Erkekler, evlendiniz gerdek gecesi geldi catti. Kariniz cok yorgunum yarina ertelesek diyor. Ne dusunursunuz?

Zaten ölmüssünüz bitmissiniz düğün dernek filan. Tepkiniz yine de ne olur? Erkeksiniz sonuçta o geceyi bekliyosunuz

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• şu an ki düşünceme göre anlayışla karsilarim gibi geliyor ilk gece olacak diye birşey yok. Ama tabi aynı yatağa girince ne olur nasıl olur hiçbir fikrim yok açıkçası :)

0|0
    0|0
  • Sorun degil

0|0
    0|0
  • düğünde nasıl oynayıp zıpladın şimdide kucağımda zıplayacaksın o kadar.

0|0
    0|0
  • çok şükür der yatar uyurum

0|0
    0|0
  • Hayhay derim. o yorgunluğun üstüne oldu bittiye getirmek yeteri zevki vermez.

0|0
    0|0
  • Şahsen ilk gece düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Aynen de ole olduu☺☺

0|0
    0|0
  • Isterse bir sonraki hafta yapariz sorun yok. Zorlamam

0|0
    0|0
  • evlenmiş artık ha bugün ha yarın olacak o yüzden beklenir

0|0
    0|0
  • Saat ver derim :)

0|0
    0|0
  • bunun için evlenmedim zaten zman gecmeli sohbet etmeliyiz..

0|0
    0|0
  • Sıkıntı çıkartırım heralde.

0|0
    0|0
  • Hayatta olmaz

0|0
    0|0
  • Eşin hazır olana kadar bekleyeceksin. Hatta hadi diyelim bakire değil, beni gerçekten sevip sevmediğini sorarım. Cevabı tatmin ediciyse parmağını hafifçe keserek çarşaf da lekelenebilir (eğer ailen bu tip şeylere önem veriyorsa)

0|0
    0|0
  • Önemi yok

0|0
    0|0
  • düğün yüzünden çok yorgunduk, benim hatunun kız arkadaşı ve benim şehir dışından gelen erkek arkadaşım vardı. onları aynı odada yatırmamak için onlar kız kıza yattı biz erkek erkeğe.
    da şöyle bir durum var, biz zaten öncesinde 3 senedir cinsellik yaşıyorduk.

0|0
    0|0
  • ben 1 yıl bekledim, ne 1 gecesi, kafayı yemiştim

0|0
    0|0
    • Ahahahh oo iyiymiş. Nasıl oyaladı seni bende deniyim

• Anlat nolcak

• birincisi çocuk sahibi olamazsın, bebekleri leyleklerin getirmediğin biliyosundur heralde :)
      ikincisi bu yemek gibi su gibi ihtiyaç, 1 hafta yemek yemeyince nasıl kötü oluyorsan, cinsel isteğini gidermeyince bunun eksikliğini yaşarsın ve bu evliliğe zarar verir. Kadında erkekte birbirini tamamen bu konuda tatmin edebilmeli, aksi halde taraflardan biri bir ihtiyacını başka yollarla giderme eğiliminde olabilir... Daha çok yazardım da bu kadarı sanırım yeterli olmuştur tatlım

• Eskiden ben de ilk gece yapmam diyordum ama kesinlikle olmaz. Zaten ilk gece seks olmaz ilk gece önce bekaret işini hallederiz ilişkiye de ertesi gün gireriz. gecikme yapmam bu konuda.

0|0
    0|0
    • Bekaretle seks arasındaki fark ne ki yani ikisini aynı gece yapamıyo musun?

• Şimdi bekaretin ilk bozulma aşamasında kadının canı yanacağı için o can acısıyla seks yapılmaz o yüzden ilk gece erkek karısının bekaretini bozar sonra da duş alıp yatar uyurlar eğer ertesi gün kadında sağlık olarak sıkıntı yoksa ilişki o zaman olur zaten ilk gece hiçbir çift seks yapamazlar kadının bekaret acısı sebebinden ötürü.

Yükleniyor...