Kızlar ipucu verin biraz

bi kızın daha önce ilişki yaşayıp yaşamadığını nasıl anlarız, kızlık zarı falan demeyin sadece zarı koruyupta yemediği nane kalmamış KIZLAR var çünkü? yani hareketlerinde veya davranışlarında bi değişiklik falan oluyomu bide 23-24 yaşına gelipte en azından bi öpüşme yaşamamış kız varmıdır?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• anlayamazsın . sadece sözüne güvenebilirsin o da sana kalmış birşey

0|1
    0|1
    • belli etmezler diyosun yani.

• belli etmezler demiyorum sadece öyle dıştan bakınca anlaşılmaz diyorum .

kuzenim basına gelen birşeyi anlatmıştı daha önce hiç cinsellik yaşamadım hiçkimseye dokunmadım diye kız arkadaşıyla ilk yakınlaşmalarında oraldan sonra ben hemen peçete vereyim diye kalkmış kız o andan sonra kıza inancını yitirdi. hatta benden fikrimi öğrenmek istemişti . daha önce bunu yaşamamış bi kız şaşkın kalır peçete aklına gelmez. anlatabildimmi bilmiyorum ufak tefek şeylerden anlayabilirsin ama emin de olamazsn

• anlıyorum ben sadece emin olabilirmiyim olamazmıyım anlamında sormuştum bu soruyu ama galiba haklısın emin olmak çok zor.

Kızlar Ne Diyor 1

• ben yok sanıyodum ama varmış bu sitede gördüm :D

2|0
    0|1
    • hiç sorma bu sitede neler neler var :)

• böyle de anladım ne demek istediğini,yine de sağ ol bilgi için:)

• rica ederim gençleri aydınlatmak lazım :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen 25-29 yaş aralığına kadar gelip de bir nane yedin mi hiç ?

4|1
    1|1
  • Çok düşük sayıda ama var.

Bazı cevaplarda yazdığı gibi otomatiğe bağlamışsa rahat anlarsın artık rutin olmuştur onun için. Fakat 1-2 kişi olmuşsa dikkatli analiz ve kaçak sorular davranışlara yönelmeden anlaman çok çok çok zor.

0|0
    0|0
  • anlıyamazsın, ama aşırı derecede olmuşsa 15 20 kişi ile vs falan, yada 5 kişi ile her çıktığı ile hemen hemen hergün sex yapmışsa anlarsın, geniş olur, ve heyecanlanmaz yabancı kalmaz napcağını bilir, bi kız karşında eli ayağına dolanıp şaşkın kalırsa o pek tecrübe etmemiştir, orda yalandan heyecan bişide yapamaz salak değilsen anlarsın...

0|0
    0|0
  • yokturda varmış gibi yapan olabilir 1-2 tane:D

1|0
    0|0
  • Ben bu yaşa geldım anlamıyorum bılen varsa banada öğretsın :)

0|0
    0|0
  • 23 24 yaşına gelmiş ama hiç öpüşmemiş ? ya yalan söylüyo ya da ağır kezban o kız, bırak allahaşkına .. ayrıca herkesin dediği gibi anlayamazsın. senin bugüne kadar kaç kızla yattığını kız anlayamazsa sen de onu anlayamazsın kardeşim.

0|0
    1|0
  • Öğle si varsa bana da ulaşsın yaa :)

0|0
    0|0
  • hal hareketlerinen anlarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...