Kızlar Allahınızı seviyorsanız söyleyin siz ne istiyorsunuz?

Yahu ne istersiniz şu erkek milletinden, baksalar abaza bakmasalar gay, kötü giyinse, bakımsız, iyi giyinse havalı, seviyorum dese my my, demse odun,n sacı uzun olsa karı gibi kısa olsa asker gibi, gömlek giyse kıro tşört giyse apaçhi dersiniz aslında daha bir sürü şey var, Allahınızı severseniz söyleyin siz ne istersiniz, neden erkekler yaranamz size!

Güncellemeler:
Beyler bayanlar böyle bi sıkıntım yok sorularda durmadan erkeklere yükleniliyo o yüzden şettiydim, buraya gerçekten kızlar ne düşünüyo diye merak edip girenlerde var, en azından o kardeşlerimizin kafası karışmasın diye sordum soruyu:))
ben herkeze +1 verdim eksileyene istediginizi diyebilirsiniz :)

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• eee tabi herkesin tedigine bakicak olursan bu karmasalar olur dogaldir.. kendi tarzin nasilsa nasil giyiniyorsan öyle kal... seni seven asik olan seni sen oldugu icin olacaktir bunu sakin unutma.

hayatta zaten herkese herseyi begendirmen imkansizdir

0|1
    0|0
  • herkesin istediği farklıdır

0|1
    0|2
  • Genelleme yapma kardesim.

0|2
    0|2
  • Allah ımı seviyorum..hiçbişey istemiyorum:)

0|1
    0|0
  • ortası yoksa yaranamazlarr ayrıca saydıkların kısısel yargılar genel degıl bakmayana gay demem uzun saca karı demem ıyı gynse havalı demem falan fılan kısıye gore yanı

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• Mutlak memnuniyet imkansızdır :D Ortamına göre kılık kıyafetini değiştirmen gerekiyor buluşacağın kişiye göre falan filan :) zaten tanımıyorsan o kişilerin senin hakkında yorumları önemsememen gerek Dostum :)

0|1
    0|0
  • kardeşim genel olarak gelecek cevap

bir anımız bir anımızı tutmuyor alan yada benzer olacak

buna alışmalısın

sen oldugun gibi görün yeter

0|1
    0|0
    • yok usta harbiden anlamadım ben bu kızları, o kadar takılmışlıgım vardır çözemedim bi türlü, hiç sevgilisi olmayan ne yapıcak burdaki sorulan sorulara kızların verdigi cevaplara baksana, ciddiye alan hangi birini uygulayacak yazık yeminle :)

• tam ortasını bulmamız gerekiyro galiba . ortasıda yoktur galiba :D

0|1
    0|0
  • ne istediklerini bilmediklerinden dostum, herzaman bir kulp takarlar :D

0|1
    0|0
  • sen kendini bildikten sonra sorun yok

madem çevrende böyle kızlar çok ise, eğer sende elde et bırak hepsi bu...

0|1
    0|0
  • Sen Manyaklara Denk Gelmişsin. Ben Böyle Birilerini Hiç Görmedim.

0|1
    0|0
  • onlarda bilmiyolarki ne istediklerini birkaç dizi ve filmden duyduklarımı söylüyorum

0|1
    0|0
  • bu resimdeki sensen , kılık kıyafetin iyi, şu saçını bi düzelttin mi fiziğinde bi problem yok. ilk etapta fizik ön planda olduğu için bunu diyorum. sonrasındaysa kıza nasıl yaklaştığına bağlı. söylediklerinin hepsinin bi ayarı ve zamanı var. mesela gömleği giyersin ama altına kösele ayakkabı giyersin, çakal çakal yürürsün olmaz ! gömlek giyen biri beyefendi olacak, gömlek erkeğe ciddiyet kazandırır her yönden. tişört giyiyosan da diğer kıyafetlerini ona göre kombine edersin, hatun seni izler. kıyafeti geçelim, bi kıza asla seviyorum demiceksin, dersen 1-0 yeniksin. sana zorla dedirtmeye çalışır, o anda yanağını okşa ve gülümse ona yeter. eğer sana odun diyosa zaten doğru yoldasın, kızların seni seviyorum deme şekilleri budur, 4s kuralı hiç şaşmaz ;)

0|1
    0|0
    • dostum benim böyle bi sıkıntım yok yav akılada ihtiyacım yok, ne yapıp ne yapmayacagımı kimöe nasıl davranacagımı herşeyi iyi biliyorum güncellemede soruyu neden sordugumu söyledim, tekrar söylüyorum böyle bi sıkıntım yok, :)))) fotodakide benim, lanet gitsin istemiyom aşk meşk kız mız , bulmak istedigimdede zorlanmam emin ol :)) y,inede yorum için sagol:))

Yükleniyor...