Hamile kalmak istiyorum?

Hamile kalmayı istiyorum. Deniyoruz fakat 5 aydır çocuğumuz olmuyor. Doktora gidicez kontrol için sorun var mı diye ama bazılarının hemen çocuğu olmazmış. Nasıl hamile kalabilirim bilen var mı? Bacakları yukarı kaldırıp beklemeyi falan öğrendim ama başka ne olabilir?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• 1 seneyı gecmıs ve gebelık olusmamıssa doktora gorunmelısınız.. 5 ay erken.. once kadın kendısını tanımalı.. yumurtlama zamanını tahmın etmelı.. yoksa her ılısıkıde gebe kalınamaz takdır edersınızkı.. yumurtladıgınız gun dollenmenız gerekır.. veya bır gun oncesınde spermler vucutta olmalı.. esınızın sprem sayısı ve hareketlılıgıde cok onemlı. ayda bır gununuz var yani!! bır gun durup bır gun gırdıgınız ılışkıde o gunu yakalarsınız.. ılsıkıde belınızın altına yastık koymanız rahım yolunun en uygun hale gelmesıne neden olur.. ılıskı bıtınce hemen ayaga kalkmayın gıdıp temızlenmeye calısmayın.. kılo sorununuz varsa onu cozun.. kulandıgınız ılac varsa dıkkat edın.. sıgara ve alkolde dogurganlıgı etkıleyen faktorlerdendır.. allah o cok ıstedıgınız bebegı bır an evvele verırı ınsalah saglıkla..

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Yumurtlama döneminde ilişkiye girmen gerekli.

0|0
    0|0
  • www.kizlarsoruyor.com/.../a32280-tedavi-ile-cocuk-sahibi-olmak-isteyenler-icin-oneriler

Incelemeni öneririm.

Öyle eski ayakları yukarı dikmek falan hikaye...

0|0
    0|0
  • 2 dakikada hamile kalırsın :D yardımcı olbilirim burdayım bekliyorum

0|0
    1|1
  • Bacim daha 5 ay diyisun bir bekle hele allah askina ne acelen var normal yani 5 ay sabret Rabbim verir belki daha zamani degil

0|0
    0|0
  • Doktora git eğer kısırlık varsa uğraş boşa duadan baska şansınız yok yinede Allah ümidinizi kesmeyin vakti degilki vermiyor

0|0
    0|0
    • Bizde öyle düşünüyoruz hayırlısı

• Herşeyin Hayırlısı unutma Hz. İbrahimin 80 yıl çocugu olmadıktan sonra oluyor yani burada Allah bize bunun içinde sabır etmemizi kendisine güvenmemizi istiyor :) bu arada bak konu Hz. İbrahime geldi eğer erkek olursa çocuklarının adını koy :))

• önce ikinizin beraber doktora gitmeniz lazım belki eşinin sperm sayısı düşüktür ya da senin sıkıntıların vardır 5 ay uzun bir süre

0|0
    0|0
  • cinsel diyet 3 gün eşinle ilişkiye girmiyeceksin , bu üç gün içersinde bol proteyin tüketicek eşin ( kırmızı et) özellikle üçüncü günün sonunda Allah ne verdiyse

0|0
    0|0
  • Benim denediğimde bir taktik var eşine şöyle 2 hafta boşalmasın bol bol enerji veren yiyecek içecek tükensin kuru yemiş falan 2 hafta sonunda yoğun şekilde boşalma oluyo ben denedim inanılmaz evli değilim masturbasyonda denedim bunu

0|0
    0|0
  • Adet bitince her gün ilişkiye girmeye çalış
    Boşalma anında derinde olsun
    Bacak imza yapın gerekirse
    Sonra bir müddet bekle spermleri yorma kolayca rahme gitsinler

0|0
    0|0
  • içine boşalıyomu sürekli

0|0
    0|0
  • dert etme henüz erken bazılarının 10 yıl cocugu olmuyor üzülme