Merhaba arkadaslar.. ?

Öncelikle hayırlı ramazanlar
Oruç tutuyorum her muslumnin yapması gereken gibi ama çok ozur dileyerek söylüyorum bugün vajinamdan hafif akıntı geldi zevkten gibi ama öyle bisey olamazdı bunun ne oldugunu veya orucu etkileyip etkilemediği bilen var mi

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• kesin net söylüyorum orgazm olmadığın sürece orucun bozulmaz ayrıca
    Sual: İstimna nedir?
    CEVAP
    İstimna, mastürbasyon demektir. Bu da, ne şekilde olursa olsun, kendi kendini tatmin ederek orgazma ulaşmak demektir. Bu iş, zevk için olursa haramdırKadın için veya erkek için zina tehlikesi varsa, o zaman mastürbasyon vacibdir, yani orgazma ulaşıp o sıkıntıdan kurtulmalıdır.

Mastürbasyon orucu bozar mı, bozarsa kaza mı kefaret mi gerekir?
    CEVAP
    Orucu bozar, sadece kaza gerekir. Bir Ramazanda iki defa mastürbasyon yapana kefaret de gerekir. Çünkü Ramazanın bir gününde, kaza gereken bir şey yaparak orucunu bozan kimse, başka gününde de bu şeyi kasıtla yine yaparsa, kefaret de gerekir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Orucu etkilemez dedigin zevk suyudur sadece abdesti bozar ayriyetten elinle mudale etmeyip mesela ruyanda bosalsan bile bozulmaz gusul abdesti al oruca devam et

0|0
    0|0
  • kadınlarda arada bir akıntı oluyor o yzuden dır yanı zevk almadığını için çamaşırını ve kendini temizlemen yeter

0|0
    0|0
  • İsteyerek yapmadıysan sorun yok

0|0
    0|0
  • gitti oruç.

0|0
    0|0
  • Aklindan birsey gecirmediysen, vajinanla oynamadiysan sorun yok canim. Orucunda bozulmaz

0|0
    0|0
  • zevk almışmıydın? gelirken.. ama vajinandan içeri bişi girmemişse sanmıyorum

0|0
    0|0
    • Hiç bisey girmedi zevk almayı da dusunmuyorsum yani

• Çok tesekkur ederim Estağfurullah yorumun için sagol

• gidio musun? gtmeseydn konuscak birini buldum sanmıştm canm sıkılıyor cok sohbet etmek istiorm çay falanda koydum:(

• Eger biaeyler dusunerek olduysa etkiler duruduk yere olduysa sikinti yok

0|0
    0|0
  • Alo fetva

0|0
    0|0
  • Oksama surtunme filme bilerrk bakip etkilrnme olmadiysa istem dışı ise sorun olmaz

0|0
    0|0
  • sen bişey yapmadıysan orucu etkilemez

0|0
    0|0
  • kendin isteyerek mastürbasyonla falan olmadıysa kendiliğinden geldiyse sorun yok. orucun geçerlidir

0|0
    0|0
  • Oynadiysan bence bozulur oruc dusunerek etkilendiysen ya da bakarak orcu sakatlar sevabini azaltir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Elinde olmadan olduysa bisey olmaz diye biliyorum gusul abdestini tazele ve bir hocaya daniş

0|0
    0|0
  • Bilerek yapmadiysan sorun yok

0|1
    0|0
Yükleniyor...