerimi uygulamanı tavsiye ederim. Rica ederim.

• Sapık bu ver parasında bi sekilde

1|0
    0|0
    • Valla güncellemeden bisi anlamadım

• ya laf acıldı dedıkı ben Kürtüm senn ıcın sorun olur mu dedı yok dedım ama neyse ben pkkdan laf actım oda kapamaya calıstı yanı pkk ıle ılgılı kotu bırsey demedı amcaoglum askere gıdecek dedı ben sordum sen ne zaman gıdeceksın dedım oda parası neyse verırırım gıtmem dedı

• Anladım

• sapıkmı bu?

1|0
    0|0
  • sakin dala vereye gelme sana para gönderdi seninona güvenmeni saglamak için simdi atlet istiyor ve sana msn de sana yavaş yavaş cinsellikle alakalı konuşmak isteyecek güven tazeliyor aklınca cakal .seni pompalayacak sakın güvenme.

1|0
    0|0
    • haklısın sanırım sagol :(

• para önemli değil deyip seni kendine cekiyor akıllım safmısın sen yaw inanmayın böyle kişilere başınız yanar yoksa.

• rengi sararmış terli amele atleti gönder.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yaşın kaç ? hem internette tanıştığı birinden niye insan para alır ? ne saçma bi durumdur ya bide 2 gün giydiğin atletini istedi sende göndersem mi diye soruyorsun. Saf mısın nasıl güveniyorsun

1|0
    0|0
    • 1 senedır konusuyorum bu cocukla

• İnsan en yakınındakine güvenemiyorken ona güvenmen saçma olur dikkatlı ol

• esin sapı uza dur:)

1|0
    0|0
  • sen kenarda dur ben dolasıp qelcem sana demis sence haksızlık diil mi bu.s

1|0
    0|0
    • bana dedıkı benım hıc sevgılım olmayacak 4 sene ama senın ıstersen olsun yeterkı bana tertemız gel dedı

• haklısın bır sekılde parasını gondereyım ve bıtıreyım olması gerekn bu

• bosver para da sana sölediqi palavranın ve sürenin karsılıqı olsun :)

• güvenme yinede dikkatli ol birbirini görmeden duyulan hoşlanma hoşlanma değildir uyanık ol

1|0
    0|0
  • yuh kızım sen bu cocuga nasıl guveniyorsun sapığın daniskası yani ne o oyle 2 gun giydiğin atleti yolla falan cocuk seninle kafa buluyor bırak ya parasını yolla suna ve uzak dur basına bela olur benden soylemesi

0|0
    0|0
    • dedım zaten gorusmek ıstemıyorum dıye bakalım ne dıyecek

• bakalım ne diceğimi var direk kes konuşmayı onunla

Yükleniyor...