Erkek arkadaşım beni tehdit ediyor bakire olmadığımı aileme söylemekle nasıl davranmalıyım?

Erkek arkadaşım beni tehdit ediyor bakire olmadığımı aileme söylemekle nasıl davranmalıyım?

Güncellemeler:
Başka biriyle olmam için zorluyor beni:( bn ona güvenmiştim evlenecektik

0|0
3|35

En İyi Erkek Görüşü

• ne sebebten tehdit ediyor?

3|0
    0|0
    • güncellemeden sonra şaka yapmanı umud ediyorum eğer gerçekse aynen şöyle söyle bir daha karşıma çıkarsan bana tecavüz ettiğini ve fuhuşa zorladığını polise söyleyeceğim ben ölürsemde ölürüm ama sende bitersin ya birdaha karşıma çıkma yada buna hazır ol de.

• Saol :(

• fashionist helal kardeşim güzel akıl vermişsin

soruyu soran arkadaş bu dediklerini aynen uygula

en olmadı adres ver

böyle şerefsizlerin yaşamasına bile karşıyız :S

Erkekler Ne Diyor 34

• Boyle serefsiz kopekler az da olsa ne yazıkki var, kızı zor duruma ask meskle sokup sonra da etinden sutunden gecinmeye kalkan asagılık zibidiler .

Babana soyleyemez , cunki o da babana soyleme limitini asmıs durumda, seni baskasına para karsılıgı verme olayı da senin elindeki koz. Bunu da sen soylediginde onun parcası kalmaz ki bunu goze alamaz.

Elinde mesaj msn tehdit kanıtı ne olursa olsun , bir daha tek baglantı kurarsa emniyete verilecegini soyle ve kanıtları birine emanet ettigini de ozellikle soyle. Senden alıp yoketmeye kalkmaz boylece. Aklında olsun msglar silinse de , operatorde 1 yıl sureyle saklanır. Eger bir daha ustune gelirse cidden bir savcılıga git ve gizli kaydı koydurarak sikayette bulun . Kimsenin haberi olmadan onu alırlar ve elinde ne varsa da ona karsı doner.

Sakın korkma , sakın da istedigini yapma cunki bunun da resimlerini filmini cekip daha da zora sokacaktır seni bu it. Artık yanlız kalmamalısın bununla ve hic gorusmemelisin . Elinde varsa birsey onemli degil , onun en buyuk silahı senin korkun . Bunu yenersen karsında inanılmaz kuculdugunu ve birsey yapamadıgını goreceksin .

3|1
    0|0
  • Güzel arkadaşım, 8 milyar insan içinde gidip nerde bir piç varsa onu buluyorsunuz... Bu yeteneğinizden dolayı sizi tebrik etmek lazım öncelikle...

Soruna gelince, hiçbir şekilde bir daha görüşme, telefonlarına bakma, sosyal ağlardan sil, sana ulaşmasına izin verme... Ailene söyleyemez, zira ailen ilk onun cezasını keser...

Oldu da söyledi, onun sana tecavüz ettiğini söylersin sen de... Onun yaptığı şerefsizliğe boyun eğme sakın...

Ayrıca İstanbul'da yaşıyorsa kendisini bizzat tanımak ve bir kızı tehdit ederek başkasına pazarlamanın ne demek olduğunu göstermek isterdim...

1|1
    0|0
  • Böyle bir durumda asla korkma, çünkü korkarasan ve ona boyun eğersen. BUgün bir kişiyle olmanı ister ve yarın devamı gelir. Sonra bir bakmışsın beraber olduğun erkeklerin haddi hesabı olmaz.

Ona aynen şöyle söyle bir daha benzer bir teklifte bulunur veya seni rahatsız edecek olursa onu polise değil direkmen savılığa suç duyurusunda bulunacağını söyle.

Eğer umursamaz tavırlarına devam ederse, asla korkma bu dünyanın sonu değil ama o kişi için öyle olucağı kesindir.

Çünkü bu tür bir sözü kullanmak bile kişiyi hürriyetinden yoksun bırakmaya girerki cezası en az 5 yıldan başlar. İyi hal v.s gibi indirimler olsa bile 2 yıl yatar. Benzer bir suç veya her hangi bir suç işlediği taktirde en az 15 sene hapis yer.

Unutma bu tür durumlarda kişiler ailem duymasın korkusuyla olayları kabullenirler ve en sonunda ya evden kaçarak kötü yola düşerler. Yada direk men kötü yola düşerler.

Çaresi korkmaman ve gerekiyorsa şikayetçi olmandır. Ailen bile bu durumu öğrense emin ol ya o erkek arkadaşın bozuntusunu komalık ederler, yada gerekli adli makamlara şikayet edip sonuna kadar işin peşini bırakmazlar. Seni de her kez den daha iyi kollarlar. O yüzden bu tür durumlarda en güvenli sığınılacak yer anne ve baba kucağı, polis ve adli makamlardır.

1|0
    0|0
  • elinde cep tlf mesajı falan varsa sen tehdit et deki

bir daha beni ararsan karakola giderim ailemede zorla tecavüz ettigini belirtilir.

cezaevine girersin.

hadi bakalım de

korkar ve tırsar

yok falan derse

deki yarın polis karakolunun onunde olacagım gel sonra iceri gir polislere pasaport icin ne yapmam gerekiyor de o korkar

4|1
    0|0
  • Dağbaşı mı burası ? susarsan ne olacağı belli. direk savcılığa şikayet etmen lazım aradan vakit geçerse "neden bu kadar bekledin şikayet için" diye bi soru oluşur. karşı taraf sana iftira atar "rızası vardı" şeklinde. vakit kaybetmeden savcılığa git. mesajlar da elinde ise avantaşlısın. zaman geçerse avantajını kaybedersin. son pişmanlık fayda etmiyor biliyorsun.

