Eşcinsellik bir yönelim midir?

Size travesti transexsual gey lezbiyen vs vs olmak yönelimmidir ? Doğuştan gelen bir durum veya çevre etkenlerinden mi kaynaklanır ? Yoksa tanrı öylemi yaratmıştır ?

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• saygı duyuyorum

0|0
    0|0
    • sadece kadınlardan hoşlanıyorum bu arada onu da dipnot olarak belirteyim

Kızlar Ne Diyor 8

• Psikiyatrlar, bilim adamları ve daha birçok uzman kişi böylesi durumların hastalık yada sapkınlık olmadığını doğuştan gelen bir durum olduğunu savurken bazılarınında çıkıp hastalıktır sapkınlıktır demesinin cahilliğinden kaynaklandığını düşünüyorum.. der ve;çeker giderim :D

1|1
    1|0
  • Allah ol demis oyle olmuslar. Bize laf dusmez.

O degil de bu kisileri dislayanlar kendi cocuklari olsa napar bilemem :-).

1|1
    1|0
    • kesinlikle katılıyorum homofobiye karşıyım çünkü ben homoyum :D :D :AD:ASD:ADS:

• Hepimiz homoyuz. Hepimiz sapiens sapiensiz

• Dogustan oldugunu inaniorum..onyargili bakmam..on yargili bakanlarda sukretsinlerki Allah onlarin sinavini bu sekilde vermedi onlara

1|1
    1|0
  • bu durum fıtri ve yaratılış olarak her insanda ve erkekte olabilir. Bu da insan için imtihan vesilesidir. Yani bir insan için karşı cinsten birisiyle nikahsız ilişki yasaklandığı gibi, aynı cinsten olanlar içinde, beraberlik yasaklanmıştır.

Eşcinsellik dine göre uygun değildir uygun gibi gözteren bazı şahsiyetler vardır.günahıyla, haramıyla övünenler Firavun'dan kötüdür" derler.

0|0
    1|1
  • Bilmiyorum hormonlar, psikolojik travmalar,farkli olma istegi, bi yere ait olma gudusu. Belki hepsi belki hic biri.

1|0
    1|1
  • kişinin kendisini bilmesidir.

1|0
    1|0
  • travestiler icin bisey diyemem ama gay yada lez olmak tercihtir.biseksuel yada aseksueller icin de gecerli.yonelimle alakalı

1|0
    3|0
  • En iyi cevabın aynısını yazacaktım ben de zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• erkek hormonlarının kadınlara qore daha coktur .. iismini bilmiyorum hormoların azlıqından dolayı erkeklerin kadınlıqa yönelimidir. kişinin İçindede wardır . yasadıqı ortam kosullar bunlar erkeklerde cok onem tasır . nasıl davranırsan o sekılde qider . ekisiqim olabilir sadece fikrimi sundum

0|0
    0|0
  • Allah göstermesin diyorum

0|0
    1|1
  • Travestiyle beraber oldum bir kac gun once bence degisik bir tat niye yadirgayayim ki

0|0
    0|0
  • bence yönelimdir

0|1
    0|0
  • her hastalık bir sınavdır.

1|0
    2|1
Yükleniyor...