Kızlar ya da bilen biri baksın lütfen cok kötüyüm :( :( ?

idrar yollarımda enfeksiyon var benım , son 2 gundur koyu renkte akıntı gelıyordu bugunde iyice kan rengi oldu ama siyaha yakın ve kan kokuyor kasıklarımda agrıyor bıraz cok korkuyorm cok cok bilen varsa soylesin regl olmama daha 20 gün var en az Sizde oldumu hıc kızlar boyle nolur cevap vern :(

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bir çok bayan adet dönemine henüz uzun bir süre varken kahverengi lekelenme şeklinde kanama olur. Bunun bir çok nedeni vardır.

Bunların başında stres, kist, miyom, rahimde yara, ilaç kullanımı, çevresel faktörler , rahim kaynaklı bir sorun vs. Gebelik beklentisi olan bir çok bayan lekelenmeyi hemen hamileliğe bağlıyor. Oysaki yerleşme kanaması dediğimiz implantasyon gebeliğin 6-7 gününde başlar. İmpalantasyon ceninin rahime gömülme aşamasıdır. Lekelneme adet kanamasından çok farklıdır. Günlük 1 pedi doldurmuycak miktarda olur. Şimdi buna açıklık getirdikten sonra Adet öncesi lekelenmelere değinelim. Adet öncesi olan lekelenmeler yukarda anlattığımız faktörlerle alakalı olabilir. Adet dönemi öncesi gelen kahverengi akıntı genelde aylık döngünüzün başlayacağına işaret eder. Kahverengi akıntı başka şeyler anlamına da gelebilir. Mesela polipler yüzünden kahverengi akıntı oluşabilir. Kahverengi akıntı genellikle önemli bir durumdan kaynaklanmamaktadır. Ama yinede göz ardı edilmemelidir. Kahverengi akıntılarının asıl sebebi endometriyal hücrelerimizdir. Ancak bütün bu söylediklerimizden farklı şeyler de vardır. Mesela kahverengi akıntıların sebebi ciddi bir hastalık da olabilir. Serviks kanseri yumurtalık, rahim ya da rahim boyu iltihabı, bel soğukluğu, Vajinal mantarlar Vajinal siğiller Bu ciddi hastalıklardan bazılarıdır. Sevgili hanımlar bu konu hakkında genelde hemen internet başında sorunuza cevap aramaya yöneliyor ve buna uygun kürler ve tedaviler uyguluyorsunuz. Şunu belirtmeliyim ki bu alternatif yollar her zaman işe yaramaz ve bilakis zararınıza olabilir. Doktorculuk oynamak yerine mutlaka bu tür durumlarla karşılaştığınız da bir kadın doğum uzmanına görünün.

0|0
    0|0
    • EİG için teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 8

• Hemen hiç zaman kaybetmeden doktora git.. Sanki döl yolunda yara var gibi.. Çikolata kistide olabilir sakın ihmal etme..

0|0
    0|1
  • Taş veya kum döküyor olabilirsin. Bende de böyle olmuştu doktora gittim. İlaç vs verdi taşlar düşünce düzeldi

0|0
    0|0
  • dur sakin ol tedavisi var ya enfeksiyon herkeste olabilen bir şey dönem dönem hemen kötü şeyler getirme aklına git doktora ama çok korkulacak bir şey değil bence

0|0
    0|0
    • gidicem bu hafta 5 dk falan oldu kan gibi olması sımdı coktn gecı umarım kotu bıey degıldr cok sagolun :(

• cok sagolun moral verdiniz cidden yaaa ınsallah geçer kotu bısey degıldır :(

• geçer ya nolcak. yeter ki olumlu düşün bu düşünce hastalıktan beter eder

• Ultrason cektir

0|0
    0|0
  • enfeksiyondan iste iyice berbat olmus doktora gorun

0|0
    0|0
  • sen dogruca doktara git tahlil yapılması lazım sana

0|0
    0|0
  • İlişkiye girdinmi

0|0
    0|0
  • En kısa zamanda doktora git.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Canım idrar yollarındaki enfeksiyon belliki rahim yollarınada geçmiş olabilir bu yüzden akıntın koyu renkte geliyordur. sana tavsiyem ben bu şekilde atlattım. Günde en az 2 buçuk LİTRE su içiyorsun. yoksa doktorun idrar kültüründe bakteri artışını gördüğündede bunu aynen sana söylicek. Ve suyu musluktan içme hazır su kullan geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
    • su ıcıyorum hep sımdı bıle :( ck korkuyorum cok:( bu hafta gdıcem tekrar doktora :(

• korkulacak bir şey yok idrar yolu enfeksiyonu işte
    antibiyotik ile geçer ağrı için de buscopan verilir
    idrar tahlili yaptır tamam işte

0|0
    0|0
  • Eczaneden tek kullanımlık sıstıt ılacı al eecetesz satılıyo 11 tl falan

0|0
    0|0
  • Bol su içmen gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...