Kendimi çok kirli hissediyorum(beni yargılamayın)

kendimi çok kirli pis hissediyorum belkide depresyondayım keşke diyorum keşke hayatıma kimseyi almasaydım keşke kimseyle birlikte olmasaydım ben bakire değilim ama herşey için pişmanım geriye dönüşüm yok biliyorum 2 kişi ile birlikte oldum kullanılmış gibi hissetmiyorum kendimi sonuçta bende insanım ihtiyaçlarım vardı karşılamış oldular her iki tarafta birbirini kullandı ama artık pişmanım o eski hataları tekrar yapmıcam bundan eminim ben önceden böyle değildim zaten hayatıma kimi alsam beni değiştirdi atık yanlız kalmak istiyorum yanlızlık iyidir temizlikdir namaz kılmayı düşünüyorum dua etmek istiyorum ama kendimi çok kirli hissediyorum kötü hissediyorum kendimi yeni bir başlangıç için ne yapmam lazım herşeye sil baştan başlamak istiyorum

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• insanların haytında ilişkileri olabilir gayet normal bir durum ama daha fazla kendini kullandırma yoksa diğer kadınlardan farkın kalmaz yeni bir sayfa aç kendine bütün olumsuzlukları bir tarafa bırak herşeye olumlu bak tamammı hayat güzel yaşamaya değer

2|0
    0|0
    • her insanın yaşadığı ilişkiler vardır ama önemli olan yanlışları görüp düzeltmektir hiçbirşey geç değildir

Erkekler Ne Diyor 13

• korkma dık dur hayatta hata yapmayan bır kul yoktur yeterkı onlardan ders almasını bılelım ve sende bu konuda pışmanlıkları dıle getırmıssın eger gelecekte bu hataları tekrarlamadıgın surece farklı pışmanlıklar yasamazsın hayatta hersey bız ınsanlar için burada yargılayan hakaret edenler de olacaktır onlarında bakıs acısına saygı duy n azından gormezden gel dedıgım gıbı dık dur cesaretlı ol kımse bılmesın bu durumunu en azından karsına cıddı bırı çıkana kadar anlatırsın durumunu eger oda senı sevmısse kabul eder zaten namus sadece 2 bacak arası degıldır bakıre olsa ne olur ınsan ruhu faişe olduktan sonra sen gonlunu ferah tut hayata yenı bır yerden basla ...

ve buna ılk olarak daha once bırlıktelık yasadıgını kısılerle muhatabını kes mumkunse ortam degıstır oradan tasın ...

0|0
    0|0
  • Allah tevbeleri kabul eder. Geçmişte yanlışların olmuş, tekrarlamamaya da kararlısın sakın temiz olmadığımı düşünüyorum diye duadan, namazdan geri kalma.O da şeytanın oyunlarından biri.

"Allahu Teâlâ buyurdu ki, "Kulumun, günahı göklere kadar yükselse, benden ümit kesmeyip, af dilerse affederim." (Hadis)

1|0
    0|0
  • öncelikle bu söylediklerinin arkasında duracak gücün varmı onu kontrol et

kendini kontrol altına al

pişmanlığın gözler önünde zaten

ardından dualarla başla

allah sana güç kuvvet vercektir

farklı sınavlarla karşılaştıgında yılmamalısın

neden sorusunu sormamalısın

ben kirliyim allahın karşısına çıkacka yüzüm yok diye düşünüyorsun eminim

ama allahın 99 ismini bir oku anlamlarıyla birlikte

rabbimin merhametinin yanında bir annenin evladına olan merhameti nerdeyse hiç kalır o kadar ki sonsuzdur

0|0
    0|0
  • Pisman olmak ve hatalarini anlamak onemlidir ve emin ol erdemli insanlarin isidir. Isw tovbe etmekle basla ve yaradana sigin. Allah yardimcin olacaktir. Bundan sonrada muhakkak ihtiyaclarin olacaktir. Ama bu ihtiyaclari esinle karsilayana kadar sabretmelisin. Bir erkege gore bir batanim sabretmesi inan daha kolay.

0|0
    0|0
  • Gel, gel her ne olursan ol gel, bin kere tövbe etmiş tövbeni bozmuş olsan gene gel..

MÂİDE SÛRESİ

(39) Her kim de işlediği günahın arkasından tövbe edip durumunu düzeltirse kuşkusuz, Allah onun tövbesini kabul eder. Şüphesiz Allah çok bağışlayandır, çok merhamet edendir.

