Bu nasıl iştir beyler?

meraba arkadşlar .. 1 aydır evliyim ben eşimle 1 ay iiçiinde 4 kez birlikte olduk 10 gunde bir yaptık her defasında kızlık zarımdan kan geliyo doktor yırtılmayan kısımların yırtıldııgnı söyledi benim sorum şu eşim genişlemesini istemiyo bu nasıl iştir? daha uzun yıllar beraberiz diyo ve3cm değildir diyim..

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• bu sizin isteginize baglı bi durum degildir.. her birleşimden sonra.. genişleme olucakdır.. bu birazda eşinin. penis boyuyla ve kalınlıgıyla alakalı bi durumdur.. hızlı tempoda yapılırsa.. genişleme oranı o derece yükselir..

0|1
    0|2
    • şimdi tutturdu 2 ay yapmıcaz ben eminim daralcak diyo sıyırdı benıde delirtiyo ve aynen hızlı degil ve kalında degil ayrıca 3/1ini alıyorum içime

• salladın derken neyi kast ediyorsun ?

• melangoling ammada sallamışssın bee...soruyu soranda sacmalamış ayda dört kez ilişjiye gşrmekle ne genişkemesinden bahsediyorsun kaldıki daha bir aylık evliyiz diyorsun eşin paranoyakmı yoksa sen ortam boş kalmasın diyemi soruyu sordun ..

Erkekler Ne Diyor 18

• Arkadaşım merhaba...

Öncelikle hayatında vajina görmemiş birinin saçma ve aptalca cevabını en iyi cevap seçmiş olman, senin de en az onun kadar seks hakkında hiçbirşey bilmediğini gösteriyor.

Vajina genişlemesi olağandır, ancak bunun çok seks yapmakla ilgisi yoktur... Vajina esnek bir yapıya sahiptir. Sadece düzenli seks yaparak vajinanın genişlemesi en fazla 0,5cm (yarım santim) olacaktır...

Bunun haricinde vajinanın ancak zorlamayla genişlemesi mümkündür... Eşinin de biraz cahil olduğunu söylemem, umarım kırıcı olmaz...

0|1
    0|0
  • Eşine söyle, bir kadının vajinası elastik bir yapısı vardır, aynı bir lastik gibidir. Cisme göre genişler ve bir süre ellenmediğin de geri eksi halini alır.

Ben bunu hep şöyle tanımlıyorum:

Önünüze bir kase bal koyun ve balın tam ortasından çorba kaşşığıyla bir bal alın. Kasenin ortasında kaşığın büyüklüğüne göre bir yarık oluşacaktır. Biraz bekleyin ve o yarığın kendiliğinden kapandığını göreceksiniz. Sonra aynı olayı çay kaşığıyla tekrarlayın ve benzer sonucu alacaksınız.

Yani kadının vajinasına hangi ebatta, kalınlıkta cisim veya penis girerse girsin. Kadın bir süre ilişkiye girmediğinde tekrar eski halini alacaktır.

Bilimsel olarkda bunun bir çok kanıtı vardır.

0|1
    0|0
  • Kocan fantezi peşinde ve normal biri değil.

3|0
    0|0
  • yav genişleme diye bir şey yok arkadaşlar.. bu ne saçmalık.. ilişkiye girsin girmesin zaten genişleme olur fiziksel olarak her yerdeki sarkmalar yağlanmalar kırışıklıklar başlar.. içine girip çıkmakla genişlememi olur? öyle bir yapıya sahip olsaydı hepimizin penisi kalem gibi olurdu.. :) vajina tahrik oldukça açılan bir organdır.. büyüme küçülme gibi şeyler estetik olarak bile imkansızdır.

0|0
    0|0
  • Doğum olmadığı sürece genişleme olmaz

0|0
    0|0
  • 3cm dediğin ney ?

