Vajina tüyleri?

Vajinanın içinde tüyler oluyo elimle yoluyorum ama korkuyorum kızlık zarna gelir diye çünkü elimle cektirtiyorum acaba şiddetle falan zedelenmesin ıyle bişey olabilir mj

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Dış dudakları içinde çıkması doğaldır. Dikkatli olursanız zara bir şey olmayacaktır.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 17

• İç kısımlara girme fazla tüylerde.

0|0
    0|0
  • ALLAHIM...

1|0
    0|0
  • Elle zor olur, epilasyon aleti edin.

0|0
    0|0
    • Epilasyon var da brn onu bacağını vuruyor um bir de oraya mi burayı iğrenç

• Kızlık zarı vajinanın 3 cm içerisnde tahminen biraz dikkatli olursan bişey olmaz

0|0
    0|0
  • İcinde de mi tüy var

0|0
    0|0
    • Onunkin de varmis baksana demek ki onun vajinasi degisik :D:DD

• Tüyleri çekerken lop diye ses geliyo Afedersin zedelebmesin ihtimali var mı diyorum ve merak etmektedir haklıymış ve sağda birisi var demiş

• O kadar millet alıyor birşey olmuyor sende niye oluyor. yavasaca yap sen de

• bı b*k olmaz :D

0|0
    0|0
  • Balon değil bu pat diye patlasın ince vajinayı yukardan aşşagıya kapatan bir deri bu siz olayı çok yanlış anlamışsınız

0|0
    0|0
  • Icinde nasil oluyo anlamadim vajina dudaklarinda olur o ayrida soru karmasik eger vajina dudaklarindaysa birsey olmaz iceri bisey sokma sende

0|0
    0|0
    • Evet iste dudaklarınd

• Tamam vajina dudaklarinda cikmasi normal. epilasyoun varsa sadece vajinan icin onu kullan daha rahat olur senin icin ve sureklilik yavas olur...

• Birsey olmaz

0|0
    0|0
  • hiç incelemedim fakat orada tüy oluyor mu ki?

0|0
    0|0
  • bişe olmaz seni duyanda belgırat ormanından kök söküyorsun sanacak

0|0
    0|0
  • ızım o kadar kozmetik ürünü var, sen elinle yoluyorsun azcık kibar davran ona

0|0
    0|0
    • Param yok

• valla inanmıyorum her erkek her kadın boşalma ihtiyacı duyar, sen istemesende vajinan ıslanır istek duyarsın

• Ya tabiki duyuyorum ama mastürbasyon yapmıyorum çünku günah mi değil mi belli değil şüpheli şeyleri yapmamak lazim

• Sorunla ilgili olarak; kızlık zarı zedelenmesinin zarın yırtılmasından farkı, öncelikle zardaki zedelenen bölge eğer zedelenme oluşmuş işe çok küçük olur. Zarın bütünlüğü asla bozulmamıştır. Yırtılmada ise bu bütünlük bozulur.

Kızlık zarı zedelenmesi belirtileri ilişki sonrası veya bir ilişki denemesi sonrası ya da yabancı cisim ile zorlama gibi durumlarda az olan bir kanama olabileceği gibi herhangi bir belirti de vermeyebilir. Hemen zedelenmesi şüphesi var ise ideal olanı bir kadın doğum uzmanına başvurup bekaret muayenesi yapılmasıdır.

Peki, kızlık zarı nasıl zedelenir , mutlaka bir tam ilişki olması gerekir mi. Hayır zedelenme genellikle bir ilişki denemesi, mastürbasyon veya bir şiddetli travma sonucu (El ile müdahale gibi) olur. Zaten tam bir cinsel birleşme olsa zar zedelenmez yırtılır.

0|0
    0|0
    • Peki ben tüyleri yoldukca lop diye bir ses geliyo zedelenmez demi

• Bahsettiğin yorum sahipleri hakkında bir şey demem çok doğru olmaz fakat; Tıbbi açıklaması kesinlikle bu. Her ne suretle olursa olsun. Zedelenme ve yırtılma ihtimali her daim vardır.

• Tesekkurler

• Dişleride var mi?

1|0
    2|0
  • kılları yolmak acıtır çok fazla çılık atarsın

0|0
    0|0
  • temizle tüylerini

0|0
    0|0
  • kukunu içindemı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Vajinanin icinde tüy mü oluyormuss? Hemi de kizlik zarini etkileyecek kadar icerde haa ilginc :D Alla alla 31 yasindayim ilk defa duyuyorum.. :D :DD

2|1
    1|0
    • Kanka ne bileyim ben bilmiyorum kızlık zarı nerde tam benm ki hafif yanlarında yanj içine doğru tam içinde degil

• Bir insan bu kadar cahil ve korkak olamaz sen ciddi misin

1|0
    1|0
    • Neden

• Afedersin de bu cahillik değil senin gibi ilgilenmedigim için bu tür konularda bilmiyorum kusura bakma

• İçinde tüymü oluyor ilginç

1|1
    0|0
    • Ya içi dediğim yanlarında da içine doğru

• he olur he

0|0
    0|0
  • kenarılarında vardır içinde niye olsun töbe töbe

1|0
    0|0
Yükleniyor...