Bakire olan bayanlara smear testi falan yapıyorlar mı?

adet düzensizliği ve akıntı problemim için doktora gideceğim annem o testten yaparlar falan diyor ama sakıncalı değil mi bakire olanlara alttan muayne falan yaparlar mı ya strese girdim güme gitmeyeyim sonra .s

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bir saglık kurumuna gitmelisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Cinsel hayatı başlamış kişilere smear testi yapılır.Sana kan tahlili yapılır.

0|0
    0|0
  • smear testi bakirelere de yapılabilir. ucu pamuklu bi çubuğu vajinana sokarak örnek alıcak bunu besiyerinde inkübe edip hastalığa neden olan bakteri ya da mantarı tespit edip ona göre antibiyotik ya da antifungal ilaç verecek

0|0
    0|0
  • yapılmaz ...

1|0
    0|0
  • sağlığın mı önemli bakireliğin mi sağlığın için bekaretinden olduğuna inanmayan adam zaten hayatında olmasın nefes almasın lan o :)

0|0
    0|0
  • Yapmazlar korkma

0|0
    0|0
  • doktor stetoskobu tutamayıp bi kaçırsa gittin işte, sakat bence

0|0
    0|0
  • yapmazlar m.etme doktor erkek arkin varmı die soruyo kibarca :)

0|0
    0|0
  • çok gerekliyse yapılabilir özel aletlerle ama hiçbi doktorun o riske girip smear alacağını sanmıyorum evlen de gel derler

0|0
    0|0
  • su testisi su yolunda kırılır. smear testi yolunda değil :)

0|0
    1|0
  • yapılıyor diye biliyorum

0|0
    0|0
  • "güme gitmek" falan...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• smear testini cinsel ilişkiye girmemiş birine yapmazlar eğer ki ailede kanser hastası olan biri yoksa yani ırsi bir hastalık yoksa gerek duymazlar. adet düzensizliğin ve akıntın için farklı kontroller yaparlar. gene de bakire olduğunu belirtirsin dr.a

0|0
    0|0
  • hayır. adet düzenszlği için elle muayene yapılmaz. ultaron istenr muhtemelen. polikistik over vardır büyük ihtmalle. ki o da zamanla düzeliyor kendiliğinden. hiçbişeyden korkmana gerek yok git doktora

0|0
    0|0
    • peki akıntı problemi için ne yapılır ?

• sürpüntü alma olayı olablr. ama o da dış mukozadan. doktorlar senden benden daha hassas davranır bekaret konusuna güveneblrsin yani

• Bakire olanlara yapılmıyor gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...