Selam arkadaşlar evlilikten beklentileriniz.

Merhaba KS okuyorumda evlilikten beklentileri bazılarının hayal ettikleri gibi olmamış. Bunda etken yeterli derecede eşleri tanıyamama öncesinde, veya özensiz davranma, farklı nedenler olabilirmi? Bakıyorumda bezı erkekler eşleri hakkında cinsellikten soğuk diyorlar.Sizce öyle olmalarına eşleride itmiyormudur? Erken boşalma farklı nedenler v.s. Ben birazda özeleştiri yapılması gerektiğini düşündüğümden sormak istedim, deneyimi olan evli bay ve baaynlarda pek tabi cevaplayabilir. teşekkürler yorumlarınız için

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• siz kadınlar kendinizi prenses gibi hissettiğiniz sürece bu normal sevgiliyken veya nişanlıyken japon geyşaları gibisiniz nikahı bastırınca da her gece başınız ağırır g*t göbek alır başını gider ne bi kendine ilgi ne kocama hoş görüneyim gibi şeyler yok ne ağda yaptırıyorum dersiniz yada yapıyorum bacaklar alınır ama arka ve kukunun altı alınmaz yatakta patates çuvalı gibi olursunuz fantaziye gelmezsiniz fantastik konuşmazsınız hep bitsede gitsek modundasınızdır daha bir sürü sayabilirim ama aldatılıncada püüü boynu devrilsin benim gibi birine nasıl yapar demeyi yana yakıla dolanmayı iyi bilirsiniz kandırmayınız kendinizi lütfen

1|0
    0|0
    • Böyle olanşlarda vardır elbette ama konuşmak lazmım, beklentilerinizi değilmi? Yanlışmı? Hemde çok... Neden öyle yapıldığı ise yine kişide gizlidir bence.

• ama onlarla evli değilsiniz dikkatinizi çekmek isterim. ''sadece tatmin olmak istiyorlar oluyorlar gidiyorlar'' demişsiniz.İşte bende işin bu kısmındayım. Sadece tamamıyla tensel zevk ve kim olduğu, neden olduğu, kim için olduğu hiç önemli değil. Bunu beğendiği veya beğenmediği kendini tatmin edecek her erkekle yaşayan bir kadın eğer gözünüzde yüksek bir yerlerdeyse sizinle değerler dizgemiz, önceliklerimiz çok farklı. Kabullenenbiliyorsanız her önüne yatana paye vermeye, burdada çok uçuz. Peki

• ''hanım'' sıfatına sadece tatmin olabilmek için erkeklerle yatan bu kadınlar uyuyormu? Demişsinizki ''kariyerli, eğitimli bayanlarla bile fantazi konuşamazsınız ''eğer evlilik öncesi cinsellik yaşamayı uygun görmüyorlarsa, doğruları, hayat felsefeleri bu doğrultudaysa ancak saygı duymalısınız.Hatta eşiyle özelini yaşamak istediğinden dahada değerli olmalı.Bu eğitimle değil,tamamen hayat görüşüyle alakalı.Eşiniz olduğu halde bunlara karşı sert bir duvar örüyorsa o yazdıklarımdan bağımsız zaten.

Erkekler Ne Diyor 6

• hayırlı eş huzurun başlangıcıdır.verdiği huzuru ilelbet solumak.

zaten insanlar bunun için evlenir. "huzur"

ama çevre o huzuru bozarsa evlilikler sürmez. boşanmalar neden arttı sanıyorsunuz? anne babalar boşanmayı teşvik ediyorlar resmen. bir evlilik düşünün annesi gel bitmedi mi daha aşkın sen daha iyilerine layıksın. seni seven çocuğunu da kabul eder. dedi mi devamlı artık o sözler beyne girer ve en ufak bir tartışmada evliliğini bitirir.

1|0
    0|1
    • Kesinlikle katılıyorum.Dış müdahaleler eşleri o kadar yıpratıyorki. Tahmin bile edilemez ne derece etkiledikleri. Ama evladına saygısı olan bırakın gelinine, kendi oğluna bu şekilde davranamz zaten.

• erken boşalma derdim yok. Hatta bazen fazlasıyla vaktimi alır. Sevişmekle ilgilide sıkıntı yok. İkimizde gayet mutlu duşumuza gideriz. Ama doğumdan sonra eşimde isteksizlik var. Ben uğrasmadıkca onu hazırlayamıyorum. Yani fırsatını kollayıp imkan yaratmıyır aksam eve geldiğimde pijama saç bas dağınık. Gibi gibi gibi.

0|0
    0|0
    • hormonlarla alakalı bu, bir çoğumuzda doğumdan sonra oluyor. Yorgunluk, uykusuzlukda ekstrası. Ama süreç içinde düzeliyor.Biz bu yüzden doktora gitmiştik östrojen salgısıyla alakalı kuruluk, isteksizlik çok norml bu süreçde demişti.

• yok ben normal görmüyorum pek. Daha doğrusu ne düşüneceğimi bende bilmiyorum pek. kuruluk derdimiz yok. Sadece ilk yakınlaşmada problem. Bide eşime göre cinsellik çook gerilerde. Yani olmasada olur modunda gibi bişey.

• evlikikten beklentim 3 cocuk ama tabi hanımada sormak lazım razımı diye :DD: razıysa artık kısmetse 3-4-5 de olabilir D:D:

1|0
    0|1
  • yatakta uyumlu bir bayan istiyorum istekli çünkü ben istekliyim sınırım yok utanmasını istemem özgür olmalı bugüne kadar da yaşadığım cinsel birlikteliklerimde kötü bişi yaşamadım yeterli olduğumu düşünüyorum

0|0
    0|0
    • sınırım yok derken, haram olan şekli istemeniz haksızlık olmazmı eğer inancına ters düşüyorsa? An...l yani.

• Kesinlikle öyle başka soru ve cevaplarda karşılaşmak dileğiyle

• İnş. diyelim o halde.

• ya soğumamak ıcın sevmek sevılmek ve alısmak gerek..cınsellıgı ateşleyende sensın sondurende hersey sana baglıdır evlılıkde.karsındakı bayan zaten senı mutlu etmek ıcın her şeyı yapacaktır.

0|0
    0|0
    • bencede. Erkekte biter.

• yani erken degıl gec bosalsın yeter sana :D

• Hayır adam gibi adam olsun, her şey cinsellikmi?

• Eşler evlilik öncesi birbirini tanımıyor ve evlilik içinde fantaziye kapalı oluyor sorun bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Anne olmak istiyorummm sırf bu yuzden evlılık düşünuyorum. Annelık duyularım 5 ayda öyle bir tavan yaptı ki 5 çocuğa tüm sevgimi verebilirim... Evlilik demek iyi bir eş ve çocuklarr...

1|2
    0|0
    • e evlen o zaman neyi bekliyorsun ki

• sen sağa sola bak evlenecek adam çok

• Yok maalesef yok en azından benım çevremde yok..

Yükleniyor...