Kapat

Epilasyon yaptırıcam şey olur diye korkuyorum?

vücudumdaki kıllardan kurtulmak istiyorum kalça ve kasık bölgesine geldiği zaman orgazm ya da dikleşme yaşamaktan korkuyorum o esnada bunun önüne nasıl geçilebilir?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• bu işi yapanlar alışıktır böyle şeyler görmeye. Mesela bene bikere ağdaya gittiğimde boşalmıştım azcık. Sorun olmaz.

0|3
    0|0
    • sorun onun değil benim rahatsız olmam utanıp bir daha gidememem aslında ve be epilasyonuda olmalıyım

• tipta utanma yoktur yaslan arkana halletsinler

• ya bu tıp değilki daha çok bakım merkezleri tarafından eğitimli kişilerin yapmış olduğu bir uygulama

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Sıkıntı 😀

0|0
    0|0
  • evde yapmaya çalış derim :)

0|0
    0|0
    • evde epi aleti yok ki üstelik basit bir makina ile değilde alexandre gibi makinelerle kökten çözüm için istiyorum ben

• Alexandre gibi bir makineyle sertlesirsen tebrik ederim çünkü bildiğin acıtıyor o hassas bölgeleri bırak zevk almayı.. bitsede kurtulsam diye bakıyorsun hatta kaçıyorsun, acısıda elektrik çarpmasını ısırıkla karışımı gibi birşey

0|0
    0|0
    • ya ben makinenin değmesinden dolayı demiyorum bildiğin neredeyse soyunucam ve karşı cins temas kuracak sorun burada

• İyide karşı cins seni oksamiyor ki bildiğin acılı cimdikliyor. hani sadece orda dursa ve baksa anlarım, yatıyorsun önüne takıyor gözlüğü başlıyor yakmaya :):) o iki saniye de de sertlesirsen.. tuaf yani.. sertlesmeninde bir zamanı var zaman alan bişi değil mi ki.. Brad Pitt olsa zevk almam derslerim kızarıyor ama naparsin..

• ben daha kendisi gelmeden dokunacağını hayal ederekten sertleşiyorum tam dokundu mu hissederse kızarırım dahada yaptıramam napıcam ben ya erkek epilasyoncu da yok epilasyonuda yapmam lazım kıllarım istenmiyor

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Erkek olsa daha sıkıntı bence :D Benim yine kalkar açıkcası ama heycandan

0|0
    0|0
  • Kadına çok fazla bakmada unut gitsin telefonla felan oyna kalkarsada yiğidin mali meydandadır abi yaoicak bisey yok gorsun ölmez ya

0|0
    0|0
  • bunu bende düşünmüştüm merak etme olmaz , çünkü o an bir işle uğraşıyor olcaksın fantezi kurma kafanda :D

0|0
    0|0
    • ama o an benim o tarafıma gelince ister istemez düşünüyorum napcam bilemiyorum :D farketse utanır bir daha gidemem ama

• gitmeden önce mast. yap o zaman kalkmaz heralde

• ya ben çok istikrarlıyım mastürbasyonum bile 10 dakika sürüyor yani boşaldıktan sonra bile en geç 1 saat sonra yapabilirim.. erkek olsa sorun değil bu işi yapan erkek yok mu hiç

Yükleniyor...