Hamile olma olasılığım kaçtır sizce?

sevgilimle cinsel ilişkiye giriyoruz ama prezervatif kullanmıyor içime boşalmamaya dikkat ediyor fakat ben korkuyorum hamile olma olasılıgım kaçtır sizce ?

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• Yumurtlama dönemlerinde ilişkiye girersen azıcık bir meni bile seni hamile bırakabilir. Çünkü bir damlasında bir dünya sperm vardır ve rahimde 7 gün yaşarlar.. İlişkiye girdiğin kişide 30 yasından kucukse, guclu spermleri vardır bu da yumurtanı bulabilir.

EĞER YUMURTLAMA ZAMANLARIN DÜZENLİYSE; ilişkiye girmek için en tehlikeli dönem adetin bittikten sonraki 1. haftanın sonundan 3. haftanın başına kadar olan süredir. Eğer düzenli değilse ama her ilişki tehlikelidir. Hiç bir ilişkiden sonra hamile kalma garantin yoktur ama çok yüksektir. Arkadaşlar %100 falan demiş, işkembeden sallamışlar. Öyle birşey yok...

Dikkat edin. Ertesi gün hapı kullanma kesinlikle cunku ertesi gün hapı yuksek dozda hormon içerir ve her kullanma sonrası uterusundaki yapının bozulmasına neden olur zaten bundan dolayıda kanaman olur..

En güzel yontem, eger tek eşliyseniz, doğum kontrol hapıdır. Onuda keyfine göre alıp kullanamazsın doktora gidip receteye yazdırman lazım cunku, boy, kilo ve gerekli muayenelerden sonra vucuduna uygun UYGUN DOZDA HORMON içeren doğum kontrol hapını yazacaktır doktor..

Bazı arkadaşlar salak gibi ilacın ismini bile vermiş, sakın doktora gitmeden kullanma boyle birşeyi..

4|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Çok kolay hamile kalmazsın korkma. Hamile kalma olasılığın ilişki sıklığına göre değişir. Eğer uzun aralıklarla birlikte oluyosan ilişki sonrasında ertesi gün hapı kullan. Zaten piyasada bu haptan sadece bir tane var. İlaç sonrası kanamalrın ve bazı belirtiler falan olabilir endişelenme. Ertesi gün hapı ayda bir defa kullanılıyo. Ayrıca ileriki dönemlerde çocuk sahibi olmak istiyosan bu ilacı fazlada kullanma.

Eğer kısa zaman aralıklarında sık sık birlikte oluyosan düzenli olarak doğum kontrol hapı kullan.

0|0
    0|0
  • ne öküz karılar varya kusura bakmayın da! kızım sen deli misin, çocugun başını da yakarsın sen zaten yanarsın, aynı b.ku bi kızla bende yedim, kız demesin mi adetim gecikti falan filan, aman dedim daha benle görüşme, bela mıdır nedir, dünya güzeli olsa erkek pislikten o an uzaklaşmaya çalışır

0|0
    0|0
  • çekirge bir sıçrar iki sıçrar.. yada şöyle diyelim. sevgilin bir geri çeker iki geri çeker..

olasılığa gelince. madeni parayı favaya fırlat. yazı gelme olasılığından fazladır hamile kalman..

0|0
    0|0
  • geriye çekme bir korunma yöntemi değildir içine boşaldığında gebe kalacağın ihtimal kadardır.

0|0
    0|0
  • hamile kalma ihtimalin herzaman var korunmasız ilişkiye girdiğinde. sperm sadece orgazm anını beklemiyor dışarı çıkmak için.

0|0
    0|0
  • en azından sen hap kullansan iyi olur.

0|0
    0|0
  • Içine boşalmıyorsa sorun yok ama bir kaç damla bile yetebiliyor bazen o yüzden erkek arkadaşın çok dikkatli olmalı keza sende öyle yoksa nur topu gibi bir evladınız olur.

0|0
    0|0
  • Hamile kaldığın güne kadar girdiğiniz ilişki sayısına "n" dersek

Hamile kalma olasılığın 1 / n

0|1
    0|0
  • İçime boşalmamaya dikkat ediyor da ne demek. Boşalırsa zaten büyük risk , boşalmasa bile ıslanma sıvısından dahi hamile kalma ihitimaliniz her az da olsa her zaman var. Hatta bakire olup bu sıvıdan kaynaklı çocuk aldıran bir arkadaşım var tanıdığım.

0|0
    0|0
  • kaçı beşi yok yok...o ihtimal her zaman yakınınızda...bir defa dikkatiniz dağılsa okey 3 kişi olursunuz...

