Epilasyon yaptırıcam şey olur diye korkuyorum?

vücudumdaki kıllardan kurtulmak istiyorum kalça ve kasık bölgesine geldiği zaman orgazm ya da dikleşme yaşamaktan korkuyorum o esnada bunun önüne nasıl geçilebilir?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• bu işi yapanlar alışıktır böyle şeyler görmeye. Mesela bene bikere ağdaya gittiğimde boşalmıştım azcık. Sorun olmaz.

0|3
    0|0
    • sorun onun değil benim rahatsız olmam utanıp bir daha gidememem aslında ve be epilasyonuda olmalıyım

• tipta utanma yoktur yaslan arkana halletsinler

• ya bu tıp değilki daha çok bakım merkezleri tarafından eğitimli kişilerin yapmış olduğu bir uygulama

Kızlar Ne Diyor 3

• Sıkıntı 😀

0|0
    0|0
  • evde yapmaya çalış derim :)

0|0
    0|0
    • evde epi aleti yok ki üstelik basit bir makina ile değilde alexandre gibi makinelerle kökten çözüm için istiyorum ben

• Alexandre gibi bir makineyle sertlesirsen tebrik ederim çünkü bildiğin acıtıyor o hassas bölgeleri bırak zevk almayı.. bitsede kurtulsam diye bakıyorsun hatta kaçıyorsun, acısıda elektrik çarpmasını ısırıkla karışımı gibi birşey

0|0
    0|0
    • ya ben makinenin değmesinden dolayı demiyorum bildiğin neredeyse soyunucam ve karşı cins temas kuracak sorun burada

• İyide karşı cins seni oksamiyor ki bildiğin acılı cimdikliyor. hani sadece orda dursa ve baksa anlarım, yatıyorsun önüne takıyor gözlüğü başlıyor yakmaya :):) o iki saniye de de sertlesirsen.. tuaf yani.. sertlesmeninde bir zamanı var zaman alan bişi değil mi ki.. Brad Pitt olsa zevk almam derslerim kızarıyor ama naparsin..

• ben daha kendisi gelmeden dokunacağını hayal ederekten sertleşiyorum tam dokundu mu hissederse kızarırım dahada yaptıramam napıcam ben ya erkek epilasyoncu da yok epilasyonuda yapmam lazım kıllarım istenmiyor

Erkekler Ne Diyor 3

• Erkek olsa daha sıkıntı bence :D Benim yine kalkar açıkcası ama heycandan

0|0
    0|0
  • Kadına çok fazla bakmada unut gitsin telefonla felan oyna kalkarsada yiğidin mali meydandadır abi yaoicak bisey yok gorsun ölmez ya

0|0
    0|0
  • bunu bende düşünmüştüm merak etme olmaz , çünkü o an bir işle uğraşıyor olcaksın fantezi kurma kafanda :D

0|0
    0|0
    • ama o an benim o tarafıma gelince ister istemez düşünüyorum napcam bilemiyorum :D farketse utanır bir daha gidemem ama

• gitmeden önce mast. yap o zaman kalkmaz heralde

• ya ben çok istikrarlıyım mastürbasyonum bile 10 dakika sürüyor yani boşaldıktan sonra bile en geç 1 saat sonra yapabilirim.. erkek olsa sorun değil bu işi yapan erkek yok mu hiç

Yükleniyor...