Kapat

Her gün mastürbasyon yapıyorum?

27 yaşındayım orgazm dediğmz olayı belki inanmıcaksnz ama keşfedeli 2 ay oldu ve her gün mastürbasyn yapmaya başladım bazen günde 2 bile oluyor fazla mı sizce ve zararları var mı? dalga geçmeyin :(

0|1
13|91

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Mastürbasyon aslında sağlıklı olduğunun göstergesidir sadece mastürbasyon günde ikiden fazlaya çıkar ve bu alışkanlık aylar hatta yıllarca sürerse o zaman vajinanda his kaybı oluşur, bu da normal seks sırasında zevk alamamana sebep olur...
    Su an ki durumun gayet normal, özellikle de bu yaştan sonra keşfetmiş olmamdan dolayı gün aşırı mastürbasyon yapmanın da bir sakıncası yok...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 90

• masturbasyonu yeni keşfetmiş biri olarak çok fazla değil zamanla azalıcak ve daha kontrollü hala giricektir, kızlar masturbasyon açısından daha şanslı. tadını çıkarmaya bakın, gerçeği bin kat daha zevkli

1|0
    0|0
  • Evlenseniz daha sağlıklı bir cinsel hayatınız olur

0|1
    0|2
  • Hayırlı olsun diyelim. Geç açılmışsın ama tam açılmışsın.. Bu kadar yıllın patlamalarıdır bunlar. Bağımlılık yapar.. kontrollü olmalısın.. Her şeyin fazlasının zararlı olduğunu unutma.

0|0
    0|0
  • Kendini klitoral orgazma alıştırırsan, vajinal orgazm; yani gerçekten orgazm olabilmeyi çok zorlaştırırsın..

Sağlıksız yani.

0|0
    0|0
    • Uzmanlarda tam tersini diyor araştırdım.

• İstekli olman doğal birşey. İlişki yaşamadın hiç sanırım.

0|0
    0|0
  • peki anlamadığım orgazmı yeni keşfettiysen daha önce masturbasyon mu yapmıyordun yoksa yanlış mı yapıyordun?

0|0
    0|0
    • yapmıyordum o konulara pek kafa yormadm.

• atmıştm valla şu an bende kendme şaşırıyorum

• çok ilginç. cidden şaşırdım. insan gece rüyasında bile seks yapıp boşalabiliyor. fazlasıyla ilginç.

• Anormal birşeymiş gibi davranma. Fazla yapman tahriş eder sadece. Daha dikkatli ol👍 ama seks yapmadığın sürece epey kasacağa benziyorsun😪

0|0
    0|0
  • Her gunn yapma.
    Haftada 2 enfazla 3.
    Neden diyceksen.
    seks cinsellik tamamen beyine psikolejiye dayali daha cok.
    Kendini mast. Alistirirsan evlendiginde ya da iliskiye girdiginde birindee zevk almaya bilirsim.
    Cunku bedemin mast. Aslimis oluyo.
    Ama orgazmi yasabildigin icin cok sansli bir kadinsin kiymetini bil

0|0
    0|0
  • Yuh 27 yaşındasın daha yeni yapıyorsun inanmam nerde yaşıyorsun uzayda mı boşalmak Güzeldir rahatlar insan

0|0
    0|0
  • 27 yaşında olupta keşfedeli 2 ay olduysa yılların acısını çıkartıyorsun demektir.

Vücutta alarm veriyor artık 27 sene oldu tık yok sende diyor. Napsın daha?

0|0
    0|0
  • boğazinda kalsin emi

0|0
    1|0
  • Haftada 2-3 normal..
    Azaltabilirsin aslında senin elinde..

0|0
    0|0
  • Yapma zararlı.

0|0
    0|1
  • Seks yap bahsettiğin şeyin 30.000 ile çarpılmış halini düşün 😉

0|0
    0|1
  • Orgazm yaşayan masum köylü diyemicem, keyfini çıkar bence.

0|0
    0|0
  • Eline kuvvet abla ne diyelim 😊

0|0
    0|0
  • ben erkek odluğum halde bile ayda bir kere ya yapıom ya yapmıom sorun sizde

0|0
    0|1
  • Yaş itibari ile baya geç kalınmış bir cınsel yaşam deneyimi ama sonuçta keşif var ramazanda dikkat!!!

0|0
    0|0
  • Aynı durumdaym napim ya

0|0
    0|0
  • evli değilseniz derhal koca bulun kendinize lütfen sizin yapmanız insanlık açısından sağlıksız görüşlerimiz sağlıksız olur

0|0
    0|0
  • azmışın sen abla.)

0|0
    0|0
  • Biz 11-12 yaşımızdan beri yapıyoruz sıkıntı yok popalamaya devam

0|0
    0|0
  • Herşeyin fazlası zarar 2 gün de bir yapmaya çalış.

0|0
    0|0
  • Bayanlarin cogunda ayni problem var dert etme :) Hergun iyi degil acikcasi haftada 2-3 kere gunde 1 yapmani oneririm... Zarari kocani birakip masturbasyon yapman olabilir...

0|0
    0|0
  • bişi olmaz devam et hatta şeffaf poşetlerden bul içerisine bir tlefon koy kendinden o telefonu ara klotorifine deydir çıldırırsın dene günde 3 e çıkar bu

0|0
    0|0
  • sadece tahrısten sıyahlasır

0|0
    0|0
  • Ben hergün yapıyorum cinsel hayatım olmasına rağmen farklı bir zevk ve fantezi sıkıntı yok ama zayıflatıyor işte bide çok yorgun oluyor insan

0|0
    0|0
  • yok yaaane zararı olcak tahriş etme yeter :D

0|0
    0|0
  • hemen evlen bence :)

0|0
    0|0
  • Gitti senin oruçlar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    60

Kızlar Ne Diyor 13

• ovvvv.. çok bir meşgalen olsun ki aklına fazla gelmesin hemde orucuna bir zeval getirmede.. artık azaltmaya çalış..

