Sizce bunu kasten mi yaptı yoksa tesadüf mü?

üniversteden birbirimizi fark ettik. bakışma yok her ikimizde gözlerimizi kaçırıyoruz ama baktığımız anda uzun bakıştığımız oluyr bu 2 defa oldu diğerleri hep kaçırıyoruz. gizli gizli onun faceine bakıyorum hergün neredeyse. ve bilgileri hiç görünmüyordu sevgiliis varmı yokmu hatta kadınlardan mı erkeklerden mi hoşlanır bilmiyordum (resmlerden bir ara gay olabilceni düşünmüştüm çünkü)

geçen gün üniverstede göz göze geldik ve bugün faceine baktımtekrar ama büsefer BİLGİLERİ AÇIKTI! ! ! ilişkisi yok yazıyor ve kadınları beğendiğini yazıyor. benim adım atmam için mi açmıştır r yoksa tesadüfmu ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• genelde kizlar adim atmaz ama... ne farkeder be,bi selamini esirgeme kimbilir guzel bisiler olabilir aranizda. cak bi friend request ve seyreyle gumburtuyu

1|0
    0|0
  • ne oldugunu coz once arastır ne istıor senden. her bakıs ask olmuyor helekı unuversıtelerde ... bellı bır tarafamı eklemek ıstıor senı yoksa hoslanıyormu . hoslansa bence o senden once gelırdı derım temkınlı ol

0|0
    0|0
    • ne istedigini bilmiyorumki. oda benim icin ooyle duusnuor olmali cunki onun gozleirne anlamli bakan bendim o sadece cevap verdi. bu bakisma sonrasi o bakmadi tedirgindi yada utaniyordu yada neyapacani bilemior.bende red edildimi dusunerek bakmadim.yani hoslansa bile gelecegini sanmiorum,yaniliormuyum sence?sonucta benden emin degil? mi acaba kafm karisk

• zaman akıp gidiyor belliki sürekli aklında neden 1 adım atmıyorsun ? :)

0|0
    0|0
  • benim kanki o tercihini değiştirdi :))

0|0
    0|0
  • kız olabilir

0|0
    0|0
  • biseksüel olmasın? :P

0|0
    0|0
  • tesadüfen açmıştır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu kadar detaylı düşünmeyin yahu...

Tesadüf.

1|0
    0|0
    • oooff cok detayciyim ben oyle byle degil, cidden tesaduftur ..tsklerr

• senden adım gelmesini bekleyene kadar kendisi bi adım atabilirdi çok istiyorsa.bnce pek kendi üstüne alınma derim sadece bi bakışmadan bnları çıkarıyorsan

0|0
    0|0
    • dogru ilk adimi atamayan birinden ne beklenirki hem dimi. tskler

Yükleniyor...