Sevdiğiniz erkek bakire ile evlenmek istiyor, diktirir misiniz yoksa dürüstçe ilişkilerinizi anlatır mısınız?

Soruyu kişilikde sordum içinde cinsellik olmamasına rağmen silindi şimdi cinsellik katagorisinde soruyorum.

Güncellemeler:
Mesela geçenlerde gazetede 1 yıllık evli bir çiftten erkek olan p*rno sitesinde gezerken eşinin p*rno videosuyla karşılaşmış ve kadın demiski ben hiç ilişki yaşamadım evlendiğimde bakireydim hastanede doktor beni bayıltıp tecavüz etmiştir dedi. Doktor'da ifade vermiş ben sünnetliyim videodaki adam sünnetsiz biz ilişki yaşamıştık hastanede çalışırken ama hiç tecavüz etmedim. Yani bu kadının durumuna kim düşmek ister.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• cinselliği birbiriyle yaşamamış deneyimlememiş insanların evlenmesine bile karşıyım .

birbirine dokunmadan evleneceksin sonrasında aaa süprizzz birbirinizle ten uyumunuz yok istekleriniz farklı bir ömrü geçirmek eziyet halini almazmı ...

ayrıca erkeklerin bakire istiyorum görüşünü kimse dokunmamış olsundan daha öte kadın başkasıyla birlikte olmamış olsun tek kendini bilsin ve iyi ile kötüyü yeterli ile yetersizi ayırt edemesin diye istediği kanaatindeyim ...

evleneceğin insana yalan söylemek kadar kötüsüde olamaz yalanlar üzerine kurulu bir birliktelik olmamalı

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• anlatamayacağım şeyleri yaşamam.

2|6
    1|1
  • bekarete önem veren erkekle zaten evlenmem;)

1|5
    2|9
  • Benden onu bekleyecek adamın diğer kızların da ilerde evleneceğini düşünüp hiçbişey yapmamış olmaması gerekir!

0|0
    0|0
  • anlatırım giderse gitsin napalım yani dünya ondan ibaret değil

2|3
    1|5
  • hiç ilişkim olmadı ki

0|4
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• ilişkim olsa bile bekaret takıntısı yapmam.erkekler her haltı yiyip bakire arıyor bence yanlış.zaten bekaret takıntısı sadece bizim ülkemizde var.ayrıca o zarın asıl görevi rahim bölgesini mikrolara karşı korumak.yoksa soğan zarı gibi bişey olsa ne olur olmasa ne olur.beyni bakire olsun yeter

9|1
    1|0
    • keşke herkes senin gibi düşünse;)

bir erkek bakirse bakire eş isteyebilir, öbür türlüsüne bende karşıyım

• su zarı bır sogan zarı gıbı goruyorsan sana soylenebılcek laf yok :d

• bekaret zarının yapısı soran zarı gibidir.istersen tıbbi olarak bilgilen

link

• soruda cinsellik olmamasına rağmen silinmiş. pardon ama dikilecek olan şey çorap söküğü değil heralde dimi

0|2
    1|1
    • Vallah ben bu soruyu kişilik katagorisine daha çok yakıştırıyorum daha çok uyuyor.

• öncebekaret edepli olmak demektir.

yeri geldiğinde duyguların istese de kusura bakma

ne eşim olacak kişiye ne de senin eşin olacak kişiye karşı bunu saygısızlık olarak görüyorum

diyebilmeli.

2|1
    0|0
  • bekareti isteyen erkek bakir mi ?

2|1
    0|2
  • Benim için bekaret önemli onun bunun altına yatıp benim koluma karı olamaz kimse...

Ben nasıl temiz yaşıyorsam oda temiz olacak temiz gelecek

2|3
    4|1
  • Bunu diyen erkekle olmaz zaten olmamalı

4|2
    0|0
Yükleniyor...