Boşalma ile ilgili sorunlar. YARDIM EDER MİSİNİZ?

bilen kişiler lütfen dikkatli okuyun masturbasyon yapıyorum 1 kere 2 kere boşaldıktan sonra öncekiler kadar zevk alarak boşalamıyorum hatta hiç boşalamıyorum sanki okşamak yetersiz kalıyormuş gibi bir his oluyor sonra okşadıkça vajina dudaklarımda şişlik ve sertli oluyor öyle olunca dokunamıyorum acıyor hatta bir süre geçmiyor bu şişlik ve sertlik bu neden oluyor? biri mantıklı bir açıklama yaparsa çok iyi olur :/

0|0
3|30

En İyi Erkek Görüşü

• Bu çok normal ve en sağlıklı şekilde yaşadığın orgazm durumudur. Endişelenmene gerek yok. Şöyle ki;

Kan birikimine bağlı olarak vajinanın dış kısmı iyice şişer
    Vajen üst kısmı balonlaşır ve vajinada hafif bir ağrı olur
    Eğer uzun sürerse vajinal ıslaklık azalabilir
    Klitoris iyice şişer
    Küçük dudaklar normalin 2-3 katı büyür
    Dudakların açılması ile vajina girişi daha belirgin hale gelir
    Küçük dudakların rengi koyulaşır
    Memelerin uç kısmındki areola adı verilen koyu renkli alan belirginleşir.
    Emzirmemiş kadınlarda meme boyu %25 artar. Emzirenlerde bu artış olmayabilir
    %50-70 kadında ateş basması olur
    Kalp hızı artar
    Bacaklarda ve kalçalarda kasılmalar olur
    Kadının vücudu tam bir cinsel birleşmeye hazırdır.

Bunlarda genel belirtilerdir. ;-)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• İlikinde aldığın zevki diğerlerindeki kadar alamazsın zaten.

0|0
    0|0
  • Islaklığı sağlaman önemli, elini ıslatıp klitorisinde dairesel hareketler yap..

En önemlisi hayal gücü.. Ayrıca yöntem ve pozisyonları da farklılaştır ki daha etkili olsun..

0|0
    0|0
    • çok ıslanıyor zaten onda hiç bir sıkıntı yok :S

• Aynen:)
      Eline, parmaklarına kuvvet:)

• saolasın :D:D

• Çok fazla tahriş ediyorsun demekki
    zevk aldığın noktada bırak zorlama, çok istek oldukça dene.. hassas yerlerin yani dikkatli okşa ;)

0|0
    0|0
  • iki türlü orgazm yaşar kadınlar ilk olarak kiltorisle bunda dışardan yapılan mudehalerle kolay ve çabuk olur ikincisi vajinal yani iç kısımdan gerçeklerişir ki bu daha çok zordur kimisine göre ama her ikisindede ilk ve ikinci art arda gerçkelşirken sayı artıkça zorlaşır çünki uyarılma süresi fazlalaşır his kaybı çogalır

0|0
    0|0
  • Ilk orgazmdan sonra vajina tamamen hassaslasir kardesim Yaratilan her etkiyi saniyede alabilecek kapasiteye gelir sismesi normaldir fakat zevk konusu o ayri duyarlilik bitmedigi icin yani devam eden surecte sureci devam ettirmek mantikli degil. Orgazm bittikten 2 saat sonra bir daha dene bosluk birak 4 saat sonra bir daha dene... Tavsiyem elini degil denemen amacli tazikli ilik su kullan...

0|0
    0|0
  • Şeyinin şeyini şey etme ondan şey oluyor :S

0|0
    0|0
  • Birisini bul.

