Kapat

Olgun erkeklerden hoşlanıyorum

olgun erkeklerden çok hoşlanıyorum,yalnızca cinsellik anlamında değil

her anlamda çok beğeniyorum olgun erkekleri böyle kır saçlarını okşamak falan istiyorum 35 40 yaşlarında eşim olsun istiyorum sizce sebebi nedir bunun yaşıtlarım çekici gelmiyor bana.

0|0
3|30

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük penis ve tecrübeli olgun kişiler ilgi alanında olabilir...

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 29

• Bir güç ve bilgi merkezi olarak görsen de bu bir olgun sevgi ÖZLEMİnden ibaret, yani electra kompleksi . Bu duygunun peşinden gitme, zira ne sosyal olarak ne teknik olarak bunun olanağı yok, sadece hatadır ve yer yerinden oynar ortaya çıktığında.

Biraz kendi yaşamından kaynaklanan bir eğilim olabilir, yaşıtlarına da takılmak durumunda değilsin , bekle biraz olgunlaşsın duyguların, karmaşa zamanını atlat.

Yoksa, lolita kompleksi olan olgunlar sana zarar verecektir.

0|0
    0|0
  • olur biraz sabırlı ol.

0|0
    0|0
  • Etrafında hep çocuksular var demekki olgun bi gençle karşılaşmamışsın

Ötesindeyse bilmediğine geçici bi yanlış heves olabilir mi?

umduğunu bulamayabilirsin onlarda

0|0
    0|0
  • baba sevgisi yeterince görmedin mi?

1|1
    0|0
  • 30 -40 yaşları arasında 2 tane ağabi var sitede görmesinler seni ...

2|0
    0|0
  • Bazı kızlar böyledir.

0|0
    0|0
  • abim var ayarliyim sana :D kır saçlı falan tam senlik :D

1|1
    1|0
  • Milf seviyorsun anlaşıldı.

0|0
    0|0
  • site dürüstlük abidesi olan insanlardan geçilmediği için az önceki sorunu şikayet ettiler sorun kaldırıldı ...bu durum bir çok kızda olan bir şey her hangi bi anormallik yok sende rahat ol.. Yaşm 40 olmasada yeterince olgunum istersen ekle beni ama güven ve gizlilij esastır tamam

0|0
    1|0
    • bu cevabıma eksi puan veren örümcek beyinli kim acaba hey gidi kafası kıçında çalışan yaratık heyy

• Ruhun yaşlanmış da o yüzden, :)))

1|1
    0|0
  • normal bi durum.. ergenlik dönemindeki hr kızda bu olur.. cünküü kendi yaşıtlarının kendilerini anlamıcagını düşünürler.. ve baskasına ilgi duyarlar..

0|0
    0|0
  • bunun iki sebebi vardır bence ya babandan sevgi görmemişsindir yada haddinden fazla sevgi görmüşsündürki baban gibi erkek arıyorsundur ,iki seçenekte sana göre deyil yalnız geçici duygular bunlar.

0|0
    0|0
  • Vay beeee bazısında büyüksün byeee diyo anlamadım gitti

1|0
    0|0
  • Fantazin busenin olabilir cok nrmal

0|0
    0|0
  • Senin yaslarinda bu normaldir.

0|0
    0|0
  • olabılır olgun adı ustunde coluk cocukla ugurasmıyorsun en azından hak ettıgın degerı verırler

0|0
    0|0
  • aklınızı basınızatoplayın

1|0
    0|0
  • bu normal bi durum bi sebebi yok mesela banada 35 40 yaşlarındaki kadınlar daha sexi ve daha hoş gelir

0|0
    0|0
  • Gayet normalsin aşırıya kaçma ama :)

1|0
    0|0
  • Benim ol kız. Bak bende olgunum :))))

0|0
    0|0
  • olur öyle bazen :)

0|0
    0|0
  • Bende gençlerden hoşlanıyorum

0|0
    0|0
  • sen bu isteginin arkasından gitme sakı pişman olursun

0|0
    0|0
  • var mı peki çevrende ilgini belli ettiğin biri?

0|0
    1|0
  • Baba eksikliği olabilirmi :)

2|0
    0|0
  • ben 30 yaşlarındayım ama saçlarım henüz kırlaşmadı ama hafiften döküldü, kurtarıyo muyum ? ilgi alanına girdim mi ? :D

0|0
    0|0
  • sen az önce 17 yaşında olan üyesin sanırım.şikayet ettim sorunu

1|0
    1|1
    • hangi soru yahu biri daha dedi ?

• bir erkeğin en verimli en aktif zamanıdır 30-40 yaş arası hoşlanman normaldir

0|0
    0|0
  • deminki yazıyı hemen kaldırdın 35-40 yaşındaki erkekler beni b...n diyordun ve 17 yaşındasın :)

sen git bi yaşıtlarınla takıl biraz düzelirsin

1|0
    1|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• 18 yaşlarındayken bnde kendimden büyük olgun erkeklerden hoşlanırdım hatta sevgilimle aramda 10 yaş vardı

3|4
    0|4
    • bu yoruma eksileyen de nasıl bi -kafa var ? inadına +1

• burda kafası bizden değişik çalışan o kadar çok insan var ki şaşırmıyorum artık, sağ ol bu arada :)

• bende olgun erkeklerden hoşlanırım hatta hocam var 42 yaşında ama atletik bi vücüdu var ona hastayım :9

0|1
    0|0
  • onların 20li yaşlara amca olduklrını abi olduklarını biliyormusun farkındamısın töbe yaaa

0|0
    0|1
Yükleniyor...