Bekareti zarda değil beyindedir diyen kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

evet sorum bu bacak arasındaki bekareti önemli değil önemli olan beyin bekareti bu şu demekmi oluyor istediğin kadar erkekler yat ama beynin bakire olsun:) birde bekareti minik bir zar olarak gören olsa ne olur olmasa ne olur bu ne demek oluyor? beni aydınlatırmısınız? yani bakire olmak beyinle alakalı zarla değil bu ne demek oluyor:)?

Güncellemeler:
lutfen benı aydınlatın bunu dusunen bır cok erkek var bu dusuncenıze gore ıstedıgımızle seks yapalım ama beynı bakıre olsun benı aydınlatın:)

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kızları kandırmak için söylenen birkaç sözden ibaret. Ve saçmalık.

Bekaretlikte kutsaldır bu dunyaya gelmenin bir sebebi var imanın, namusun ve şerefin!

Evleneceğin erkeğe sakla kendini ve böle şeylere de kanma!

3|2
    1|0
    • erkek için bir önemi yokken kız içinde önemli değil.

• hayır ama kendim için erkek için değil

• Hım. Anlaşılan erkeklerden yara almışın. böle katı düşündüğüne göre

Erkekler Ne Diyor 13

• ne demek olyr bilion mu

beyninde her gördüğüyle ..kişmesin..sadece baskı yüzünden birilerine kendini yamamak için

bekaretini saklamasın..kapı aralandıktan sonra her gördüğüne vermesin..bi şey yaşıycaksa sevdiğiyle yaşasın ama kevaşe gibi de her görrdüğüyle değil güvendiği sevdiği insanla birlikte olsun..vermeyip her *oku yiycene sağlıklı insanlar gibi normal cinsel hayatı olsun.sevdiğine sağdık olsun..yarın bi gün evlendiğinde aklı başka yerde kalmasın.bişeyleri yaşayıp farkında olsun demek oluyo

bilmem yardımcı olabildim mi?

2|2
    2|0
    • malesef 1 tane + veriliyor dostum

• evet cinsellik bir ihtiyaç kabul ama ben erkek olduğum halde bile her önüme gelenle yatmıyorum demekki neymiş zarla değil karakterle ilgiliymiş

• ozaman cok ıyı tanımalısın bakıre yada degıl herneyse gecmıste eskortluk yapmadıgının garantısını kım verebılır:)

• ben öyle düşünenlerden biriyim şurada o kadar çok şey okuyoruz ki kadın milletinden nefret eder hale geldik şimdi şöyle düşün 1 kız var bildiğin mahalle motoru 4X4 olanlardan sürtünme oral anal yemediği b*k kalmamış evleneceksin ama ben bakireyim diyor saf yurdum insanıda kanıp alıyor

1 de başka bir kız var vakti zamanında birini çok sevmiş yoğun duygular beslemiş ve birlikte olmuş bir şekilde ayrılmışlar sebep ne olursa olsun ama bunu sana dürüstlükle söylüyor şimdi hangisi namuslu sen karar ver şahsen ben 2. kızı tercih ederim dürüstlüğünden dolayı

2|0
    1|0
    • ayrıca bu güncellemeden anlaşılıyor ki sende ki beyin bildiğin or***pu vücudunu bilemem bilmekte istemem

• yasabılecegı bırıyle olmalı her onune gelen bırıyle yatan bırı ıcın beynı bakıre dıye dusunemem

• her önüne gelen bakire olsa da olmasada zaten namuslu değildir ki dibe vurmuş zavallının tekidir

• şu demek oluyor genç arkadaşım: Sevdiği, değer verdiği adamla sevişti diye kimse namussuz olmaz. ben ve benim gibi düşünen insanlar buna inanır. çünkü sevişmek kirlenmek değil, arınmaktır.

