Korkuyorum ne yapmalıyım

Nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama, bir tane kadın havuçla mastürbasyon yaparken, rahim duvarını yırtmış, (yalnız rahim duvarı kızlık zarı değil belirteyim de) sonra o kadar hızlı yapıyormuş ki kanatmış. hava pompolamış sonra iki dakika sonra kalbi durmuş. kadın ölmüş, böyle bi şey okudum arkadaşlar kaç haftadır kendime dokunamıyorum sevgilimde dokundurtmuyorum, kasılıyorum. ne yapmalıyım yardım!


0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

 • link

  penis veya artık hangi cisim ise rahme girmez, en fazla rahim ağzına ulaşır. doğa soyun devamı için gerekli olan organı tamamen dış etkiye açık biçimde yaratır mı sence? erkeğin -ya da ilgili konumuzda havucun- girdiği yer ise vajinadır ve tekrar ediyorum, en babası rahim ağzından ileriye giremez, eğer çok açılı diş fırçaları gibi kıvrılma yeteneğine haiz değil ise!

  gelelim şu havuç-penis olayına. havuçla rahim duvarını zedeleyebilse de yırtabileceğii hiç sanmıyorum, o kadar sert olsa hiçbir canlı yiyemezdi bu bir. rahme hava pompalasa da kalbe ulaşması mümkün değil, tamamen saçma bir teori; böyle bir durumda kadın en fazla kan kaybından ölebilir. kaldı ki rahim duvarını yırtsa öyle bir acıyı yaşarken mastürbasyona da devam edemez bu da iki.

  sevgilinin ve aslında tüm erkeklerin penisi senin vajinana en uygun cihaz olarak üretildi ve kullanma talimatına uygun kullanıldığı takdirde seni öldürmesi mümkün değil. aslına bakarsan yanlış kullansan da öldürmesi pek mümkün değil, en fazla sürtünme sebepli aşınma -amortisman payın artar o kadar.

  yani demem o ki, olur olmaz hikayelerle haybeye kendini de sevdiceğini de üzme, keyfine bak sen...

  2|2
  • Şikayet

   böyle birşey olsa zenciler hep ölür kesinlikle ablama katılıyorum zaten bakma ağızı acan 20 25 cm penis diyo penis boyu belli 10 17 cm arası

  • Şikayet

   "amortisman payın artar o kadar."


   :D :D :D alemsin hee... Çok güzel yazmışsın bu arada ;)