Ikisi de aynı var mı farkı?

Öncelikle belirteyim gay vs değilim aksine sağlam bir azgın erkeğim.anlamadığım bayanla bayan sevişse ilgi görüyor lezbiyen diye onay bile alıyor.erkek erkeğe olunca i*ne gay damgası yiyerek ayıplanıyor aynı degilmi

Güncellemeler:
Cevap ve yorumlar neden sağlam erkek lafına takıldı anlamadım

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• bence her ikiside itici ...Rabbim o kadar güzel yaratmış ki kadın ve erkek birbirini tamamlar... LUT KAVMİNİ unutmayalım onların helakının sebebidir kendi cinsiyetinden biriyle beraber olmaları..

link

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cevaplayacaktım ama ilk cümleni okuduktan sonra vazgeçtim.

0|1
    0|0
  • İkiside aynı, ikiside iğrenç, ikiisde mide bulandırıcı. Bana lezler acayip itici geliyor.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şöyle aynı değil erkekler bayanların lezbiyen olmasından etkileniyor erkeklerin eş cinsel olmasından tiksiniyor genel olara kda bayanlar içinde tersi bi durum var ama onların tepkileri biraz daha yumusak oluyo demek istediğimi anlatabildim umarım

1|1
    0|0
  • Erkek ile erkeğin cinsel ilişkiye girmesi zaten onları ya biseksüel ya da gay olduğunu gösterir. Yani gay denmeleri gayet normal. İbne kelimesi ise küfür olarak kullanılır ve de tasvip etmem. Kadınların birbiri ile cinselliği sana göre ilgi görür ama bir kadına göre görmeyebilir. İki erkeğin de cinselliği bir kadına ya da başka bir erkeğe ilgi çekici gelebilir.

0|1
    0|0
  • gay ler sağlam erkek olmuyor mu yani? bakış açın yanlış bence

0|1
    0|0
  • Erkek erkeğe itici geliyor kadın kadına hoş gelıyor sanırım erkek oldugum ıcın kadınlarda tam tersını dusunuyordur heralde

0|1
    0|0
  • "gay vs değilim aksine sağlam bir azgın erkeğim"

Gay'ler senden benden sağlam. Uyandıraym.

0|1
    0|0
  • Leziyenler ilişki esnasında doğası gereği yine kadınlar ve kadın gibi sevişirler ilişkiye girerler.

Gayler ise erkeklik özlliklerin kadınlık formuna geçiş yapıyorlar.

İkiside iğrenç ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...