3|0
    0|0
  • Allah belasını versin onun. Elinde somut bir kanıt varsa savcılığa git diyeceğim ama o zaman da intikam için ailene söylecektir. Uzak durmaya çalış. Peşini bırakmıyorsa savcılığa başvur. Başkalarıyla para karşılığı ilişkiye girmenden iyidir.

1|0
    0|0
  • Bu yaptığı resmen İB...lik istersen adres ve numarasını ver biz bir konuşalım. Senin Yerine belki adam bizi anlar bunlar ciddi işler..

2|0
    0|0
  • nah tehtid eder gitsn söylesn yiyosa bi tarafları:) baban onu tebrkmi edicek:D

2|0
    0|0
  • sakın korkma korktunuda belli etme hayata söyleyemez polise vermekle tehtit et numaranı falanda değiştir beliki senden faydalanmaya devam etmek istiyor sakın müsade etme

2|0
    0|0
  • adam kirala sende onu ziktir videoya kaydettir sende onu tehtid et nasıl oluyomu baksın piç

2|1
    0|0
  • sen de diktir..dr.harun özkana git.

2|0
    0|0
  • sende başka erkeklerle olman için zorladığını polise şikayet edeceğini söyle korkar sesini keser

3|0
    0|0
  • hakkını arayıp bi yere şikayet etsen ailen yine öğrenicek . arkadaşımında dediği gibi vermeden önce düşünecektin bunu . Her şeyi göze almış olman gerekiyor o 5 dk'lık zevk için .

0|0
    4|0
  • erkek arkadaşım demene yazık,her neyse sakince savcılığa git olduğu gibi anlat ve ailene söylenmemesini sağla...

1|0
    0|0
  • kızım manyakmısın git şikayet et 2 gün sonra şikayet etmeye kalkarsında bu arada üstünden bi ordu geçmiş olur

2|0
    0|0
    • Ailem bni öldürür öyle iğrenç biriyle evlenmekte istemiyorum artık

• kızım az akıllı ol gözünü seviyim. onu seni polise şikayet edecem diye tehdit et mutlaka sana ttı mesaj felan vardır. silmedim mesajı seni polise şikayet edecem de. o* olmaktansa polise düşerim daha iyi de :( Allah akıl fikir versin o o.ç

• bknz. Cumhuriyet Baş savcılığı 18 den büyüüksen gizli kalmasını talep edersen ailen dahil kimse bilmez

4|0
    0|0
  • ya hıc acımıyorum sıze varya tamam karsı tarafı savunmuyuorum ama evlenmeden böyle her türlü haltı yersenız ondan sonra ah gitii bakirek ailem soyledı boyleydi ağlar sızlanırsınız akıllı oluın az akıllı kendınızı kulllandırırsanız böylr kalırsınız ortada

0|0
    4|0
  • savcılığa gidip zorla tecevüz etti bana diyeceksin

2|0
    0|0
  • İş işten geçtikten sonra pişmanlık neye yarar ailene söyle ama bu benim tavsiyem bi halt yedin bari daha ço saklayım öğrenmelerini geciktirme elbet öğrenicekler...

0|0
    0|0
  • Bir şey yapamaz sakın kanma ve istediğini yapma.

0|0
    0|0
  • Öldür gitsin muhtemelen ceza almazsın

0|0
    1|0
  • Vermeden oncedusunecektin

0|0
    6|0
  • siktir çek gitsin yok eger durmu kabuleniyorsan artık oruspu olursun

0|0
    2|0
  • yok daha neler şaka yapıyorum de lütfen !

0|0
    0|0
  • polise şikayet ederim de. güvendiğiniz adamlara bak yaa. bırak sevgiliyi insan olmaz bundan

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşınmı bakireliğini bozdu eğer o bozduysa kızlığını sen onu tehdit et evlensin seninle

0|0
    5|0
  • omu bozdu seniii :))

0|0
    7|1
  • başka biriyle olmam için zorluyor mu seni ? :D oan güvenmiş miydin?evlenecekmiy miydiniz ?

beyin dediğimiz organın bedava olduğunuda hesaba katarsak.

cevap:logaritma e tabanında 1 :D

0|0
    3|0
  • test etti yani seni öylemi?

0|0
    0|0
  • Git savcılıga anlat aılem vs bılmıyor tehdıt edıyor de..olmadı annenle konus vs

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 3

• korkutuyodur sen de önemsememiş gibi davran

1|0
    0|0
  • her zaman herşeyi inkar edeceksin o istiyorm diye hiiç bişey yapmayacaksınn

0|0
    0|0
  • Hiçmi yatmadan düşünülmez, kimdir nedir, necidir? Kocan değil ne diye yatarsınız elin erkeğiyle? Hadi olan olmuş, evlilik vaadiylemi kandırdı? Sonra nasıl bir erkekdirki peşkeş çekiyor? Bunları onun lehine kullanın hepsini, yaşınız nedir, bakireliğinizi isteğiniz dışındamı bozdu, burası önemli? 18 yaşındaysanız savcılıkta davanızı gizli isteyebilirsiniz. Ailenize en kötü söylemelisiniz , gerekirse ülkücü arkadaşın dediği gibi benimde arkam var diyin. Şerefsizin önde gideniymiş. Sakın boyun eğme ahlaksıza.

4|2
    0|1
Yükleniyor...