Korkuyorum ne yapmalıyım

Nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama, bir tane kadın havuçla mastürbasyon yaparken, rahim duvarını yırtmış, (yalnız rahim duvarı kızlık zarı değil belirteyim de) sonra o kadar hızlı yapıyormuş ki kanatmış. hava pompolamış sonra iki dakika sonra kalbi durmuş. kadın ölmüş, böyle bi şey okudum arkadaşlar kaç haftadır kendime dokunamıyorum sevgilimde dokundurtmuyorum, kasılıyorum. ne yapmalıyım yardım!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• link

penis veya artık hangi cisim ise rahme girmez, en fazla rahim ağzına ulaşır. doğa soyun devamı için gerekli olan organı tamamen dış etkiye açık biçimde yaratır mı sence? erkeğin -ya da ilgili konumuzda havucun- girdiği yer ise vajinadır ve tekrar ediyorum, en babası rahim ağzından ileriye giremez, eğer çok açılı diş fırçaları gibi kıvrılma yeteneğine haiz değil ise!

gelelim şu havuç-penis olayına. havuçla rahim duvarını zedeleyebilse de yırtabileceğii hiç sanmıyorum, o kadar sert olsa hiçbir canlı yiyemezdi bu bir. rahme hava pompalasa da kalbe ulaşması mümkün değil, tamamen saçma bir teori; böyle bir durumda kadın en fazla kan kaybından ölebilir. kaldı ki rahim duvarını yırtsa öyle bir acıyı yaşarken mastürbasyona da devam edemez bu da iki.

sevgilinin ve aslında tüm erkeklerin penisi senin vajinana en uygun cihaz olarak üretildi ve kullanma talimatına uygun kullanıldığı takdirde seni öldürmesi mümkün değil. aslına bakarsan yanlış kullansan da öldürmesi pek mümkün değil, en fazla sürtünme sebepli aşınma -amortisman payın artar o kadar.

yani demem o ki, olur olmaz hikayelerle haybeye kendini de sevdiceğini de üzme, keyfine bak sen...

• "amortisman payın artar o kadar."

:D :D :D alemsin hee... Çok güzel yazmışsın bu arada ;)

• böyle birşey olsa zenciler hep ölür kesinlikle ablama katılıyorum zaten bakma ağızı acan 20 25 cm penis diyo penis boyu belli 10 17 cm arası

Erkekler Ne Diyor 12

• somalide insanlar meyve bulamıyor millet nereye sokacağını şaşırmış artık

• hahaha çok güldüm... yok inanma.

5 yıl kadar önce bir kız arkadaşımla ilişkiye girmiştik 3 yada 4. seferden sonra hafif bir kan geldi. neyse dedik ama kız bir gün sonra dr a gitti ağrıdan ötürü ve rahim duvarı yırtılmış. kız ölmedi, birkaç kez daha sevişip ayrıldık :D hala yaşıyor bildiğim kadarıyla. sevişiyordur da :P

• sizin yaşlardaki bayanların fazla mastürbasyon yapmaması için yaşlıların uydurduğu efsanedir o...inanmayın derim...

• büyüyünce geçer

• okadar sert bir cisim sokmayacağın sürece birşey olmaz. penis okadarda sert değil öyle bir zarar vericek kadar

• sanmıyorum böyle birşey olacağını

• somalide insanlar meyve bulamıyor millet nereye sokacağını şaşırmış artık

• uydurma olma ihtimali çok yüksek. p*rnolara bakarsan havuç dışında envai çeşit, ondan çok daha büyük şeyler sokanları görebilirsin. öyle olsa onların hepsinin başına benzerleri gelirdi. gerçeklik payı olduğunu pek düşünmüyorum.

• sitenin kalitesi gün geçtikçe düşüyo

yöneticilerin buna bi çare bulması gerek

• Havuç kaç cm olduğuna bağlı

sen şimdi 8 cm duyarlı girişi olan vajinaya 15 cm ve kıvrımları ilişkiye göre olmayan bir nesneyi

oraya sokarsan rahim duvarını yırtar.Onu öldüren şey rahim yırtığı değil kanamaya bağlı ölümdür.

• o ne be öyle yaa :ss

korku filmi gibi bişey bu :-)

• havuc farkli sevgilin havucu farkli sorun yoksa birak dokunsun bence

Kızlar Ne Diyor 5

• Ya nimet oraya sokulur mu? Psikolojinin bozulması normal.

• Sende havuçla mastürbasyon yapma sorun olmaz :)

• benzerini ben ninemden duymuştum kadın kendini tatmin etmek isterken patlıcan sokmuş ve kırılıp içinde kalmı doktorluk olup tüm köye rezil olmuş... ne iğrenç ya

• Kadının akılsızlığı madem bu kadar kendinden geçiyorsun erkekmi kalmadı dünyada.. Korkma bişey olmaz, böyle şeylere takılma.. Eceli gelmiş ölmüş..

• Sevgilinle içine havuç mu sokuyorsunuz sanki :)? Sakin ol. Bunları nereden okuyorsunuz bir bilsem.

Yükleniyor...