1|1
    0|0
  • eşin ya sexi sevmiyo yada seni beğenmiyo.10 gün bu ne yaaa

3|0
    0|0
  • bi doktora görün

0|0
    0|0
  • eğer zarın vajina içindeki yerini diyosan 3cm. değildir eşinin penis çapını diyosan o da 3cm.değildir.uzun yıllar beraberlikle vajina genişlemesinin ne alakası var normal doğum yaparsan genişlemez mi çocuğun başı da 3cm.değildir

0|0
    0|0
    • sezeryan istiyo ben kendı zevki için sanırım ya:(

• o değil bu değil 3cm olan ney :)

• eşinin 3/1 kısmını alıyormuş.onu demek istiyor

• genıslemesını ıstemıyorsa dar sevıyordur:)

0|2
    0|1
  • kegel egzersizleri yap belki faydası olur

0|0
    0|0
  • Zari falcatayla kusbasi et keser gibi kesip tursunu kursun ksin da afiyetle yesin amk dangozu

0|0
    0|0
  • 1 ayda 4 kez bırlıkte olduk 10 gunde bır yaptık senın matematık hocanı skymm :)))

0|0
    0|0
  • Genişlemesinden o kadar endişe ediyorsa, söyle hiç dokunmasın. Hele çocuk hiç yapmayın.

Ne salak adamlar varmış ya !

3|0
    0|0
  • az birliktelik mi sorun yoksa bu durum mu?

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir erkek ya ben evlenince ilk ay yataktan çıkmayı düşünmüyorum adam 4 kere peehh hemde nedene bak eskimesin pardon ama senin kocanda psikolojik olarak bence bir sorunlar var.

5|0
    0|0
  • Haydar dümenin ilgi alanınaa giriyor bu

1|0
    0|1
  • ya bu bölümdeki sorulara çok gülüyorum :)))

3|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• yine iymiş eskimesin diye sevişmeyedebilirdiniz ayda 4 kez sevişmek ne ya evlilik düzenli seks hayatı değil miydi resmen kandırılmışım

3|1
    0|0
  • Genişlemez vajina esnek bir yapıya sahiptir. İlişki sırasında az bir genişleme olur fakat ilişkiden sonra kendini hemen toplar .

0|1
    0|0
  • Dogum harici ahim sahim genislemez. Genislese dahi kegel egzersizi var. Vajinaya yapilan bitikslar var. Var da var. Amaan derde bak.

0|0
    0|0
  • genişleme denilen olay doğumdan sonra meydana bariz şekilde meydana gelir ki seninde tahmin edeceğin üzere normal doğumdan sonra sezeryanda aynen kalır.

onun haricinde bir genişleme daha vardır ki buda cinsel ilişki sırasında aldığın zevkle olan ıslaklıkla birlikte olan küçük bir genişlemedir. ilişkiden sonra normal halini alır ...

ha bunun haricinde çok fazla ilişkiye girilmesi durumundada olurmu evet olabilir ama gerçekten çoooookkk fazla ilişki kastım hayat kadını v.s. gibilerinde olduğunu düşün .

daha yeni evliylen bir erkeğin ayda sadece 4 kere ilişkiye girmesi durumunu ise gerçekten anlayamıyorum . genel olarak pek bilgisi olmadığı için bu genişlemeyi böyle yorumluyor olabilir ama genede üzerine atlayacak gibi olmalıydı diye düşünüyorum.

son birşey ki kendine bunu sormalısın ilişki sırasında bencil bir erkekmi ... yani aman genişlemesin az yapiim genişlerse zevk alamam düşüncesi olduğunu göz önünde bulundurursak

bana biraz öyle geldi. seni tatmin ediyormu ... kastım sertleşip sokup çıkarması değil seni tatmin etmesi...pekçok kadın orgazm yaşamıyor ömürleri boyunca bunlardan biri olma özür dileyerek söylüyorum ama eşinin belkide bu konuda piskolojik desteğe bile ihtiyacı olabilir.

5|4
    0|0
    • yapılan bütün yorum ve cevapların içindeki en açıklayıcı ve bilgilendiren olanı +++5

• teşekkürler

• yeni evlendiniz ve bir ayda 4 keremi... bahaneside genişlemesini istemiyorum diyemi ... şaka yapıyosun dimi . nasıl ya...

3|1
    0|0
  • ben 3 snedir hic yapmıyorm:(

çünkü uzun süre eşimden ayrı kaldım sonunda boşandm.

yani rahibe gibiyim:(

+ ;

sezaryenle doğum yaptım.

benimki dar mıdır?

@soran,

seninde eşin çok pimpirikliymiş :s

0|0
    0|0
  • Dar skar ondan genisleme zevk alsn istio

0|2
    0|0
Yükleniyor...