Hamile bayanlar , hamilelikle ilgili bilgisi olanlar lütfen?

Merhaba arkadaşlar , simdi sorum şu gebelik testinde çift çizgi çıkıp 1 tanesinin silik çıkmasi ne olabilir adet olacagina dair mi? Her ayın 29 unda adet oluyorum mayıs ayında adet olmadım haziranin 5 inde oldum bir kac gun sürdü bitti daha sonra kahverengi sari şeklinde akıntilarim geldi , mide bulantim var fakat hamile bir bayanin midesi bu kadar bulanamaz herhalde hiç kesilmiyor sürekli her dakika bir bulantı istahim kesildi lütfen yardım edin sizce neden böyle oluyor?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• hayırlı olsun muhtemelen hamilesin

0|0
    0|0
    • Ama haziranın başında adet oldum?

• Evet sağlıksiz bir yöntem de anlatamıyorum iste , hep silik çıkıyor herneyse teşekkür ederim yardımın için

• rica ederim korunma için sipiral deneyebilirsiniz

Erkekler Ne Diyor 2

• ya bunu neden burada arıyosun hem hamilelik testine çok güvenme en iyi çözüm kan testi yaptırman

0|0
    0|0
  • sanıırm yumurtlama dönemin geçti çıkan kahverengide yumurtalar pis kan çalışmalara devam et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• silik çizgi demek hamilesin ama hafta erken demek kanamaların da olmuş düşük riski olabilir hemen beta hcg yaptır ve ultrason

0|0
    0|0
    • Mayıs ayında yaptığımdada silik çizgi çıkmıştı sonra adet oldum ışte evet en doğrusu beta yaptırmak sanırım böyle olmucak teşekkürler ya

• Bir çizgi belli ikinci çizgi silikse hamile olma ihtimalin var

0|0
    0|0
    • Negatif olan tam belli diğer çizgi silik çıkıyor hazıranda da yapmıştim ama adet oldum bugün. Adet olmam lazım ama gelen giden yok bakalım

• bir tanıdığımda oldu aynısı hamile kaldı

• Bekliyorum artık bakalım teşekkürler

Yükleniyor...