2|1
    2|0
  • abi herkezle yatanın beyni zaten bakire değildir ama kız bir erkekle yatmısdır çocuk sonra onu bırakmısdır kızda bidaha kimseyle yatmamısdır bu kızın beyni bakiredir işte. anladıgım kadarıyla bu insanlarla şuan dalga geçer bi hawa içerisindesiniz ama. ki bu sizin hayatın daha acımasız yönyle karsılaşmadıgınız anlamına geliyo

1|0
    0|0
  • Sadece zarını koruyupta bunun dışında yemediği bok kalmayan kişilere diyoruz biz bunu . Her şeyi yapıp kızlıgı bozulmadıgı için ben bakireyim diye geçinmektense gitsin onuda versin zaten kaşarlığını kanıtlamıştır yada hiç boşuna bakireyim demesin .

0|1
    0|0
    • anladım yanı butun bakıre kızlar bunumu yapmıstır dıyorsun yanı?

• yok onu demedim . ne yapıp ne yapmadığını bilemem ben kımsenin , kimsenin günahına da giremem ama bunu yapıpda bakireyim demesin kimse boşuna ruhu kaşar çünki . Anca kendisinin söylemesi lazım öğrenmek için.

• Beyni olan bekaretini evleneceği kişiye saklar. 5 dk lık zevk için değmez ruhunu kirletmek.

0|1
    3|0
  • hayır istediği kadar erkekle beraber olsun denen bişey yok oral yapar anal yapar bakireyim der o kadın bakire olmaz gözümüzde. Onu yapcağına direk vajinal yapsın daha iyi :D

1|0
    0|0
  • ben yazdım öyle erkekler olabilir, bu kızların kendini erkeklere teslim etmesini gerektirmez

0|0
    1|0
  • bu söz özellikle bekaretini kendini birine yamamak için saklayan, gerdek gecesinin ertesi günü kaç kişiyle yatacağı belli olmayan kızlar için kullanırlır. ha bir de diktirip diktirip kullananlar için kullanılır. o haliyle bir değeri olmadığını anlatmak için kullanılır.tersten algılayıp da başını yakma :)

1|0
    0|0
    • sana yemın edıyorum evlenmeden yatıp kalkan bır arkadasım var sımdı evlendı aynı sekılde baskalıyla yatıyor kız bana dıyorkı alısmıs kudurmustan beterdır hıc bırsey yasamadan yanlızca esıyle yasayan bır bayan esını kolay kolay aldatmaz ama evlenmeden benım gıbı cok sey yasayan bırıde ıfla olmaz kız esının performasını begenmıyor sevgılısı ancak tatmın edıyorms

• kendini eşine saklayıp sonra gidip başka erkeklerle yatanda bir sürü kişi var. sadakat zarla mı ölçülüyor?

• @dirsry ben ne dedim?

• sen yemek yerken bunu ihtiyacın için yapıyorsun kimse zorla yemek yedirmiyor.cinsellik de yemek gibi bir ihtiyaç.sevgilinle beraberken elini tutunca falan etkileniyorsun ama hemen el freni devrede bekaret dimi.diyosun ki bekaretime dokunma da ne istersen yap oldu canım.denemediği pozisyon kalmamış ama bakire.merak etme tıp ilerledi düğünden üç gün önce diktir sıfır km.olursun

0|0
    0|0
    • butun bakıre bayanları bu sekılde yargılamak ne kadar dogru?

• ben sadece tanıdıklarımı söylüyorum.inan bana on tane tanıdıysam sekiz tanesi yaşamış durumda.ve gayet yakın tanıyorum

• fazla genişine alan insan grubu :D

0|1
    0|0
  • Sen bu zıhnıyetle aydınlnamazsın kezbancığım :)

0|0
    0|0
    • hımmm senın zıhnıyetın ıcınde aynı seylerı bende dusunuyorum herkezın fıkrıne ruhuna hıtap edecek ınsanlar cıkar ıns herkezın hayata bakıs acısı ben sana saygı duyuyorsam sende bana duyacaksın herkezle yatıp kalkmak cınsellıgı sıradan bırsey yok ıhtıyactır dıye alılamak acık gorusluk olmuyor cıcım aksıne tıksındırıcı

• Herkesle yatıp kalkmalı demedimki dejenere bır hayata bende karşıyım ama sevdiğinle yaşamıyacaksan kımınle yasıyacan itin bırını bulup evlenıp yasıyacan sonrada boynuzu yıyeceksın ee bu adamm ıcınmı sakladın kendını yıllardır ?