0|0
    0|0
  • Bilemezsinki bunu:))) isterseeee bir damla olsunn olay biter canlı hücre varsa

0|0
    0|0
  • hamile kalabilrsin

0|0
    0|0
  • Hamile kalma riskin yüksek biriniz konun bence o değilse sen

0|0
    0|0
  • geriye çekme bir korunma yöntemi değildir içine boşaldığında gebe kalacağın ihtimal kadardır

0|0
    0|0
  • Erkeklerin zevk suyunda bile az da olsa sperm olabileceğini okumuştum bir yerde.Yani ondan bile hamile kalabilirsin vajinanın içine girerse. Hiçbir gebelik önleyici yöntem olmadan ilişkiye girmek başlı başına bir aptallıktır kesinlikle..

0|0
    0|0
  • Hiçbir korunma yöntemi kullanmıyorsan %100 dür . Doğum kontrol hapını al kutuda nasıl kullanacağın yazıyor onlarda yetmezse google başvur .

2|0
    0|0
    • abartmazsan... %100 ü doktorlar bile kontrol etmeden soleyemezken sen nasıl bi artislik pesindesin.

• Hiçbir korunma yöntemi kullanmadan sürekli seks yapıyorsan her an hamile kalabilirsin , bunu ne tür bir artistlik ile bağdaştırdın anlayamadım .

• dostum boşalma yok ortada.. değmekle hamile kalınmaz. yokmu jinekolog falan sitede. tıbbi bir açıklama yapın arkadaşa :-))

Kızlar Ne Diyor 12

• bu kadar riski goze aliyorsaniz bence hamile olma olasiligin sahip oldugun sans ile ters orantili :) bu kadar tahmin yapabildim :)

0|0
    0|0
  • %75

0|0
    0|0
  • aha bu yasinda bi bilgi sahibi olmayan biri daha... güzelim icine bosalmamasi senin hamile olmamani asla engellemez zevk suyu deyse bile orana icinde tek tük spermler yüzüyor hemen hamile olursun. bu ne cahillik ya... biyerine güvenmiyorsan seks yapma madem veya kondom veya hap kullan

0|0
    0|0
  • belki şu anda bile hamilesin.. bu ilişkiyi yaşayacak kadarbu şekilde bile, olgunluğa gelmişin ama hamile kalacağını kestiremiyorsun.. sonrada hiç suçu olmayan bir canlıya düşer butun yuk..

1|0
    0|0
  • 1 damla bile kaçsa hamile kalabilirsin :) bu senin yumurtlamalarına bağlı bişey...üreme hızı değişebiliyor...hamile kalmak istemiyorsan git tüplerini bağlat çocuk isteyince açtırırsın :p

0|0
    0|0
  • Kalabilirsin tabi..

Korunman lazım.

0|0
    0|0
  • Ya sabır ya selamet...

0|1
    0|0
  • erkekten gelen zevk suyundan bile milyonda bir hamile kalma riskin var hem geri çekme yöntemiyleee azicik içine gitse ve yumurtlama dönemine denk gelse gebe kalirsin doğum kontrol hapi kullan olmadi kondom taksin yada aylik iğne vs vs birsürü korunma yöntemi var kaçinci yüzyilda yaşiyorsun

0|0
    0|0
    • milyonda birmi? sen 100 de bir diyecektin sanirim...

• canım milyonda bir çünkü böyle bir yazı okumuştum ben ilişkiye girmeden önsevişmede gelen zevk suyundan bahsediyorum onun içine bile bazen sperm karışabilirmiş

• hamilelik süphen varsaaa ertesi gün hapı diye bişey var sağlıkçı olduğum için net konuşuyorum herhangi bir doğum kontrol hapından 3 er adet alıyorsun sonra zaten kanaman geliyor

0|0
    2|1
    • Ertesi gün hapı başkadır; doğum kontrol hapı başka. Lütfen insanları yanlış bilgilendirmeyin.

• boşalmamaya dikkat ediyor ama sperm biraz girse dahi kalabilirsin ve ben kaldımm bizde korunmuyorduk içime boşalmıyordu neyse regl gecikti 1 ay 2 ay derken dedim noluyo yaaa tekst yaptım pozitif gidip kürtaj oldum hayatım karardı :(

0|1
    2|2
  • icine boşalmiyorsa bile önceden başka bişeyler cıkıyor onun penısınden bunlarda seni hamile eder

0|0
    0|0
  • Allahım sen bana sabır ver..

Hamile olma olasılığın %100 tabıkı...!

Sevgilin kondom sevmiyorsa cocuk durdurucu haplar kullan, kendını düşünme sen cocuğu

düşün. Bencil olmayın

1|1
    0|0
    • sabir sabir cildirtmaya az kaldi )))))))))))

• ilişkiden sonra hapı kullansam işe yarar değilmi

• Yok o haptan bahsetmiyorum.

Diane 35 bu hapı hergün yutarsan istedığın gibi ilişkiye girebilirsin ve hamile olmazsın.

Fakat hapı unuttuğunda ilişkiye girersen hamile olabilirsın

Yükleniyor...