0|0
    0|0
  • ihtiyacları baska sekilde karsılayabiliyorsan , sorun yok. ama illa bir erkeğe ihtiyac duyuyorsan yine sorun yok.. adı üstünde ihtiyac.. bu yasamın bir kuralı.. neden öyle hissediyorsunki.. karnın açıktığında çorba ilede doyabilirsin . et pirzolada yiiyebilirsin..sen karnının doyyduğunamı bakıyorsun yyoksa nasıl doyduğunamı bakıyorsuun.. et yediğinde kkendiini varlıklı , çorba içtiğinde fakir yoksulmu görüsun.. o önemli

0|0
    0|0
  • Öncelikle sen kötü veya kirli felan değilsin kesinlikle! Bizim toplumda çok normal olmasada seninde dediğin gibi insansın ve yasadigin ilişkiler gayet normal. Keşke daha iyi daha deger bilen insanlarla bu ihtiyacını giderseydin.. Eğer gerçek ten yeni bir başlangıç istiyor san kesinlikle erdal demirkıran in 'Sen şimdi gideceksin ya cehennemin dibine git' adlı eserinden başlayıp erdal demir kirqndan destek almalisin. Nitekim bende bazı hatalar yaptım ve yeni sayfami bu adam sayesinde oluşturdum. Tavsiye ederim. Ve kesinlikle kendini kirli felan hissetme! Sen hala bir insansın bunun farkında olman bile hala insan olduğunun göstergesi dir ve kesinlikle insan dünyadaki en mukemmel varlıktır..

0|0
    0|0
    • erdal demırkıran kım yazar mı santcı mı kıtabı falan mı var

• Evet kendisi yazar ama sadece yazar degil aynı zamanda asrın en degerli filozofu(bence) kaşına felsefesi vardır.. sen önce o kitabını oku zaten o kadar begeneceksin ki diğer kitaplarını sen arayıp bulacaksın. Dünyanın en akıllı insani ..

• Kashna felsefe si olacaktı t9 kaşına yapmış :)

• 7 büyük günahdan birini işlemişsiniz... Ama ALLAH her hatayla gel ama kul hakkı ile gelme diyor .. Tövbe edip doğru yolu bulacağınız eminim. Temizlik imandandır zaten bacım.. ALLAH muaffak eylesin.

0|0
    0|0
  • "Allah, yeniden başlayanların yardımcısıdır.."

1|0
    0|0
  • sen hatalarının farkındasın... sen Allah a sığın ve tövbe et... Allah yar ve yardımcın olsun ...

0|0
    0|0
  • klasik kezban.:(

0|0
    0|0
  • Zararın neresinden dönersen dön kâr'dır

0|0
    0|0
  • Tövbe et Allah"a bidaha yapmıcam die sonra yoluna bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hatalarının farkına varmıssın bu yüzden hiç üzülme bile. Ac ellerini Allaha ve tövbe et o seni affedecektir o kadar Yücedir biliyorsun. Kendini kirli hissetmene gerek yok cünkü kirli bir insan daha bunun farkına varmaz aynı yasamaya devam ederdi, Sende zayıf zamanlarında yapmıssın bunları şimdi dua et Allah a tövbe et. Gecer zamanla unutacaksındır.

0|0
    0|0
  • birincisi kendini kirli ya da pis hissetme o zaman evli olan çiftlerin hepsi mi kirli ilişkiye girenlerin hepsi mi pis? Bu psikolojik o yüzden önce kendini rahatlat. Bi boşluktasın ve bu boşluğu dinle doldurmaya çalışıyosun kendine biraz zaman tanı. Yaşadıklarından pişman olman zamanı geri getirmez yaşadıklarını yaptıklarını kabullen bekaretle temizliğin bi alakası yok dedim ya senin kfanı boşaltmaya kendini dinlemeye ihtiyacın var. birşey neden olmuş olmalı böyle hissetmende durduk yere böyle hissettiğini sanmıyorum ne oldu?

0|0
    0|0
    • 3 senelık bı ılıskım vardı ve sureklı bırlıkte olmak ıstedı hep ıtıraz ettım ama sevıyodum oda benı delı gıbı sevıyodu bıgun seytana uydum bırlıkte oldum ne kadar buyuk bı hata yaptığımı anladım vebna engel olmadı dye ona kızdım ayrıldım bırısı ıle tanıstım bnı ıstedığını sledı cok sevdım onu hlada svıyorm ama bna dedı kı bırlıkte olunca asla bırbırımızı bırakmıcaz ddı ne olursa olsun dedı ınandım bde asıktım gözum krdu snra ayrıldık bnla hıc sahıp cıkmadı bana tum duygularımla yasadm ddı ama

• evet zor bi durum hayatına aldığın insanlara dikkat et canım lütfen herkese hemen inanma zamanla geçecektir emin ol bu hislerin akışına bırak kendine fazla yüklenme

• böyle hissetmekte haklısın. çünkü soyadın değişmeden kızlığının bozulmaması gerekiyor. ne diyeyim hiç bilmiyorum tanrı affetsin herkesin günahlarını

0|0
    2|0
  • 0|0
    0|0
  • Ders olsun bunlar sana iste bundan sonra dikkatli olursun

0|0
    1|0
  • Hacca git.

0|0
    0|0
  • tövbe et,Allah affedicidir kardeşim,önemli olan hatayı anlamak,anladıysan dua et tövbe et,huzur bul.

0|0
    0|0
  • bence bu yaşadıklarından kimseye birşey bahsetme .içinde tut. kimseyle dertleşme bile .insanlar bunları kullanır yeri gelince .o yüzden dikkatli ol .

0|0
    0|0
Yükleniyor...