• Beyinde bakire olsa ama bakire olmasa ona damı bakire diycez.

Bakire ama beyninde bakire değil ise. O da bakire ama Sürtüktür.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bakireyim diyebilmek için sadece zarını değil vücudunuda korumalısın.Bekaret sadece zarı bırakmak değildir.Her haltı yiyip bakireyim diye dolaşanlardan bir kız olarak bende nefret ediyorum.Bir kere kapıyı aralayan devamını getiri.Bu beyin içinde öyle.Bir kez oraya başka düşünceler girdi mi silemezsin yok edemezsin hep oradadır ve yenisi eklenir.O yüzden kimse kimseyi kandırmasın.Bekarken yaşamayan ilerde evlenince başkalarına kayar düşünceside yanlıştır.O iradeyle alakalıdır.İradesi olan her zaman tutar kendini.

0|1
    0|0
    • Aman Allah öyle insandan uzak tutsun bizi.Aldatan ne eş ne de dost isterim.Benim gibi dileyen herkesinde Allah gönlüne göre hayırlı insanlar versin :)

• ıns:)

• Kızlığıma bişey olmasın yarın bigün evlenince diyerek başka hertürlü erkekarkadaşlarıyla ilişkiye giren kızlara kıyasla sevdiği erkekle beraber olup her önüne gelenle olmayan kız daha namusludur bence.

Diğeri sadece bacak arasını korumuş yemediği nane kalmamıştır ama öbürü sevdiğiyle olmuştur. Önemli olanda sevdiğiyle olmuş olması herkesle herşeyi yaşayıp ama ben kızlığımı vermedim diye evleniceği adamı kandırmamasıdır!

1|2
    0|1
    • hımm benım oyle dusunen arkadaslarım vardı evlenmeden sevdıgıyle yaptılar sımdı her gun bır baskasıyla yapıyolar ve cok pısmanlar onların soyledıgı su alısmıs kudurmustan beterdır hıc bırsey yasamadan evlenene kadar sabret dıyolar bana yoksa bızım gıbı onune gelenle yatarsın dıyolar:)

• bence yadırgama neden cunku cınsellık bır ıhtıyac bu hepımız ıcın gecerlı.. evlenmeyı dusunen bır ınsan evlenene kadar beklemelı evlenmeyı dusunmeyen bırısıde cok guvendıgı uzu surelı bır ılıskı yasayablılecegı bırıyle olmalı.. ben gunu bırlık ılıskılere karsıyım gercı herkezın kendı hayatı

• ben farklı bişey mi dedim? biriyle beraber olmuş insanları yadırgamam. Birçok insanla arkadan markadan herşeyi yapıp sonra ama ben bakireyim evleneceğim adama sakladım kendimi diyenleri yadırgarım.

• bence beynın bakıre olması gerekıyo neden.cunku her haltı yıyıp sadece zarı koruyanlar war.o yuzden beynınde bakıre olması gerek!

1|0
    0|1
  • 'istediğin kadar erkekler yat ama beynin bakire olsun:) '

öncelikle önüne gelenle yatıp kalkarsan beyninde bakire olmaz. ama birine çok güvenmiştir ve onunla yaşamıştır bunu. gecelik veya kısa süreli ilişkilerden tabiki bahsetmiyorum. uzun süren bir ilişkin varsa ve ciddi düşünüyorsanız bunu yapmak bence saçma değil. ve bu kişilerin beyni bakire olur. istediği kadar erkekle yatıp kalkanın değil.

0|0
    0|1
Yükleniyor...