Kızlar, regl süresi kaç gündür? başlaması ile bitmesi ortalama kaç gün sürer? duygusal durumunuz ne oluyor?

malum o dönemlerde hassas oluyor kızlar o yüzden bu durumu daha iyi öğrenmem lazım. bu süreç nasıldır ve kaç gün sürer? başlangıını ve bitişini nasıl anlarsınız? duygusal olarak çok mu gelgit yaşıyorsunuz?

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Genellikle 1 haftaya 3 hafta kronolojisini takip eder hazırlıklı olurum. Biz her ayın 1 haftasında kanariz. Benim duygusal gelgitlerim olmuyor ama yorgunluk, karinagrisi belirgin hissediliyor, su an ayakta duramiyorum meselâ. Çoğu zaman bayanlar duygudurum değişikliği, asabiyet, fiziksel acı yasayabiliyorlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Valla kişiden kişiye değişiyor. Bende 7 gün sürer som gün gelmeyedebilir. Regl zamanı çok sinirli oluyorum öyle böyle değil ama bir anda da duruluyorum bende kendimi çözemiyorum duygusalda olabiliyorum. reglin başladığını zaten kendi vücudumdan anlıyorum örneğin sivilcelerim çıkıyor ağrılı oluyo. saç diplerim ağrıyo sırtım ağrıyo. baş ağrısıda oluyo. ve en önemlisi canım çikolata istiyo :)

0|0
    0|0
  • En yoğun ilk 3 gün geliyo benim ağrılarım ilk gün olur sadece kişiden kişiye değişir bu tabi duygusalliksa bende reglden birkaç gün önce oluyor

0|1
    0|0
  • bazıları 3 gün bazıları 7 8 gün

0|1
    0|0
Yükleniyor...