Prezervatif yerine çorap ya da balon kullanılır mı?

Duyduğuma göre prezervatif yerine çorap kullananlar varmış...

Nasıl bir psikopatlık bu...? :)

Güncellemeler:
prezervatif yerine balon kullanan da varmış...:)

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• O soruyu ben de okumuştum, hatta Haydar Dümen de çorap yün müydü gibisinden bir şeyler sormuştu.

Balonu bilmiyorum, ama bir penisin çorapla beraber vajinaya girebileceğini hayal edebilenin kendisi "süzme"nin dik alasıdır. Oldu olacak bir dahakine zımpara kağıdından külah yapıp kullansınlar, çoraptan daha hijyenik olur =)

Bir de şöyle bir şey var, değinmeden geçemeyeceğim :P

link

2|2
    0|0
    • Kız nasıl bir evde kaldıysa artık oturmuş örmüş ciddi ciddi. Talibim ben o kıza.

• çeyizine koyar onu artık:)

• Fil hortumlu iç çamaşırlarından ilham almış herhalde. El emeği göz nuru =)

Kızlar Ne Diyor 6

• O çorabı saklasın. Çocuğu olduğunda çocuğuna giydirsin.

1|2
    0|0
  • hahahayy:):) aklıma bir fıkra geldi dantel kullanırım:):)

1|1
    0|0
    • neymiş o fıkra

• temel ile fadimenin bir sürü çocuğu varmış hepsi geriekalıymış sonra bir gün dantelle denemişler çocukları olmuş bu çok zekiymiş sormuşlar kahvede temele hepsi gerizekalı bu nasıl oluyorda bu kadar zeki oda bu süzme ondan demiş:)

• nasıl bir psikopatlık değil nasıl bir cahilliktir diyorum

2|0
    0|0
  • olur mu böyle birşey ya hiçbirsey kullanmadan da önlemi alınabilir saçmalık bence...

1|0
    0|0
  • Ya adamların zevkine niye müdehale ediyosunuz.herkesin tarzı farklıdır.Herkes prezervatif kullanıyo.Bazılarının bir farkı olmalı demi ama:))

0|1
    0|0
  • yok artık..partnerini düşünemiyorum

1|0
    0|0
    • acaba balonu koyduktan sonra hamile imajı vermek için rahim kanalında balonu şişiriyormudur :)

• bende düşünemiyorum...bunu bulan çok yaratıcı olmalı...:))

Erkekler Ne Diyor 11

• Sana yılın olayını söyleyeyim:

Prezervatif kullanmasına rağmen eşi hamile kalan bir Erzurumlu arkadaşa sormuş doktor:

"Nasıl başardınız?"

Erzurumlu arkadaşımız cevap vermiş:

"Verdiğiniz kondom uzun geldi, ben de ucundan azıcık kestim."

========== İŞTE SON NOKTA BUDUR ==========

1|1
    0|0
  • Bence yastık kılıfı kullanılmalı

1|2
    0|0
  • kışında zincir takıyomuymuş o arkadaş xDDDD

1|2
    0|0
  • ben bunu hayatımda ilk defa duydum çorabın prezervatifin işini gördüğüne inanan bir kişi varsa gözlerinden öpeceğim valla çok güldüm ya

1|0
    0|0
    • haydar dümen amcamıza bişey olurmu diye sormuşlar gaztede okudum...:)

• haydar dümen köşesinde okuduysan doğrudur çünkü bende zaman zaman haydar dümen abiye gelen soruların o kadar komik olduğuna şahit oluyorum ki

yok artık dediğim oluyor bazen :)))

• hiç sorma yhaa...:))

• balonmu uçan mı uçmayan mı:)))

1|0
    0|0
  • prezervatif alacak paran yoksa hesabını ver para yatırıyım olmadı adresini ver yolliyim bir kaç kutu :P şaşırdım valla ilginç bir soru

1|0
    0|0
    • aceleye gelmiş prezarvatif alıcak zamanı yokmuş hemen çorap kullanmış...:)

• e o zaman akıllıcamı yapmıs ne hahahaha

• adam çok yaratıcı kafayı yormuş belli herkes akıl edemez...:))) ama tam bir saçmalık o ayrı...:)

• hey allahım ya git bim den al abi o zaman :)

1|0
    0|0
  • bulaşık eldiveninin parmaklarıyla olur mu. orta parmağı kesip. deneyen oldu mu... hahahahahahaa puhahahahaa

0|0
    0|0
  • çorap kaçarsa hamile kalma riski yüksek

0|0
    0|0
  • tansaş poşeti kullanan bildiğim var :(

0|0
    0|0
  • olur olur olursa da süzülerek olacagindan süzme olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...