0|0
    1|0
  • İlk basta masturbasona kuru kuru basliyosan eger tahris ediyo olabilirsin birden sonra zaten istek arzu yavas yavas azalmaya baslar bu normal baska seyler denemen lazim eger daha fazla haz almak istiyorsan

0|0
    0|0
  • Çok hirpalamissin

0|0
    0|0
  • tahrıs edıyorsun ondandır lıck yapacak bırı lazım sana

0|0
    0|0
  • Tahris ediyosun hassas bir organ vagina bide islanmadan oksarsan tahris artar ve zevk yerine aci verir sekste de boykedir islanmayan vaginaya penisi sokarsan kadina aci verir sadece

0|0
    0|0
    • ıslanıyor onda bir sorun yok ki :S

• hmm anladm

• oyleee adim belli dusunursen :)

• Nasıl ki erkek sertleşiyor. Aynı şekilde kadın tahrik oldugunda klitoris sişer.

0|0
    0|0
  • bazen bende mastla boşalamıyorum bırakıyorum çok uzun sürüyo bazı mastlar

0|0
    0|0
  • Çok kurcalama tahrip oluyo yavrucak

0|0
    0|0
  • bir kerede birden fazla yapacagına daha sık yap 1 kez yap

0|0
    0|1
  • bir bakmak yakindan analiz yapmak lazim

0|0
    0|0
  • özele gel anlatayım

0|0
    0|0
  • Idareli kullan 2 den sonra o da yoruluyor dinlenip toparlanmasına izin ver

0|0
    0|0
  • Tuhaf cok tuhaf alerji olabilir

0|0
    0|0
  • Cildin hassa s herhalde ondan tariş oluyor

0|0
    0|0
  • Pes pese hemen yapma nasil istek varmis öyle:)) ilkinden sonrs hemen istek gelmiyo bana

0|0
    0|0
  • On on bes kez mi :)

0|0
    0|0
  • şu boşalma olayınızı bı anlamadnz gtii

0|0
    0|0
  • Vibratör ya da u tür şeylerin yardımıyla yapmalısın

0|0
    0|0
  • ard arda mı 2 3 kere yapiosun

0|0
    0|0
    • çok daha fazla

• bende ama vucutda biyere kadar:))

• sanrm haklsn :(

• Mast gösteripde vermemek gibi bişey bir kaç defa kandırdıktan sonra yemiyor :) şişlikde aynı mevzudan oluyor istediğini verirsen sende istediğini alabilirsin

0|0
    0|0
  • Ya normaldirr biz erkeklerdede oylee

0|0
    0|0
  • hatunların da azgını oluyomuş :D :D: D

0|0
    1|0
    • :S :S

• :/ ben naptm sen tut kendni

• bende tutamıyom işin aslı :D

• Çok oynama biraz ara ver sonra toparlarsın eski günlerine dönersin o zevk dolu anları tekrar yaşarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne kadar suruyor o an aldgn zevk kac saniye falan

0|0
    0|0
    • hmm sanrm 8-10 sany çok çok zevk alyrm snra azck durgunlaşıyor boşalmam çok uzun sürmyr çnkü çok sulandırıyorum şişliğe hala bir çözm bulamdm :S

• Bosalma nasil bisey? Ben sanirim hic bisalamadim :( sislik icinde kuru yapma biraz islat

• Tahriş ediyorsun o yüzden acı veriyor. Yağ sür oraya, ya da rahim deliğinden akan sıvıdan sür. Okşadığın yer mutlaka kaygan olmalı yoka acır. Bir kere boşalınca ikinciden zevk alamıyorsan yapma. Bir kere yap kafi bence.

0|0
    0|0
  • Eğer hiç ara vermeden yapıyorsan iki üç kere boşalmaya çalışıyorsan vajinanı zorlamış olursun. Acıma yapar. Sertlik yapar. En fazla iki kere boşal. Parmaklarınla çok zorlama

0|0
    0|0
    • inanmycaksn blki ama bn 15 kere ble yaptm bağmlı gibiym srekli canım istyor birde bu on 15 bir anda olmuyor tabi sanrm çok zorluyorum ama zorlamazsamda tatmin olamıyorum

Yükleniyor...