Arkadaşlar, fazla kilonun cinsel verimliliğe nasıl etkileri olur erkekler için de kızlar için de ayrı ayrı? Kilo verilince bu etkiler düzelir mi?

Erkekler için de kızlar için de fazla kilonun cinselliğe etkilerini açıklar mısınız? Kiloyu verince düzelirler mi?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Kilolu olmadigim icin kizlari bilmiyorum ama erkekte gobek varsa iliski gucu biraz azalir hele bide fazla kiloda erken yorulma oluyor.. sevginin gozu kordur bosver gitsin.. seven boyle seylere takilir ama sorun etmezzz

1|1
    0|0
    • Haklısın ama kilolulardan pek hoşlanılmıyor seveceği varsa da sevmiyor kilodan dolayı.. Sence kilo erken boşalma ve bazen sertleşmeme sorunları çıkarır mı?

• Muhtemelen evirip cevirmek ilk aklima o gelir kilolu kiz gorunce.. bide yaninda zayiflar zayifi cocuk varsa.. hemen aklima onlarin yatak hayati gelir.. bir olay hatirladim cok guldum ya))) neyse konu kapanmistir bu kadar bilgi yeter..

• Olayı da paylaşabilirsin istersen biz de gülerdik :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Negatif olur.

0|1
    0|0
    • Ne gibi?

• Umuyorum ki düzelir.

• Ben de umarım düzelir..

• Erkek icin ck sorun erkek fit olmali

0|1
    0|0
    • bazen sertleşmemeye neden olur dimi fazla kilo? erken boşalmaya yol açar mı? Kilo verilince düzelir mi?

• Erkekler için kasıklar yağ bağladığından peniste ufalma olabilir, kilodan dolayı çabuk yorulma ve farklı pozisyonlar deneyememe.

0|1
    0|0
    • Evet peniste bayağı ufalma oluyor.. Bazen sertleşememe problemi ve erken boşalma probleme olur mu sence?

• Hormonal veya psikolojik olabilir.

• Anladım.. Teşekkür ederim :)

Yükleniyor...