Kız arkadaşıma yanlış bir şey söylemiştim bunu sürekli yüzüme vuruyor nasıl düzeltmeliyim

öncelikle kızla sevgili değiliz arkadaşız.bi keresinde avmye gidelim yemek yiyelim gezelim diye bi teklifte bulundum.başta kabul etti.işte yemek ben ısmarlım dedi sen de twister oyun var ya ondan al çok seviyorum dedi.bana önceden de kitap falan hediye etmişti.neyse ben de tamam dedim sonra caymaya başladı boşver yemeyelim sen alma bişey falan diye.akşam oldu zar zor ikna ettim gitmeye.sonra ben de şakasına dedim ki senin amacın benle avm gitmek mi yoksa benimle gidip de asıl amacın oyun mu dedim.ama gerçekten şakaydı ve gülerek dedim bunları ciddiye alınası bişey değildi.işte sonra sen beni tanımamışsın.ben senin bi fotoğrafınla mutlu oluyoken,senden bi hatıra kalsın istiyodum oyun umrumda değil sadece senden bi hatıra olarak değerli olacaktı benim için falan dedi.ben de akşama kadar dil döktüm şakaydı,seni kızdırmak için gülelim diye yaptım dedim.işte yok son şakan olsun.bu şakayı hatırlamıcam hiç onun dışında değerlisin dedi falan.konuşmadık bigün diğer gün de ben işte zar zor ikna ettim barıştık.dün de sabaha kadar konuşacaz ilk uyuyan yemek ısmarlıcak dedik.ben de dedim ki sen kaybedersen iilk önce sen sonra ben ısmarlım yemek dedim.yok ben ısmarlarım bi daha da gitmeyiz sonra sen yanlış şeyler düşünürsün benim hakkımda dedi.işte senin için herşeyi yaparım falan diye diye konuyu kapattık.bu sabah da kız erkenden uyudu tabi gece.ben yine dedim kız atkı alacaktı fenerli ben de ben alim nolur dedim.yo sen nie alıosun istemem senden bişey diye çemkirdi yine.mesela onda fotolarım var sana verim bende kalmasın yanlış anlarsın sen şimdi dio falan.bugün de işte ben sana yemeği alırım paket mi yaparsın artık naparsın sonra da giderim ben dedi.ben avmye ne için geliyorum acaba bu sefer dedi.yine laf vurdu.ben sana verdiğim değeri sana gösteremedim dedim hıı çokk gösterdin geçen sefer dediklerinle dedi.ben napim bu kıza Allah aşkına güzel dille bi hediye alim senin için herşeyi yaparım sen mutlu ol diye diyorum onun yaptıklarına bakın.salak salak laf vurmalar falan böyle davranmasını istemiyorum ne kadar dil döksem de değiştiremiyorum bu davranışını .ne yapmam lazım sizce ?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Ooff. afedersin ama s*cmissin kendi b*kunla kavga edip duruyorsun der atarim onu basimdan

1|2
    0|0
    • o nasıl deyim öyle kız :D

• başımdan da gitmiyo ki.dedim ya kaç kere telefonunu sildim bana mesaj atma hiç dedi tamam sen nasıl istersen öyle yaparım dedim.akşam eve gidiyorum napıyorsun die mesaj attı.

• görünüşte kötü olabilir ama çok anlam ifade ediyor orpheus. telefonundan numara engelleniyorsa engelle arkadaşım gençliğine yazık

Kızlar Ne Diyor 3

• sonunu okuyamadım açıkçası. ama başı yetti. sanırım daha yaşı küçük. ileride değişir.

1|0
    0|0
    • evet yaşım 18 onun 17 daha çok fazla trip atıyor.küsüyor ben de mesaj atmıyorum akşam kendi atıyor napıyosun diye.ya bi de bana dediği şeyler,gösterdiği değer falan olmasa zaten muhattap olmam da kıyamıyorum.ben kaç kere numarasını falan sildim ama geri o aradı diye tekrardan kaydediyorum sürekli küslük sürekli tripler

• üff saçma hiç tahammül edemem böyle kızlara :) hoş etmek zorunda değilim zaten de :D

0|0
    0|0
    • ya işte ne diym ki onla konuşunca da mutlu oluyom konuşmak da istiyorm bilmiyorm

• bazı kızlar obsesiftirler yapılan hatalar konusunda ben bunu bir kız olarak söylüyorum. bu konuda sana olan inancı sarsılmış olabilir ya da hayal kırıklığına uğramıştır. çok hayati bir konu değil tahminimce bu konuda net konuş.içindekileri dök.hala tripleniyorsa onun bileceği iş.

0|0
    0|0
    • döktüm içimi anlattım ben sana bu kadar değer veren biri olarak öyle bişey düşünmüş olabilir miyim dedim.ama olmuyor

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu tür kızlar adamı yaşlandırır :D Kov başından gitsin. Emekmiş seni böyle üzdüğüne göre umrunda degil verdiği emekler sende hic umursama

0|0
    0|0
  • Bu kadar trip atan bir kız sevgili olsa çekilmez. Bide normal arkadaşınmış. link

1|0
    0|0
    • Yirim ben o kedıyı bu kadar mı tatlı olunur :D

• Fazla yüz veriosunuz kız milletine kendilerini bir halt sanıyolar.Üstlerine düşmeyin bu kadar fazla onlarda bizim gibi yiyen, içen, sıçan varlıklar.

• ben buna vermiyorum onun bana verdiği kadar yüz gerçekten sürekli kendi geliyo tribi de atan küsen de geri barışan da konuşan da kendi

• Biraz sert ol..kadın milletine fazla yumuşak davranmıyacan..

0|0
    0|0
  • Oyun cd sini hatıra olarak mı istiyor :D

kandırmasın kimseyi

oyunu oynayıp sıkıldımı bir kenara atacağından %100 eminim hatıra için alınan hediye o tür birşey olmamalı

0|0
    0|0
  • arkadas ben tribe girdim burda okurken sen nasil cekiyon bu kizi? :D

0|0
    0|0
    • alıştım ya kendi tribi atıo sonra kendi gülerek geliyor karışık :D

• ergenlik tribi bunlar geçici..

0|0
    0|0
Yükleniyor...