Birinin gay oldugunu nasil anlarim?

kasini ortasini almasi ise giderken tras olup guzel kokular surmesi ya da kadinlardan uzak durmasi neditr nasil anlasilir?

Güncellemeler:
demek istedigim karisina degil ise giderken susleniyor ve is yerinde kadin yok. karisiylada cinsel iliskisi yok kanin istedigi halde reddediyormus surekli
ya hic lgbt yok mu burada biri ciksin burada konusmak istemezse ozelden de sorabilirim sorularimi psikolojim bozuldu vallahi ya

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Gay olan biri bir erkekle konuşurken, gözlerinin içine dik dik bakar. ve gülümser. kadın gibi naz ve cilveleşmeyi sever. Hareketlerinde anormallik görülür. Erkeklerin vucudunda en ufak detayı farkeder. ve Paylaşmaktan hoşlanır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bunlar "gay" belirtisi değil ki..

0|1
    0|0
  • eger bu gaylık belirtisiyse türkiyenin % 70 i gay arkadas zihniyete bak

0|1
    0|0
  • Açıkça sormadan bilmek zor

0|0
    0|0
  • Zihniyetini s. kebilir miyim?

0|0
    0|0
  • Konuşmasından hareketlerinden anlarsın. Bazıları tam erkek gibidir. Onları anlayamazsın.

0|0
    0|0
    • konusma ve hareketlerde sorun yok kadinlara tutumunda sorun var mesela tv de bikinili mankenler gorunce kanal degistiriyor karisiyla cinsel birlikteligi yok yani olsada ayda bir ya da iki ayda bir erkeklerle daha cok zaman geciriyo

• Yürüyüşünden 😊

0|0
    0|0
    • paytak paytak yuruyo bacaklarida baya carpik :)

• ama isi vardiyeli uc vardiye ve hep saatinde evde eve gelmese ondanda suphelenirim.

• Şimdi benim müsaade edersen uyumam lazım.. Istersen eğer aksam ya da müsait olduğun bir zamandaki konuyu daha detaylı ele alırız

• Galiba ben gayim :D

0|0
    0|0
  • gaylık ne alaka vardır bir bildigi

0|0
    0|0
  • galiba gay ım ama haberim yok böyle ifşaa mı olur saçmalık :)

0|0
    0|0
    • demek istedigim su ki karisi icin degil ise giderken bakim yapiyir ve is yerinde kadin yok

• durakta servise binip 100 lerce erkegin calistigi is mi :)

• Anladım bunu başka yollardan mesela, vücut kıllarını devamlı alıyorsa özellikle genital bölgedekileri veya yakışıklı, bakımlı erkek gördüğünde bakıyorsa ne biliyim bu tarz seylerden anlasılır heralde

• burdakı fake hesaplar mesela erkk olup kz hesabı acıor erkklerı kendıne yavsatıor :D

0|0
    0|0
  • Erkeklerle konusurken gözlerin içine cok tuhaf bakar onun yanından ayrılmaz.

0|0
    0|0
  • direk sor bence

0|0
    0|0
  • Karısı sen misin niye psikolojin bozuldu

0|0
    0|0
  • kas almayla anlayamazsin benimkiler kalin oldugundan cokta degil ortasinda da vardi aldim gay degilim yani :D ama yuruyus konusmadan falan anlarsin

0|0
    0|0
  • anlayamazsın. zaten bahsettiğin durum daha farklı şeylerde olabilir. tek kaş olmak zaten kötü bir görüntü. işe giderken güzel kokular tamam olabilir işyerinde sadece erkekte olabilir ama ya iş çıkışı ve işe giderkenki durum? ya da işyerinde sadece erkek olduğunu nereden biliyorsun?

eşi ile ilişkiye girmeyi reddiyor olabilir. aralarında bir sorun vardır ya da kadın adamın ondan tiksineceği bir şey yapmıştır.

bu arada bahsettiğimiz kişi eşinmi yoksa BİR ARKADAŞININ EŞİMİ (!)

0|1
    0|0
  • nasıl anlıcan ki zor yani söylemeden

0|0
    0|0
  • Sünnetli misin sünnetsiz misin diye sor sünnetsizim derse büyü ihtimalle Guy 😊

0|0
    0|0
  • Sorarak öğrenebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Erkek yapuyorsa gaydi alla alla. Gözünü kaşını alıyor diye gay mi ıolur adam?

0|0
    0|0
  • Çok yakışıklı bir erkek koyarım araya beni tanıdığını belli etmeyen onlar tanışır zaten belli olur

0|0
    0|0
  • Tras olup koku sürmesi bakimli olduğunu gösterir ne güzel iste gay olmayla ne alaka

0|1
    0|0
    • ya ise giderken yapiyo is yerinde kadin yok karisiyla iliskiside yok

• hic alakasi yok yazdiklarinla

0|1
    0|0
  • çıplak çık karşına eğer bakmıyorsa gaydır

0|0
    0|0
Yükleniyor...