0|0
    0|0
    • Oruç tutamıyorum

• teşekkürler yapmadm istek var ama engelliyorum :( belkide çok geç tanıştm orgazm la o yüzden böyle oldu ergen gbiym şu günlerde..

• canım yaa.. evet yeni keşfetmendende olabilir..

• Elinden kabuklu yumurta yenmez.

0|5
    1|1
  • Yazik olmus yumurtalarina canim... Sorun olmaz sen bayansin :D espri yapardim ama kalsin :D

0|1
    0|0
  • 2 ay mı oldu vayy erken keşfetmişsin

0|0
    0|0
  • Ramazan ayındayız ahlaksız

0|1
    3|4
    • ramazan ayında cinsel kategoride işin ne?

• Soran haklı.
      Simultan bu tavrınla insanlardaki az da olsa ramazan sempatisini öldürmekten öteye gitmezsin. Küstüren değil sevdiren olmayı deneyin. bir öğrenemediniz sizi gidi cennet tapulu ahlak bekçileri.

• Hahaha ilk zamanlar oyle oluyor yaaa :) ben ilk universitenin birinci yilinda kesfetmistim resmen bagimli olmustum cok hosuma gitmisti ayni sen gibi surekli yapiyordm tabi ama zamanla bikiyosn alisiyosn falan yani gecer merak etme :) guzel bisi :)

0|0
    0|0
    • Aynen ya ilk oldğu zaman kahkaha krizine girdim resmen :D çnkü hayatmda tatmadğm bir hissi tattm çok garipti :D sürekli gün içnde o hissi hatırlıodm tekrar istiodm hatta ilk ay korkmuştm bağımlı olcam keşke öğrenmeseydm diye :D

• Hayır fazla değil canım. Psikolojik olarak ilerleyen zamanlarda fazla masturbasyon yapan kişiler ileride cinsel doyuma zor ulaşıp eşlerinden tatmin alamazlarmış bilgine canım yavaşlamalısın biraz :)

0|0
    0|1
    • Uzmanlarda tam tersini söylemş kendni tanıyan orgazm ulaşan kadn evlenince dha mutlu olr diye iyce kafam karştı.

• bu konuda haklısın ben çok fazlasını demek istemiştim :)

• patlatacan ablam yavas git

0|1
    0|0
    • Yok canım patlamaz parmaklamıom :D

• neden bu kadar geç ki ama.

0|0
    0|0
    • ya daha önceden bir kaç defa denedm olmadı çnkü kafamda saçma geliodu insanın kendi kendine bunu yapması fazla mantıklıyım o yüzden hayal bile kuramıodum düşün :D Kız kardşmle armzda fazla yaş yok baktm o yapıyor bende hırs yaptm bir gün uğraştm oldu :D

• hadi ya çok geç kalmışsın senin ilişkiye başlamış olman lazımdı bu yaşlarda :) nasıl azim yapmışsın öyle :)

• zzevk için mast haramdır zinaya düşüleceği durumdaysa vacip nasıl kendimi durdurabilirim dersen işte yanıtı
    Allahın insana yerleştirdiği bu şehvet hissinin kontrolde tutulmasında en önemli tedbir tahrik edici unsurların bulunduğu ortam ve yayınlardan kaçınmaktır. Çünkü Allah “zina yapmayın” değil “zinaya meyletmeyin” emreder. Meylin oluşabileceği her ortam ve yayın zaten zinayı netice verecektir.
    Çünkü cinsel isteğin insanın iradesini aciz bırakacak seviyeye ulaşması elbette birden bire olmaz. İlk öncesinde meyil oluşur. Önemli olan da bu meyli oluşturan ortamlardan irade kullanılabilir durumdayken kaçınmaktır. O ortama girdikten sonra “ben kendime hakim olamıyorum, na’pim?” demek zaten bir saçmalık olur.
    Çözüm ve tedbir; harama meylin oluşmaması için haram ortamlardan kaçınmak, onun yerine alternatif bulmaktır. Hem hayırlı hem eğlenceli arkadaş ve işler bulmak o kadar zor bir şey değildir. Yeter ki insan Allahın rızasını istesin..
    Bir kudsi hadiste Allah: “Bana yürüyerek gelene ben koşarak gelirim” buyurmaktadır. İnsan Rabbine yöneldiğinde.. Allah rahmet kucağına aldığı o kulunu elbette günahlardan kurtaracaktır..
    Hadis-i şerifte peygamberimiz; bir günahından istiğfar eden o günahı hiç işlememiş gibi olur, buyurur. Bu kadar şefkatli bir Allahı olan insan, günahtan kaçmak için Rabbinden yardım istemelidir. Allah’ın yardımı elbette kuluna ulaşacak, onu affedecek ve o kul günahlardan kaçamasa bile Allah, günahları o kulundan kaçıracaktır..
    Dua eden ve çok istiğfar eden kimseyi Allah günahlardan korur

2|0
    1|0
  • namaz kılmayı dene o zaman ister istemez bırakırsın... bir süre sonra zaten mastürbasyon da zevk vermez. bence fazlası zarar ya da hepsi zarar. dinen pek uygun değil.

3|3
    1|1
  • Kendini tutucakdin abla evlendiği zaman orgazm olamazsın manuel olursun diyim sana :) kolay gelsin bu arada

0|1
    0|1
  • Bence normal abla ama alıştırma kndini evlnince ilişkide elle orgazm olma gerekir adamın ki ise yaramio sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...